Loading...
Πέμπτη 07 Δεκ 2017
ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου
Κλίκ για μεγέθυνση

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές από την αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣ Αχαΐας που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις των πρωταθλημάτων το Σαββατοκύριακο. Αναλυτικά όλοι οι ρέφερι έχουν ως εξής:

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/12 (3μ.μ.)

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Γήπ. Οβρυάς: Φωστήρας Οβρυάς-Λιμνοχώρι, Αλέξανδρος Φωκάς

 

Γήπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας-Αναγέννηση Πατρών, Κώστας Ανδριανός

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Ατρόμητος Πατρών-Λέων Αλισσού, Βαγγέλης Σαφαρίκας

 

Γήπ. Αγυιάς: Δαβουρλής K. 92-Πήγασος Μπεγουλακίου, Γιώργος Παπαδόπουλος

 

Γήπ. Θύελλας: Θύελλα Πατρών-Άρης Πατρών, Παναγιώτης Καδδάς

 

Γήπ. Προαστίου: Αετός Πατρών-Εθνικός Σαγεΐκων, Στέφανος Μαχαίρας/Μουστάκας

 

Γήπ. Θ. Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός Αγ. Βασιλείου-Νίκη Προαστίου, Νίκος Μακρυπόδης

 

Γήπ. Ριόλου: Πανμοβριακός Ριόλου-Θύελλα Αιγίου, Παναγιώτης Τσιρογιάννης

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας 2010-Ωλενιακός, Νίκος Μιχαλόπουλος

 

Γήπ. Χαλανδρίτσας: Δόξα Χαλανδρίτσας-Αστέρας Μιντιλογλίου, Λευτέρης Παπαδής

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Ρίου: Αετός Ρίου-Αυτόνομη Π.Ο., Χαράλαμπος Πετρόπουλος

 

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Απόλλων Εγλυκάδος-Α.Π.Ο. Αρόη, Γιάννης Καλύβας

 

Γήπ. Ντα Λουζ: Πάτραι Α.Π.Σ.-Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ, Λάμπρος Τζαγκαράκης

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Καμαρών: Αχιλλέας Καμαρών-Κεραυνός 2016, Νίκος Χρονάς

 

Γήπ. Ροδιάς: Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Καλάβρυτα, Δημήτρης Αλεξόπουλος

 

Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Πετεινοί-Αθλητική Ένωση Δυμαίων, Δημήτρης Σπυρόπουλος

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Βραχνεΐκων, 10π.μ.: Καμίνια-Σταροχώρι, Νίκος Μιχαλόπουλος

 

Γήπ..Ζάρρας, 12:30μ.μ.: Καλλιθέα-Πείρος Ισώματος, Κώστας Σαμαρτζής

 

Γήπ. Λάππα, 3μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα 2015-Απόλλων Βίδοβας, Διονύσης Βαβίλης

 

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3μ.μ.: Αχαιός Σαραβαλίου-Πήγασος Πατρών, Γεωργία Ντάβλα

 

Γήπ. Ντα Λουζ , 3μ.μ.: Φαραικός-Δίας Σαραβαλίου, Παναγιώτης Τσιρογιάννης

 

Γήπ. Σταυροδρομίου, 3μ.μ.: Τριταιικός-Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Σπύρος Παππάς

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 10π.μ.: Αχαϊκός-Ολυμπιακός Πατρών, Στέφανος Μπλίκας

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12μ.: Δάφνη Πατρών-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Γιώργος Κουτρουμάνης

 

Γήπ. Ρίου, 12:30μ.μ.: Μέγας Δικέφαλος-Ικαρος Πετρωτού, Παναγιώτης Τιμολέων

 

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3μ.μ.: Πολύτεκνος-Πάτρα 2005 A.E., Κώστας Οικονόμου

 

Γήπ. Αγυιάς, 3μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας-Ψηλαλώνια, Γιώργος Αθανασόπουλος

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Τέμενης, 3μ.μ.: Αστήρας Τέμενης-Θύελλα Αιγείρας, Παναγιώτης Σακελλαρίου

 

Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.: Φλόγα Ρόδιας-Φοίνικας Σαλμενίκου, Νίκος Μέρμηγκας

 

Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Δήμος Διακοπτού Α.Ο., Νίκος Μακρυπόδης

 

Γήπ. Προαστίου, 3μ.μ.: Αργυρά Πατρών-Αναγέννηση/Αίας, Κώστας Ταξιάρχης

 

Γήπ. Αβύθου, 3μ.μ.: Ζήρια-ΤΑΔ'93-Ακράτα, Στάφανος Μαχαίρας/Μουστάκας

 

Γήπ. Καλαβρύτων, 3μ.μ.: Σκεπαστό-A.E. Δρέπανου, Σπύρος Παλαιολόγος

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 10π.μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Δόξα Πατρών, Σωτήρης Παπαχρήστος

 

Γήπ. Αγυιάς, 10π.μ.: Ηρακλής Πατρών-Ρωμανός, Κώστας Τηλιγάδας

 

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας12μ.: Πυρσός Πατρών-Γαλήνη, Χαράλαμπος Ανδρεόπουλος

 

Γήπ. Άρλας, 3μ.μ.: Άρλα-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Κώστας Τσιρίνης

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Ρίου, 10π.μ.: Άνω Καστρίτσι-Περιβόλα, Νίκος Τρίγκας

 

Γήπ. Ροδιάς, 12:30μ.μ.: Λύκοι Αιγιάλειας-Σπάρτακος, Ανδρέας Καραβασίλης

 

Γήπ. Αγυιάς, 12:30μ.μ.: ΠΑΟΚ Πατρών-Κεραυνός Σελιανιτίκων, Βασίλης Διαμαντόπουλος

 

Γήπ. Σουλίου, 3μ.μ.: Παναχαϊκός-Δόξα Ελαιώνος, Γιάννης Ιωαννίδης

 

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6μ.μ.: Α.Ε. Αρόης-Α.Ε.Κ. Πατρών, Στυλιανός Παρδάλης

 
© Copyright 2019 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport