Loading...
Πέμπτη 18 Ιαν 2018
Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (20-21/1)
Κλίκ για μεγέθυνση

Αναλυτικά όλοι οι διαιτητές έχουν ως εξής:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/1 (3 μ.μ.)

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Γηπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι – Θύελλα Αιγίου, Νίκος Μακρυπόδης

 

Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός – Ατρόμητος, Νίκος Χρονάς

 

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση – Νίκη, Γιάννης Καλύβας

 

Γηπ. Κ. Ζάρρας: Πήγασος – Εθνικός Σαγεΐκων, Παναγιώτης Τσιρογιάννης

 

Γηπ. Προαστείου: Αετός Π. – Θύελλα Π., Λάμπρος Τζαγκαράκης

 

Γηπ. Αγυιάς: Δαβουρλής – Αρης, Γιώργος Παπαδόπουλος

 

Γηπ. Βραχνεΐκων: Δόξα Παραλίας – Λέων, Δημήτρης Αλεξόπουλος

 

Γηπ. Ριόλου: Πανμοβριακός – Φωστήρας, Αλέξανδρος Φωκάς

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γηπ. Χαλανδρίτσας, 3 μ.μ.: Δόξα Χαλανδρίτσας – Ωλενιακός, Παναγιώτης Καδδάς

 

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: Καλλιθέα – Ατρόμητος Λάππα, Κώστας Τηλιγάδας

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γηπ. Ντα Λουζ, 3 μ.μ.: ΑΠΣ Πάτραι – Ψηλαλώνια, Βαγγέλης Σαφαρίκας

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθοπύργου – Σκεπαστό, Γιώργος Ασπρουλόπουλος

 

Γηπ. Ακράτας, 3 μ.μ.: Ακράτα – Κεραυνός 2016, Νίκος Τρίγκας

 

Γηπ. Αβύθου, 3 μ.μ.: Αναγέννηση/Αίας – Φοίνικας, Νίκος Μιχαλόπουλος

 

Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Απόλλων Συνοικισμού – ΑΕ Δρεπάνου, Κώστας Σαμαρτζής

 

Γηπ. Καλαβρύτων, 5 μ.μ.: Καλάβρυτα – Δήμος Διακοπτού, Κώστας Ανδριανός

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/1

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γηπ. Λιμνοχωρίου, 3 μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας – Πείρος, Αλέξανδρος Φωκάς

 

Γηπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων – Δίας, Χρήστος Σπηλιωτόπουλος

 

Γηπ. Μιντιλογλίου, 3 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου – Πήγασος Πατρών, Διονύσης Βαβίλης

 

Γηπ. Σταυροδρομίου, 3 μ.μ.: Τριταιικός – Σταροχώρι, Κώστας Τρίγκας

 

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: Φαραϊκός – Καμίνια, Σπύρος Παππάς

 

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Αχαιός – Διαγόρας 2010, Γιώργος Αθανασόπουλος

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10 π.μ.: Αχαϊκός – Απόλλων Εγλυκάδας, Νίκος Μέρμηγκας

 

Γηπ. Αγυιάς, 12.30 μ.: Ζαβλάνι/Αίας – Ικαρος Πετρωτού, Στέφανος Μαχαίρας/Μουστάκας

 

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12.30 μ.: Πάτρα 2005 – Ολυμπιακός Πατρών, Παναγιώτης Σακελλαρίου

 

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12.30 μ.: Πολύτεκνος – ΑΠΟ Αρόη, Δημήτρης Πολυγένης

 

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3 μ.μ.: Δάφνη – Αετός Ρίου, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

 

Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Μέγας Δικέφαλος – Πανιώνιος/Αχιλλέας, Γεωργία Ντάβλα

 

Γηπ. Αγυιάς, 3 μ.μ.: Αυτόνομη – Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Κώστας Οικονόμου

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γηπ. Προαστείου, 3 μ.μ.: Αργυρά – Θύελλα Αιγείρας, Παναγιώτης Τιμολέων

 

Γηπ. Καμαρών, 3 μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών – Ζήρια/ΤΑΔ’93, Κώστας Ανδριανός

 

Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Φλόγα Ροδιάς – Αστέρας Τέμενης, Νίκος Χρονάς

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 10 π.μ.: Πετεινοί – Ηρακλής Πατρών, Ανδρέας Παναγιωτόπουλος

 

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10 π.μ.: Πυρσός – Αρλα, Σωτήρης Παπαχρήστος

 

Γηπ. Βραχνεΐκων, 10 π.μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων – ΑΕ Δυμαίων, Χαράλαμπος Ανδρεόπουλος

 

Γηπ. Ρίου, 12.30 μ.: Δόξα Πατρών – Ροΐτικα, Σπύρος Παλαιολόγος

 

Γηπ. Μ. Ηλιόπουλου, 3 μ.μ.: Ρωμανός – Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Στυλιανός Παρδάλης

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γηπ. Αγυιάς, 10 π.μ.: Σπάρτακος – Προοδευτική, Λευτέρης Παπαδής

 

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12.30 μ.: ΠΑΟΚ Πατρών – Ανω Καστρίτσι, Κώστας Ταξιάρχης

 

Γηπ. Βραχνεΐκων, 12.30 μ.: ΑΕΚ Πατρών – Κεραυνός Σελιανιτίκων, Ανδρέας Καραβασίλης

 

Γηπ. Σουλίου, 3 μ.μ.: Παναχαϊκός – ΑΕ Αρόης, Στέφανος Μπλίκας.

 
© Copyright 2019 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport