Loading...

Τελευταία Νέα

Friday 02 Dec 2022

Friday 02 Dec 2022

Friday 02 Dec 2022

loux 2021 1

 

lampopoulos neo

 

 

 

 

dgdh

Friday 02 Dec 2022
ΑBCD
 
Thursday 01 Dec 2022
abcd
 
Wednesday 30 Nov 2022
giatras
Στο πλευρό του Μάκη Γιατρά και στο πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει βρίσκεται και η ΚΑΕ Απόλλων. Αναλυτικα΄αναφέρει σε ανακοίνωσή της: «Η οικογένεια του Απόλλωνα εκφράζει τις θερμές ευχές της για ταχεία ανάρρωση στον Μάκη Γιατρά. Μάκη μείνε δυνατός, είμαστε στο πλευρό...
Sunday 27 Nov 2022
kae apollon
  Η ΚΑΕ Απόλλων εξέδωσε ανακοίνωση με την οποία αφήνει αιχμές για τη διαιτησία της αναμέτρησης με τον Ιωνικό. Αναλυτικά:  «Βλέπουμε και καταλαβαίνουμε τι γίνεται. Κάθε αγωνιστική γίνονται πολλά ανθρώπινα λάθη σε βάρος μας. Δεν θέλουμε να πιστέψουμε ότι δεν ήταν ανθρώπινα,...
Sunday 27 Nov 2022
apollon patras
Ο Απόλλωνας γνώρισε την ήττα με 79-75 από τον Ιωνικό εκτός έδρας, για την 7η αγωνιστική της Basket League. Οι "μελανόλευκοι" ήθελαν τους βαθμούς της νίκης σε ένα παιχνίδι όπου έχουν παράπονα από την διιαιτησία και το οποίο κρίθηκε στα τελευταία...
Saturday 26 Nov 2022
abcd
 
Friday 25 Nov 2022
ΑBCD
     
Sunday 20 Nov 2022
abcd
 
Sunday 20 Nov 2022
megalh nikh gia apollona
Επιστροφή στις νίκες για τον Απόλλωνα που επικράτησε στην Πάτρα με 71-54 του Λαυρίου Megabolt για την 6η αγωνιστική της Basket League, ενώ κατάφερε να χτίσει μια σημαντική διαφορά που θα μπορέσει να του δώσει πλεονέκτημα σε πιθανές ισοβαθμίες. Οι «μελανόλευκοι»...
Sunday 20 Nov 2022
ABCD
 
Friday 18 Nov 2022
ΑBCD
   
Thursday 10 Nov 2022
0
Σε ρυθμούς προπόνησης βρίσκεται από τη Τρίτη (8/11) η ομάδα του Απόλλωνα, η οποία ανεβάζει «στροφές»  ενόψει του εντός έδρας αγώνα με το Λαύριο που θα γίνει την Κυριακή 20 Νοεμβρίου. Για την προετοιμασία και το παιχνίδι, μίλησε ο Τηλέμαχος Βησσαρίου ο οποίος είπε: «Η προετοιμασία μας...
Monday 07 Nov 2022
ΑBCD
 
Saturday 05 Nov 2022
ABVN
 
Friday 04 Nov 2022
abcd
     
Thursday 03 Nov 2022
0
Έναν ακόμα υποστηρικτή, καλωσορίζει η διοίκηση του Απόλλωνα και αναφερόμαστε στην Πατρινή εταιρεία «Τεντούρα Κάστρο» η οποία διαθέτει μία από τις κορυφαίες ποιότητας ηδύποτου ενώ έχει ιδρυθεί το 1938. Η «Τεντούρα Κάστρο», είναι κοντά τόσο στην ΚΑΕ όσο και στον ερασιτέχνη...
Tuesday 01 Nov 2022
ΑBCD
 
Tuesday 01 Nov 2022
ΑBCD
     
Saturday 29 Oct 2022
abcd
 
Friday 28 Oct 2022
abcd
 
Found 940 results. Page 1 of 47
 
© Copyright 2022 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport