Loading...
Πέμπτη 11 Ιαν 2018
ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Οι «σφυρίχτρες» του Σαββατοκύριακου
Κλίκ για μεγέθυνση

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις των πρωταθλημάτων το προσεχές Σαββατοκύριακο. Αναλυτικά όλοι οι ρέφερι που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια έχουν ως εξής:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ (13/1), 3μ.μ.

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Γήπ. Προαστίου: Νίκη Προαστείου-Λιμνοχώρι, Βαγγέλης Σαφαρίκας

 

Γήπ. Θύελλας: Θύελλα Πατρών-Πανμοβριακός Ριόλου, Νίκος Μακρυπόδης

 

Γήπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων-Θύελλα Αιγίου, Κώστας Σαμαρτζής

 

Γήπ. Θ.Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός Αγ. Βασιλείου-Αετός Πατρών, Κώστας Ανδριανός

 

Γήπ. Ντα Λουζ: Άρης Πατρών-Αναγέννηση Πατρών, Νίκος Χρονάς

 

Γήπ. Άνω Αλισσού: Λέων Αλισσού-Πήγασος Μπεγουλακίου, Γιώργος Παπαδόπουλος

 

Γήπ. Οβρυάς: Φωστήρας -Δαβουρλής K. 92, Γεωργία Ντάβλα

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Ατρόμητος Πατρών-Δόξα Παραλίας, Παναγιώτης Καδδάς

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Χαλανδρίτσας: Σταροχώρι-Αστέρας Μιντιλογλίου, Γιώργος Αθανασόπουλος

 

Γήπ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας 2010-Καλλιθέα, Σπύρος Παππάς

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Ρίου: Αετός Ρίου-Πολύτεκνος, Γιάννης Καλύβας

 

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Απόλλων Εγλυκάδος-Δάφνη Πατρών, Κώστας Οικονόμου

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Τέμενης: Αστήρας Τέμενης-Αχιλλέας Καμαρών, Παναγιώτης Σακελλαρίου

 

Γήπ. Καμαρών: Φοίνικας Σαλμενίκου-Κεραυνός 2016, Νίκος Μέρμηγκας

 

Γήπ. Καλαβρύτων: Σκεπαστό-Απόλλων Συνοικισμού , Νίκος Τρίγκας

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Αγυιάς: Σπάρτακος-Περιβόλα, Δημήτρης Σπυρόπουλος

 

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Α.Ε. Αρόης-ΠΑΟΚ Πατρών, Στυλιανός Παρδάλης

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 4/1

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Βραχνεΐκων, 12:20μ.μ.: Πήγασος Πατρών-Πείρος Ισώματος, Νίκος Μιχαλόπουλος

 

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3μ.μ.: Δίας Σαραβαλίου-Απόλλων Βίδοβας, Γιώργος Κουτρουμάνης

 

Γήπ. Θύελλας, 3μ.μ.: Ωλενιακός-Αστέρας Τσουκαλεΐκων , Στέφανος Μαχαίρας/Μουστάκας

 

Γήπ. Λάππα, 3μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα 2015-Δόξα Χαλανδρίτσας, Νίκος Χρονάς

 

Γήπ. Βραχνεΐκων, 3μ.μ.: Καμίνια-Τριταιικός, Γεωργία Ντάβλα

 

Γήπ. Ντα Λουζ, 3μ.μ.: Φαραικός-Αχαιός Σαραβαλίου, Αλέξανδρος Φωκάς

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:30μ.μ.: Α.Π.Ο. Αρόη-Ζαβλάνι/Αίας, Παναγιώτης Καδδάς

 

Γήπ. Ρίου, 12:30μ.μ.: Μέγας Δικέφαλος-Αχαϊκός, Παναγιώτης Σακελλαρίου

 

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 12:30μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού-Αυτόνομη, Κώστας Τηλιγάδας

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12:30μ.μ.: Ολυμπιακός Πατρών-Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Νίκος Τρίγκας

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3μ.μ.: Ψηλαλώνια-Πάτρα 2005 A.E. , Γιάννης Καλύβας

 

Γήπ. Αγυιάς, 3μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας -Πάτραι Α.Π.Σ., Λάμπρος Τζαγκαράκης

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Προαστίου, 3μ.μ.: A.E. Δρέπανου-Αναγέννηση/Αίας, Λευτέρης Παπαδής

 

Γήπ. Ζήριας, 3μ.μ.: Ζήρια-ΤΑΔ'93-Αργυρά Πατρών, Κώστας Τσιρίνης

 

Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Φλόγα Ρόδιας, Παναγιώτης Τιμολέων

 

Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.: Δήμος Διακοπτού Α.Ο.-Ακράτα, Γιώργος Παπαδόπουλος

 

Γήπ. Αιγείρας, 3μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας-Καλάβρυτα, Χρήστος Σπηλιωτόπουλος

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 10π.μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Πυρσός Πατρών, Γιώργος Ασπρουλόπουλος

 

Γήπ. Λακκόπετρας, 12:30μ.μ.: Αθλητική Ένωση Δυμαίων-Γαλήνη, Δημήτρης Πολυγένης

 

Γήπ. Αγυιάς, 12:30μ.μ.: Δόξα Πατρών-Ρωμανός, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος

 

Γήπ. Άρλας, 3μ.μ.: Άρλα-Πετεινοί, Σπύρος Παλαιολόγος

 

Γήπ. Ροιτίκων, 3μ.μ.: ΑΕ Ροϊτίκων-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Κώστας Ταξιάρχης

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 10π.μ.: Προοδευτική Πατρών-Α.Ε.Κ. Πατρών, Στέφανος Μπλίκας

 

Γήπ. Καμαρών, 3μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων-Δόξα Ελαιώνος, Διονύσης Βαβίλης

 
© Copyright 2019 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport