Λίστα αντικειμένων
Ο Απόλλων μεόπλο την ομαδικότητα πανηγλύρισε την 4η φετινή νίκη επικρατόντας στην Περιβνόλα του Κόροιβου Αμαλιάδας
ΑΠΟΛΛΩΝ Π. – ΚΟΡΟΙΒΟΣ 85-73
Διαιτητές: Καλδίρης-Γιακείμη-Τσολάκος (Κωστής)
Δεκάλεπτα: 25-18, 49-42, 66-56, 85-73
Απόλλων (Δελέγκος): Τσιακμάς 4, Νιφόρας, Κάδρας 14, Τσάμης 14, Μολφέτας 13 (1), Ζούμπος 15 (1), Μπαζίνας 9 (1), Εζόμο 4, Τζακόπουλος 10 (2), Κουκουλάς 2.
Κόροιβος (Παπαδόπουλος): Μάινς 2, Ρουτκάουσκας, Δημητρακόπουλος 12 (1), Ματαλών 9, Χρυσόπουλος 25 (6), Χατζηδάκης 2, Σιγκούνας 9 (2), Κάτζος, Αθανασούλας 12 (2), Τάταρης 2.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής:
Σάββατο 26/10
Φίλιππος Βέροιας – Διαγόρας Δρ. 71-89
Απόλλων Πάτρας – Κόροιβος 85-73
Ψυχικό – Παγκράτι 94-76
Τετάρτη 20/11
Δάφνη Δαφνίου – Ανατόλια
Τρίτων – Καρδίτσα
Χ. Τρικούπης – Αγρίνιο
Αμύντας – Ελευθερούπολη
Τετάρτη 04/12
Οίαξ Ναυπλίου – Ολυμπιακός
ΑΠΟΛΛΩΝ Π. – ΚΟΡΟΙΒΟΣ 85-73
Διαιτητές: Καλδίρης-Γιακείμη-Τσολάκος (Κωστής)
Δεκάλεπτα: 25-18, 49-42, 66-56, 85-73
Απόλλων (Δελέγκος): Τσιακμάς 4, Νιφόρας, Κάδρας 14, Τσάμης 14, Μολφέτας 13 (1), Ζούμπος 15 (1), Μπαζίνας 9 (1), Εζόμο 4, Τζακόπουλος 10 (2), Κουκουλάς 2.
Κόροιβος (Παπαδόπουλος): Μάινς 2, Ρουτκάουσκας, Δημητρακόπουλος 12 (1), Ματαλών 9, Χρυσόπουλος 25 (6), Χατζηδάκης 2, Σιγκούνας 9 (2), Κάτζος, Αθανασούλας 12 (2), Τάταρης 2.
Η Βαθμολογία (Σε 4 αγώνες)
1. Απόλλων Πάτρας 8 (4-0)
-------------------------------------
2. Διαγόρας Δρυοπιδέων 6 (3-0)*
3. Αγρίνιο 6 (3-0)*
4. Ψυχικό 6 (2-2)
5. Κόροιβος 6 (2-2)
----------------------------------------
6. Παγκράτι 5 (1-3)
7. Φίλιππος Βέροιας 5 (1-3)
8. Καρδίτσα 4 (2-0)**
9. Ανατόλια 4 (1-2)*
10. Χαρίλαος Τρικούπη 4 (2-0)**
---------------------------------------------
11. Οίαξ Ναυπλίου 3 (1-1)**
12. Αμύντας 3 (0-3)*
13. Τρίτων 3 (0-3)*
14. Ελευθερούπολη 2 (0-2)**
--------------------------------------------
15. Δάφνη Δαφνίου 2 (0-2)**
16. Ολυμπιακός -1 (2-1)***
*Έχουν έναν αγώνα λιγότερο
** Έχουν δύο αγώνες λιγότερου
***Έχει ποινή -6 και έναν αγώνα λιγότερο
Η Επόμενη αγωνιστική (5η, 2/11)
Ανατόλια – Τρίτων
Καρδίτσα – Χαρίλαος Τρικούπης
Αγρίνιο – Φίλιππος Βέροιας
Διαγόρας Δρυοπιδέων – Οίαξ Ναυπλίου
Ολυμπιακός – Αμύντας
Ελευθερούπολη – Απόλλων Πάτρας
Κόροιβος Αμαλιάδας – Ψυχικό
Παγκράτι – Δάφνη Δαφνίου