Loading...

Τελευταία Νέα

Wednesday 10 Apr 2024

Wednesday 10 Apr 2024

Wednesday 10 Apr 2024

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Λοιπές Ειδήσεις Μπάσκετ

Friday 29 Mar 2024
absd
   
Monday 25 Mar 2024
absd
 
Thursday 21 Mar 2024
absd
 
Sunday 17 Mar 2024
absd
     
Friday 08 Mar 2024
absd
     
Wednesday 28 Feb 2024
absd
         
Wednesday 14 Feb 2024
absd
 
Sunday 11 Feb 2024
absd
     
Monday 05 Feb 2024
absd
       
Sunday 21 Jan 2024
absd
   
Thursday 18 Jan 2024
absd
 
Monday 15 Jan 2024
absd
   
Monday 15 Jan 2024
absd
 
Friday 12 Jan 2024
absd
   
Thursday 11 Jan 2024
absd
 
Friday 05 Jan 2024
absd
Με το τοπικό ντέρμπι για την 11η αγωνιστική της national league 2 ΝΕΟΛ - Αίολου Αγυιάς ( 13.30) επαναρχίζει  το πρωτάθλημα . Αναλυτικά: Σάββατο 6/1 Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Σοφάδες Γερακίνης-Ηλιόπουλος-Κουρόγλου (Πλεξίδας) Π. Σαλπέας 17.00 Εθνικός-Νίκη Βόλου Κανελλόπουλος-Ασλανίδης-Κουκουλεκίδης Β. (Δραμεσιώτης) Κατσιμήδειο 16.00 Τρίκαλα Basket-Νήαρ Ηστ Λόρτος-Δέλλας-Κανελλίδης...
Thursday 21 Dec 2023
absd
Πιστή στο έθιμο η διοίκηση του Γλαύκου/Έσπερου ΑΟΠΑ μοίρασε δώρα στους παίκτες ενόψει των εορτών δίνοντας το παρόν στη σημερινή προτελευταία προπόνηση (πριν τα Χριστούγεννα), δείχνοντας για μια ακόμη φορά το όμορφο και οικογενειακό κλίμα που υπάρχει στο σύλογο. Επικεφαλής της...
Tuesday 19 Dec 2023
absd
Ημέρα φιλοξενουμένων η 9Η στην  ΝATIONAL LEAGUE 1  ΓΣ Ιωαννίνων-Ιωάννινα ΣΚ 74-84 Δεκάλεπτα: 16-23, 32-47, 54-68, 74-84 Διαιτητές: Ελ Ανυ, Πλέγας, Μπολάνο ΑΓΣ Ιωαννίνων (Ασπρούδης): Τασουλής 12, Ματσάγγας 11(1), Πετρίδης 16(4), Κοντός, Τσόλης Ν. 2, Θεοδωρόπουλος 22(1), Τσόλης Γ. 6, Τούλιας, Σαββίδης 1, Παππάς...
Wednesday 06 Dec 2023
absd
Ο Πανιώνιος, ο Μίλωνας, η Δόξα Λευκάδας και η Μεγαρίδα που άλωσε την Μύκονο στο πρώτο ματς του Γιώργου Σκαραφίγκα στον πάγκο, τσέκαραν τα εισιτήριά τους για το Final Four του Unicef Trophy. Ο Μίλωνας έκανε την αρχή επικρατώντας εύκολα της...
Monday 04 Dec 2023
absd
ΑΟ Αστέρας Τεμένης-ΑΕ Δόξα Πύρρου Άρτας 77-70 Δεκάλεπτα: 26-18, 41-44, 62-57, 77-70 Διαιτητές: Κούλης Χαρ., Πετράκης Ιωάν., Μπον Αστέρας (Ξενούλης): Πέτροβιτς 22(2), Βουρνάς 14, Γκάτζιος 24, Τσουλέας, Σταθακόπουλος 6, Σακελλαρόπουλος, Καραγγελής 8, Δούβος 3(1), Καρακάσης, Τσινούκας. Δόξα Πύρρου (Παππάς): Μπάλλας 24, Θώδης 4, Ίλιτς...
Found 1277 results. Page 1 of 64
 
© Copyright 2024 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport