Loading...
Πέμπτη 21 Σεπ 2017
ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Οι «σφυρίχτρες» του Σαββατοκύριακου
Κλίκ για μεγέθυνση

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν στην πρεμιέρα των πρωταθλημάτων τους αγώνες της Α’ και Β’ Κατηγορίας.

 

 

 

Όπως θα δείτε και στους ορισμούς στο πρόγραμμα της Α’ Κατηγορίας κυρίως στα οχτώ ματς υπάρχουν αρκετοί νέοι διαιτητές που πέρυσι δεν είχαν πολλές ευκαιρίες. Φέτος η αρμόδια επιτροπή έχει ως στόχο να ορίζει νέους ρέφερι ακόμα και στα «σαλόνια» του τοπικού πρωταθλήματος.

 

Αναλυτικά όλοι οι διαιτητές έχουν ως εξής:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/9 (5 μ.μ.)

 

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Γήπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι-Νίκη Προαστίου, Νίκος Χρονάς

 

Γήπ. «Κ. Ζάρρας»: Πήγασος Μπεγουλακίου-Λέων Αλισσού, Στέφανος Μαχαιράς-Μουστάκας

 

Γήπ. Ριόλου: Πανμοβριακός Ριόλου-Θύελλα Πατρών, Κώστας Ανδριανός

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών-Άρης Πατρών., Κώστας Σαμαρτζής

 

Γήπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας-Ατρόμητος Πατρών, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

 

Γήπ. Αβύθου: Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Εθνικός Σαγεΐκων, Βαγγέλης Σαφαρίκας

 

Γήπ. Αγυιάς: Δαβουρλής K. 92-Φωστήρ Οβρυάς, Παναγιώτης Σακελλαρίου

 

Γήπ. Προαστίου: Αετός Πατρών-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Νίκος Μέρμηγκας

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Χαλανδρίτσας: Δόξα Χαλανδρίτσας-Ατρόμητος Λάππα 2015, Δημήτρης Πολυγένης

 

Γήπ. Μαζαρακίου: Πείρος Ισώματος-Πήγασος Πατρών, Κώστας Οικονόμου

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Ντα Λουζ: Πάτραι Α.Π.Σ.-Πανιώνιος/ Αχιλλέας, Λάμπρος Τζαγκαράκης

 

Γήπ. Ρίου: Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Ολυμπιακός Πατρών, Σπύρος Παππάς

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. «Θ. Χρυσανθόπουλος»: Κεραυνός 2016-Φοίνικας Σαλμενίκου, Γεωργία Ντάβλας

 

Γήπ. Ροδιάς: Φλόγα Ρόδιας-Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Γιώργος Παπαδόπουλος

 

Γήπ. Καμαρών: Αχιλλέας Καμαρών-Αστήρ Τέμενης, Νίκος Τρίγκας

 

Γήπ. Καλαβρύτων: Καλάβρυτα-Θύελλα Αιγείρας, Νίκος Μιχαλόπουλος

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/9

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. «Κ. Ζάρρας», 11 π.μ.: Καλλιθέα-Διαγόρας 2010, Στέφανος Μπλίκας

 

Γήπ. Βραχνεΐκων, 2 μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Ωλενιακός, Γιώργος Αθανασόπουλος

 

Γήπ. Λιμνοχωρίου, 5 μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας-Δίας Σαραβαλίου, Κώστας Οικονόμου

 

Γήπ. Σταυροδρομίου, 5 μ.μ.: Τριταιϊκός-Καμίνια, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος

 

Γήπ. Βραχνεΐκων, 5 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου-Σταροχώρι, Σπύρος Παλαιολόγος

 

Γήπ. «Κ. Ζάρρας», 5 μ.μ.: Αχαιός Σαραβαλίου-Φαραικός, Νίκος Μακρυπόδης

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Αγυιάς, 11 π.μ.: Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ-Α.Π.Ο. Αρόη, Παναγιώτης Κάδδας

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 2 μ.μ.: Πολύτεκνος-Αετός Ρίου, Αλέξανδρος Φωκάς

 

Γήπ. «Κ. Ζάρρας», 2 μ.μ.: Πάτρα 2005 A.E.-Ψηλαλώνια, Στέφανος Μαχαίρας/Μουστάκας

 

Γήπ. Αγυιάς, 5 μ.μ.: Αυτόνομη Π.Ο.-Ίκαρος Πετρωτού, Χαράλαμπος Ανδρεόπουλος

 

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 5 μ.μ.: Αχαϊκός-Μέγας Δικέφαλος, Γιώργος Ασπρουλόπουλος

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 5 μ.μ.: Δάφνη Πατρών-Απόλλων Εγλυκάδος, Παναγιώτης Τιμολέων

 

Γήπ. Ακράτας, 5 μ.μ.: Ακράτα-Δήμος Διακοπτού Α.Ο., Νίκος Μέρμηγκας

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Ροδιάς, 5 μ.μ.: Απόλλων Συνοικισμού-Σκεπαστό, Νίκος Χρονάς

 

Γήπ. Προαστίου, 5 μ.μ.: Αργυρά Πατρών-Ζήρια-ΤΑΔ'93, Σωτήρης Παπαχρήστος

 

Γήπ. Αβύθου, 5 μ.μ.: Αναγέννηση-Αίας Συμπολ.-Ποσειδών Δρέπανου, Γιάννης Ιωαννίδης

 
© Copyright 2020 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport