Loading...

Τελευταία Νέα

Friday 02 Dec 2022

Friday 02 Dec 2022

Friday 02 Dec 2022



MINOAN 1

Basket League

Tuesday 29 Nov 2022
ΑBCD
 
Tuesday 15 Nov 2022
ΑBCD
   
Thursday 03 Nov 2022
ΑBCD
 
Tuesday 01 Nov 2022
AB C D
   
Thursday 06 Oct 2022
abcd
 
Sunday 04 Sep 2022
abcd
 
Tuesday 30 Aug 2022
abacs
   
Monday 29 Aug 2022
abcd
     
Thursday 25 Aug 2022
kvbjfcd
Αξιότιμοι Κύριοι,   Σας γνωρίζουμε ότι η κλήρωση του Πρωταθλήματος της Basket League 2022-2023  θα πραγματοποιηθεί στα γραφεία του Συνδέσμου μας, την Τρίτη 30-8-2022 και ώρα 12.00. Τα μέλη του Δ.Σ. του ΕΣΑΚΕ μπορούν να παρακολουθήσουν την κλήρωση είτε διαδικτυακά είτε δια ζώσης.    Με...
Wednesday 10 Aug 2022
ΑBCD
 
Friday 05 Aug 2022
abcd
 
Tuesday 02 Aug 2022
abcd
 
Saturday 30 Jul 2022
ΑBCD
 
Wednesday 27 Jul 2022
abcd
 
Thursday 21 Jul 2022
ABCD
Πέρασαν 41 χρόνια από την ημέρα, που η «Βασίλισσα» διέβη (και) τον «Κυπελλικό» Ρουβίκωνα. Η ΑΕΚ στις 17 Ιουλίου 1981, νίκησε 84-78 τον Ηρακλή, στον Τελικό Κυπέλλου «των αναμμένων κεριών», και χρίστηκε Κυπελλούχος Ελλάδος. Σε συνέχεια της «πρεμιέρας» του #AEKretro, ακολουθεί η...
Saturday 16 Jul 2022
abcd
Μεγάλη θξλίψη για την απ[ρόσμενη απώλεια του  Γι'ωργου Κονδύλη  Η παρουσία και το όνομα του ήταν ταυτισμένα με τον ΕΣΑΚΕ. Ήταν για 30 χρόνια η «ψυχή» του Συνδέσμου μας. Ο πολύτιμος συνεργάτης των προέδρων και των μελών του Διοικητικού Συμβουλίου, ο...
Saturday 16 Jul 2022
abcd
\ Η Εθνική Νέων Ανδρών άρχισε με ήττα 69-65 από το Ισραήλ τις υποχρεώσεις της στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U20 που διεξάγεται στην Ποντγκόριτσα. Επόμενος αντίπαλος για την ελληνική ομάδα είναι την Κυριακή στις 17:30 η Ιταλία. Η ομάδα του Ισραήλ μπήκε καλύτερα...
Sunday 10 Jul 2022
abcd
Ο Αίολος Αγυιάς ανακοινώνει τη μεταγραφή του Ηλία Χριστόπουλου, ο οποίος θα ενισχύσει την ομάδα του Ανδρέα Παπαδημητρίου στο νέο πρωτάθλημα της Β΄ Εθνικής μπάσκετ. «Είμαι πολύ χαρούμενος που επιστρέφω στην ομάδα στην οποία ξεκίνησα το μπάσκετ», δήλωσε ο νεαρός σέντερ...
Tuesday 05 Jul 2022
abcd
Ο ΕΣΑΚΕ ανακοίνωσε ότι στις 25 Ιουλίου θα πραγματοποιηθεί Γενική Συνέλευση μεταξύ των ομάδων προκειμένου να τεθεί προς συζήτηση το θέμα των της τροποποίησης των wild cards για τη συμμετοχή στο πρωτάθλημα. Η ανακοίνωση του ΕΣΑΚΕ: «Η Γενική Συνέλευση του ΕΣΑΚΕ για...
Saturday 25 Jun 2022
abcd
Το Δ.Σ. της ΕΟΚ συνεδρίασε εκτάκτως σήμερα (25/6) και μετά από μια διαδικασία διάρκειας δυόμισι ωρών, πήρε κατά πλειοψηφία την απόφαση που περιγράφεται λεπτομερώς στην ανακοίνωση που ακολουθεί. Αναλυτικά: «Ο ΕΣΑΚΕ, παρά την εκπεφρασμένη με κάθε τρόπο θέση της ΕΟΚ, να τηρηθεί...
Found 820 results. Page 1 of 41
 
© Copyright 2022 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport