Loading...
Δευτέρα 02 Δεκ 2019
Γ ΕΘΝΙΚΗ -1ος ΟΜΙΛΟΣ: Διπλό ο ΚΑΟΚ στον Γλαύκο
Κλίκ για μεγέθυνση

 Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και τα φύλλα αγώνα των ομίλων της Γ΄ Εθνικής έχουν ως εξής:

1ος Όμιλος

Αποτελέσματα

ΓΣ Κορωπίου - ΑΟ Αχαγιά 82 81-80

ΑΟ Ερμιόνης - Παναχαϊκή ΓΕ 58-60

ΝΕΟ Ληξουρίου - Άρης Νίκαιας ΓΝΟ  79-65

ΣΔΥ Τρίπολης - ΑΟ Π. Φαλήρου 60-76

ΑΟ Γλαύκος - ΚΑΟ Κορίνθου 63-64

ΑΟ Ακράτα - Ηλυσιακός ΑΟ 73-79

ΑΟΚ Χαλάνδρι - ΑΕ Ν. Κηφισιάς 73-70

 

Φύλλα αγώνα

ΑΟΚ Χαλάνδρι - ΑΕ Ν. Κηφισιάς 73-70

Δεκάλεπτα: 15-15, 37-32, 57-51, 73-70

Διαιτητές: Γρίβα, Λαζαρίδης

Χαλάνδρι (Στεφανάκης): Κονδύλης 20(2), Δεμένεγας, Ανδρουλάκης, Αυδής 8, Αυγουλάς 2, Μωραῒτης 6(2), Μακρής, Μορφονιός 8(1), Βουλγαράκης 10, Θεοδωράκης 7, Καραμπίνος, Βαρσάμος 11.

Κηφισιά (Λαδίκος): Δούβλης 6, Μοσχοβίτης 31(4), Μακρυγιάννης 4(1), Οικονόμου 7, Μιχαλάκης 3, Πρέκας, Μανούσος 17, Αλετράς, Γούνης, Σπαχιγάι, Γιακουμής, Φασιανός 2.

 

ΓΣ Κορωπίου - ΑΟ Αχαγιά 82 81-80

Δεκάλεπτα: 20-19, 32-37, 58-60, 81-80

Διαιτητές: Κατσαπράκης, Καραμπιτσάκος

Κορωπί (Δρακόπουλος): Ιωάννου 9(1), Τετζεράκης, Κατωπόδης 15(2), Κεχρής 3(1), Κοκκορόγιαννης 10, Κούτρας 7(1), Μερκούρης, Αργυρόπουλος, Κλασίδης 19(3), Κουτουφάς 15, Σταμάτης 2, Μερκεβίτσιους 6.

Αχαγιά 82 (Μπασινάς): Τασόπουλος 18, Μπουρδάνος 13(2), Κωνσταντινόπουλος 2, Καλογιάννης, Γκούτης, Φραντζής 18(3), Μίχος, Ταρνάρης, Χριστοδουλόπουλος 3(1), Λυμπέρης 21(5), Ζαφείρης.

 

ΣΔΥ Τρίπολης - ΑΟ Π. Φαλήρου 60-76

Δεκάλεπτα: 15-14, 25-31, 39-59, 60-76

Διαιτητές: Κρεσταινίτης, Κουτσοδήμος

Τρίπολη (Αλικάκος): Χατζόπουλος 7, Χρονόπουλος 3,  Καλούλης 2, Παππάς, Νταγιάντης, Μικρός 4, Σακελλαράκος 1, Αγγουράς 6, Σπυράκος 12(2), Μπουρής 15(4), Καρλής 1, Μπαλής 9.

Π. Φάληρο (Παπαδάτος): Βαλιώτης 6(2), Βαϊδάκης 5(1) , Μαυροειδής, Πρόγκας 8(2), Γραμματικός 7(1), Τσορματσιόγλου 9, Βούζας 6(2), Σολωμός 18, Αγγελόπουλος 13(3), Τσαπρούνης, Λάμπρου 1, Ανδρεάτος 3(1).

 

ΑΟ Ακράτα - Ηλυσιακός ΑΟ 73-79

Δεκάλεπτα: 19-24, 40-50, 53-63, 73-79

Διαιτητές: Ντάνος, Χουγιάζος

Ακράτα (Βαρβιτσιώτης): Δορλής 4, Μουρατίδης 22, Κατωπόδης 9, Πολύδερας, Σαχίτι, Γιαννούλης 21, Μάλλης 11(3), Γιόβας, Βασιλάτος, Κώστα 2, Πετρόπουλος, Κυρίτσης 4(1).

Ηλυσιακός (Λιτόπουλος): Γραμματίκας 16(5), Κελαϊδής 10(2), Φώτσης 9(1), Κωτσόπουλος 5(1), Πλευράκης 8(2), Οουντίντζο-Βλαδίτσης 4, Μπάζιος 2, Πατσαντζόπουλος 2, Ταταράκης 1, Μπινιάκου 6(2), Ετζιάκα 14, Παντζούρης 2.

 

ΝΕΟ Ληξουρίου - Άρης Νίκαιας ΓΝΟ  79-65

Δεκάλεπτα: 22-18, 43-31, 53-47, 79-65

Διαιτητές: Ντάσης, Ξηροκώστας

Ληξούρι (Τζουγανάτος): Αντωνάτος Γ. 2, Ιωάννου 2, Αντωνάτος Ηλ., Συνοδινός, Τρυφωνόπουλος 3, Ρεκουνιώτης 26, Πολίτης 18(1), Θεοδωράκος 10(6), Νουρελάτος, Λαμπρόπουλος, Πορτελάνος 2, Μπέτι.

Άρης Νικαίας (Καράμπελας): Σκάνδαλος 14, Τζώρτζης 7(1), Παπαγεωργίου, Καραβανάς 3(1), Θεοδωράκος 3(1), Μπουρίτης 2, Πρίτσος 2, Κόλλιας 9, Χαντζόγλου, Λαζαρίδης 2, Πεταλάς 16(4), Βλάμης 7(1).

 

ΑΟ Γλαύκος - ΚΑΟ Κορίνθου 63-64

Δεκάλεπτα: 15-17, 24-31, 45-38, 63-64

Διαιτητές: Μπούκας, Κούλης Χαρ.

Γλαύκος (Δεράος): Βουρνάς 14, Θανόπουλος 23(4), Λαμπρόπουλος 2, Παπαβασιλόπουλος 5, Αναγνωστόπουλος 15(3), Δημάκος 2, Χατζηκάλφας 2, Τριπολίδης, Κουκουλομμάτης.

Κόρινθος (Ρουμελιώτης): Κόης 13, Περρωτής 13, Αναγνωστάκης 17(1), Αυγενικός 3, Τζάιδας 9, Αδαμόπουλος 3, Μπούρτης, Δανίκας, Μήτσου, Κωνσταντίνου 6.

 

ΑΟ Ερμιόνης - Παναχαϊκή ΓΕ 58-60

Δεκάλεπτα: 12-12, 30-27, 48-44, 58-60

Διαιτητές: Μαυρέλης, Κοτσώνης

Ερμιόνη (Ζωντός): Ευστρατίου Π. 8(2), Αγγελής 8, Θωμάς, Χάσα 14(1), Γκολέμης, Κεφαλάς 11(1), Σαρίκας 2, Προσίλης, Ευστρατίου Παν. 12, Κοριζής 3, Πούλης.

Παναχαϊκή (Λιόνας): Μοσχοβάκης 15(2), Βανδώρος, Γατσούλης, Παγανιάς, Κουμανιώτης, Τσουλέας 2, Χρυσανθόπουλος, Παπανικολόπουλος 10(2), Λυμπερέας, Γκόβας 17(2), Καραγιάννης 6, Μπαρδάκας 10, Οικονομόπουλος.

 

Βαθμολογία

1.ΝΕΟ Ληξουρίου 13

2. Κορωπί 13

3. ΚΑΟ Κορίνθου 13

4. ΑΟ. Π. Φάληρο 13

5. Ηλυσιακός 12

6. Αχαγιά ’82 11

7. Γλαύκος 10

8. Άρης Νίκαιας 10

9. ΑΕΝΚ 10

10.Παναχαϊκή 10

11. Χαλάνδρι 9

12. Ακράτα 8

13. ΑΟ Ερμιόνης 8

14. Τρίπολη 7

 

Επόμενη αγωνιστική (8η, 8/12)

Παναχαϊκή - Κορωπί

Άρης Νίκαιας - Ερμιονίδα

Π. Φάληρο - Ληξούρι

Τρίπολη - Γλαύκος

Αχαγιά 82 - Ακράτα

Ηλυσιακός - Χαλάνδρι

Ν. Κηφισιά - Κόρινθος

 

 

 
© Copyright 2019 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport