Loading...
Παρασκευή 24 Νοέ 2017
Οι διαιτητές των αναμετρήσεων του Σαββατοκύριακου
Κλίκ για μεγέθυνση

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των αναμετρήσεων των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων το προσεχές Σαββατοκύριακο. Αναλυτικά όλοι οι ρέφερι έχουν ως εξής:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/11

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3μ.μ.)

 

Γήπ. Ριόλου: Πανμοβριακός Ριόλου-Λέων Αλισσού, Αλέξανδρος Φωκάς

 

Γήπ. Θύελλας: Θύελλα Πατρών-Λιμνοχώρι, Βαγγέλης Σαφαρίκας

 

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Πήγασος Μπεγουλακίου-Νίκη Προαστίου, Σπύρος Παππάς

 

Γήπ. Θ.Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός Αγ. Βασιλείου-Φωστήρας Οβρυάς, Παναγιώτης Καδδάς

 

Γήπ. Αγυιάς: Δαβουρλής K΄ 92-Εθνικός Σαγεΐκων, Δημήτρης Αλεξόπουλος

 

Γήπ. Προαστίου: Αετός Πατρών-Ατρόμητος Πατρών, Γιώργος Παπαδόπουλος

 

Γήπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας-Άρης Πατρών, Νίκος Μακρυπόδης

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών-Θύελλα Αιγίου, Γιώργος Αθανασόπουλος

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

 

Γήπ. Χαλανδρίτσας: Δόξα Χαλανδρίτσας-Πήγασος Πατρών, Νίκος Μιχαλόπουλος

 

Γήπ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας 2010-Απόλλων Βίδοβας, Κώστας Τηλιγάδας

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

 

Γήπ. Ντα Λουζ Οβρυάς Πάτραι Α.Π.Σ.-Α.Π.Ο. Αρόη, Νίκος Χρονάς

 

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Απόλλων Εγλυκάδος-Αυτόνομη Π.Ο., Λάμπρος Τζαγκαράκης

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Ζήρια/ΤΑΔ'93, Γιάννης Καλύβας

 

Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.: Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Θύελλα Αιγείρας, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

 

Γήπ. Καμαρών, 3μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών-A.E. Δρέπανου, Νίκος Μέρμηγκας

 

Γήπ. Καλαβρύτων, 5μ.μ.: Καλάβρυτα-Κεραυνός 2016, Κώστας Ανδριανός

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Βραχνεΐκων, 12:30μ.μ.: Καλλιθέα-Σταροχώρι, Ανδρέας Καραβασίλης

 

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3μ.μ.: Αχαιός Σαραβαλίου-Καμίνια, Παναγιώτης Τιμολέων

 

Γήπ. Σταυροδρομίου, 3μ.μ.: Τριταιικός-Ωλενιακός, Γεωργία Ντάβλα

 

Γήπ. Βραχνεΐκων, 3μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Πείρος Ισώματος, Νίκος Μακρυπόδης

 

Γήπ. Ντα Λουζ, 3μ.μ.: Φαραικός-Ατρόμητος Λάππα 2015, Αλέξανδρος Φωκάς

 

Γήπ. Μιντιλογλίου, 3μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου-Δίας Σαραβαλίου, Γιάννης Ιωαννίδης

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 10π.μ.: Πάτρα 2005 A.E.-Ικαρος Πετρωτού, Νίκος Τρίγκας

 

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 12:30μ.μ.: Αχαϊκός-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Στέφανος Μαχαίρας/Μουστάκας

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12:30μ.μ.: Πολύτεκνος-Ολυμπιακός Πατρών, Λευτέρης Παπαδής

 

Γήπ. Αγυιάς, 12:30μ.μ.: Ζαβλάνι-Αίας -Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Γιάννης Καλύβας

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3μ.μ.: Δάφνη Πατρών-Ψηλαλώνια, Νίκος Χρονάς

 

Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.: Μέγας Δικέφαλος-Αετός Ρίου, Κώστας Ανδριανός

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Τέμενης, 3μ.μ.: Αστήρ Τέμενης-Ακράτα, Βαγγέλης Σαφαρίκας

 

Γήπ. Αβύθου , 3μ.μ.: Αναγέννηση/Αίας-Δήμος Διακοπτού, Διονύσης Βαβίλης

 

Γήπ. Προαστίου, 3μ.μ.: Αργυρά Πατρών-Φοίνικας Σαλμενίκου, Σπύρος Παππάς

 

Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.: Φλόγα Ρόδιας-Σκεπαστό, Παναγιώτης Σακελλαρίου

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 10π.μ.μ: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Γαλήνη, Γιώργος Κουτρουμάνης

 

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:30μ.μ.: Πετεινοί-ΑΕ Ροϊτίκων, Γιώργος Αθανασόπουλος

 

Γήπ. Ρίου, 12:30μ.μ.: Δόξα Πατρών-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Στυλιανός Παρδάλης

 

Γήπ. Δημοτικό Κ. Αχαΐας, 3μ.μ.: Αθλητική Ένωση Δυμαίων-Ρωμανός, Χαράλαμπος Ανδρεόπουλος

 

Γήπ. Άρλας, 3μ.μ.: Άρλα-Ηρακλής Πατρών, Νίκος Μιχαλόπουλος

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 10π.μ.: Α.Ε. Αρόης-Άνω Καστρίτσι, Θόδωρος Μπλίκας

 

Γήπ. Αγυιάς, 10π.μ.: ΠΑΟΚ Πατρών-Προοδευτική Πατρών, Λουκάς Πρέζας

 

Γήπ. Ροδιάς, 12:30μ.μ.: Λύκοι Αιγιάλειας-Δόξα Ελαιώνος, Ανδρέας Αναγνωστόπουλος

 

Γήπ. Αγυιάς, 3μ.μ.: Σπάρτακος-Α.Ε.Κ. Πατρών, Σπύρος Παλαιολόγος

 

Γήπ. Ζήριας, 3μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων-Περιβόλα, Κώστας Οικονόμου

 
© Copyright 2020 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport