Λίστα αντικειμένων
Πέμπτη 14 Απρ 2022
Αωνιστικό και τηλεοπτικό πρόγραμμα της Stoiximan Basket League των επόμενων εβδομάδων έχει ως εξής:
STOIXIMAN BASKET LEAGUE
23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ 20-4-2022
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΑΓΩΝΑΣ
TV
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝ
17:00
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ VITABIOTICS
ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS 3
Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ
17:00
ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS 4
ΟΚ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
17:00
ΑΕΚ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS 2
ΟΑΚΑ
17:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ – ΛΑΡΙΣΑ
ΕΡΤ3 - ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ
20:00
ΑΡΗΣ – ΠΑΟΚ mateco
ΕΡΤ3
ΤΕΤΑΡΤΗ 11-5-2022
Κ.Γ. ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ
19:15
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ OSCAR - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΕΡΤ3
Ρεπό ο Κολοσσός H Hotels
STOIXIMAN BASKET LEAGUE
21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 27-4-2022
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝ
17:00
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS
STOIXIMAN BASKET LEAGUE
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 27-4-2022
PAOK SPORTS ARENA
19:15
ΠΑΟΚ mateco – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΕΡΤ3
STOIXIMAN BASKET LEAGUE
24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 30-4-2022
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΑΓΩΝΑΣ
TV
PAOK SPORTS ARENA
17:00
ΠΑΟΚ mateco - ΙΩΝΙΚΟΣ
ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ
17:00
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT
ΕΡΤ3
ΚΥΡΙΑΚΗ 1-5-2022
ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
17:00
ΛΑΡΙΣΑ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ OSCAR
ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS
Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
17:00
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ VITABIOTICS – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS
ΕΡΤ3
ΠΕΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ
20:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ
ΕΡΤ3
Ρεπό η ΑΕΚ
STOIXIMAN BASKET LEAGUE
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 11-5-2022
ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
17:00
ΛΑΡΙΣΑ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ERT FLIX ΕΡΤ SPOR
STOIXIMAN BASKET LEAGUE
23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ 20-4-2022
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΑΓΩΝΑΣ
TV
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝ
17:00
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ VITABIOTICS
ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS 3
Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ
17:00
ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS 4
ΟΚ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
17:00
ΑΕΚ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS 2
ΟΑΚΑ
17:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ – ΛΑΡΙΣΑ
ΕΡΤ3 - ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ
20:00
ΑΡΗΣ – ΠΑΟΚ mateco
ΕΡΤ3
ΤΕΤΑΡΤΗ 11-5-2022
Κ.Γ. ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ
19:15
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ OSCAR - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΕΡΤ3
Ρεπό ο Κολοσσός H Hotels
STOIXIMAN BASKET LEAGUE
21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 27-4-2022
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝ
17:00
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS
STOIXIMAN BASKET LEAGUE
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 27-4-2022
PAOK SPORTS ARENA
19:15
ΠΑΟΚ mateco – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΕΡΤ3
STOIXIMAN BASKET LEAGUE
24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 30-4-2022
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΑΓΩΝΑΣ
TV
PAOK SPORTS ARENA
17:00
ΠΑΟΚ mateco - ΙΩΝΙΚΟΣ
ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ
17:00
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT
ΕΡΤ3
ΚΥΡΙΑΚΗ 1-5-2022
ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
17:00
ΛΑΡΙΣΑ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΑΤΡΑΣ OSCAR
ERT FLIX ΕΡΤ SPORTS
Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
17:00
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ VITABIOTICS – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS
ΕΡΤ3
ΠΕΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ
20:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ
ΕΡΤ3
Ρεπό η ΑΕΚ
STOIXIMAN BASKET LEAGUE
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 11-5-2022
ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
17:00
ΛΑΡΙΣΑ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ERT FLIX ΕΡΤ SPOR