Loading...
Παρασκευή 05 Ιαν 2018
Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου
Κλίκ για μεγέθυνση

Ορίστηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Αχαΐας. Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/1 (3μ.μ.)

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Γήπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας-Αετός Πατρών, Νίκος Μέρμηγκας

 

Γήπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι-Εθνικός Σαγεΐκων, Γιώργος Αθανασόπουλος

 

Γήπ. Προαστίου: Νίκη Προαστίου-Άρης Πατρών, Λάμπρος Τζαγκαράκης

 

Γήπ. Ριόλου: Πανμοβριακός Ριόλου-Κεραυνός Αγ. Βασιλείου, Δημήτρης Αλεξόπουλος

 

Γήπ. Αβύθου: Θύελλα Αιγίου-Λέων Αλισσού, Γιάννης Καλύβας

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών-Φωστήρας, Νίκος Μιχαλόπουλος

 

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Πήγασος Μπεγουλακίου-Ατρόμητος Πατρών, Νίκος Μακρυπόδης

 

Γήπ. Αγυιάς: Δαβουρλής K. 92-Θύελλα Πατρών, Παναγιώτης Τσιρογιάννης

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Χαλανδρίτσας: Δόξα Χαλανδρίτσας-Διαγόρας 2010, Κώστας Οικονόμου

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Ντα Λουζ: Πάτραι Α.Π.Σ.-Αχαϊκός, Κώστας Παπαδόπουλος

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Καλαβρύτων: Καλάβρυτα-Ζήρια-ΤΑΔ'93, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

 

Γήπ. Καμαρών: Αχιλλέας Καμαρών-Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Αλέξανδρος Φωκάς

 

Γήπ. Ακράτας: Ακράτα-Φοίνικας Σαλμενίκου, Νίκος Χρονάς

 

Γήπ. Ροδιάς: Δήμος Διακοπτού-Θύελλα Αιγείρας, Νίκος Τρίγκας

 

Γήπ. Θ. Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός 2016-A.E. Δρέπανου, Κώστας Ανδριανός

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Βραχνεΐκων: Γαλήνη-ΑΕ Ροϊτίκων, Κώστας Σαμαρτζής

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Ρίου: Άνω Καστρίτσι-Κεραυνός Σελιανιτίκων, Κώστας Ταξιάρχης

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 7/1

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Βραχνεΐκων, 10π.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Ατρόμητος Λάππα 2015, Παναγιώτης Τιμολέων

 

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 12:30μ.μ.: Δίας Σαραβαλίου-Ωλενιακός, Αλέξανδρος Φωκάς

 

Γήπ. Λιμνοχωρίου, 3μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας-Πήγασος Πατρών, Κώστας Τσιρίνης

 

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3μ.μ.: Καλλιθέα-Φαραικός, Διονύσης Βαβίλης

 

Γήπ. Μαζαρακίου, 3μ.μ.:Πείρος Ισώματος-Σταροχώρι, Δημήτρης Πολυγένης

 

Γήπ. Μιντιλογλίου, 3μ.μ.:Αστέρας Μιντιλογλίου-Καμίνια, Γιώργος Κουτρουμάνης

 

Γήπ. Σταυροδρομίου, 3μ.μ.: Τριταιικός-Αχαιός Σαραβαλίου, Δημήτρης Αλεξόπουλος

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 10π.μ.: Πάτρα 2005 A.E.-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Κώστας Ανδριανός

 

Γήπ. Αγυιάς, 12:30μ.μ.: Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ-Αετός Ρίου, Νίκος Χρονάς

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12:30μ.μ.:Δάφνη Πατρών-Μέγας Δικέφαλος, Λευτέρης Παπαδής

 

Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.:Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Ψηλαλώνια, Γεωργία Ντάβλα

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3μ.μ.:Πολύτεκνος-Απόλλων Εγλυκάδος, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

 

Γήπ. Αγυιάς, 3μ.μ.:Αυτόνομη Π.Ο.-Ολυμπιακός Πατρών, Στέφανος Μαχαίρας/Μουστάκας

 

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3μ.μ.:Ικαρος Πετρωτού-Α.Π.Ο. Αρόη, Λάμπρος Τζαγκαράκης

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Προαστίου, 3μ.μ.:Αργυρά Πατρών-Αστήρ Τέμενης, Σπύρος Παλαιολόγος

 

Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.:Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Φλόγα Ρόδιας, Παναγιώτης Σακελλαρίου

 

Γήπ. Αβύθου, 3μ.μ.: Αναγέννηση/Αίας-Σκεπαστό, Κώστας Τηλιγάδας

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 10π.μ.: Ηρακλής Πατρών-Αθλητική Ένωση Δυμαίων, Δημήτρης Σπυρόπουλος

 

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 10π.μ.: Πυρσός Πατρών-Δόξα Πατρών, Σωτήρης Παπαχρήστος

 

Γήπ. Άρλας, 3μ.μ.:Άρλα-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Ανδρέας Παναγιωτόπουλος

 

Γήπ. Μ.Ηλιόπουλου, 3μ.μ.:Ρωμανός-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Γιώργος Ασπρουλόπουλος

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Ροδιάς, 12:30μ.μ.: Δόξα Ελαιώνος-Προοδευτική Πατρών, Ανδρέας Αναγνωστόπουλο

 

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:30μ.μ.: Περιβόλα-Α.Ε.Κ. Πατρών, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος

 

Γήπ. Σουλίου, 3μ.μ.:Παναχαϊκός-Σπάρτακος, Χαράλαμπος Ανδρεόπουλος.

 
© Copyright 2019 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport