Loading...

Τελευταία Νέα

Friday 19 Apr 2024

Friday 19 Apr 2024

Friday 19 Apr 2024



MINOAN 1

Basket League

Wednesday 15 Nov 2023
ΑΒCD
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 7ης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών είναι οι εξής: Σάββατο 18/11 Α. Παπανδρέου 17.15 Περιστέρι-Λαύριο Καρπάνος-Σταματόπουλος-Μαρτινάκος (Κουλούρης) ΠΑΟΚ 20.15 ΠΑΟΚ-Άρης Τσαρούχα-Πιτσίλκας-Θεονάς (Ελευθεριάδης Παν.-Λαζαρίδης) Κυριακή 19/11 Καλλιθέας 17.00 Κολοσσός Ρ.-Καρδίτσα Παπαπέτρου-Τζιοπάνος-Ζακεστίδης (Ξάνθος) Δ. Τόφαλος 17.15 Προμηθέας Π.-Απόλλων Π. Τσιμπούρης-Ξενικάκης-Καλογερόπουλος Φ. (Πίγκας) Αγ. Θωμά...
Wednesday 08 Nov 2023
absd
 
Monday 06 Nov 2023
absd
Μετά την απομάκρυνση του Νίκου Βετούλα και την ήττα από τον Παναθηναϊκό στο ΟΑΚΑ, για την 5η αγωνιστική της Basket League, οι μελανόλρυκοι βρήκαν τον εκλεκτό για την άκρη του πάγκου. Ο Κώστας Δελέγκος είναι ο εκλεκτός του Απόλλωνα για τη...
Saturday 04 Nov 2023
ΑBCD
     
Friday 03 Nov 2023
absd
Πένθος στο ελληνικό μπάσκετ και στον χώρο της δημοσιογραφίας, καθώς έφυγε από την ζωήπριν απο λίγο ο Βασίλης Γεωργίου σε ηλικία 86 ετών. Θρήνος στον χώρο του ελληνικού μπάσκετ και της αθλητικής δημοσιογραφίας, καθώς ο Βασίλης Γεωργίου άφησε την τελευταία του...
Wednesday 01 Nov 2023
absd
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 5ης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών είναι οι εξής: Σάββατο 4/11 ΟΚΑΛ 17.15 ΑΕΚ-Καρδίτσα Καρπάνος-Μηλαπίδης-Σκανδαλάκης (Νιγιάννης) Καλλιθέας 18.00 Κολοσσός Ρ.-Άρης Θεονάς-Μαρινάκης-Κατραχούρας (Ξάνθος) Αγ. Θωμά 20.15 Μαρούσι-Περιστέρι Συμεωνίδης-Αγραφιώτης Ιωάν.-Μάνος (Ηπιώτης) Κυριακή 5/11 ΠΑΟΚ 17.15 ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός Πουρσανίδης-Τηγάνης-Τσιμπούρης (Λαζαρίδης) Δ. Τόφαλος 20.15 Προμηθέας Π.-Λαύριο Παπαπέτρου-Σταματόπουλος-Σπυρόπουλος...
Wednesday 25 Oct 2023
absd
Η ΕΟΚ έκανε γνωστά τα ονόματα των διαιτητών για την 4η αγωνιστική της Basket League και το μεγάλο ντέρμπι ανάμεσα σε Ολυμπιακό και Παναθηναϊκό, που θα γίνει τη Δευτέρα (30/10, 20:15, ΕΡΤ3) στο ΣΕΦ. Εκεί θα βρεθούν οι Γιώργος Πουρσανίδης,...
Tuesday 17 Oct 2023
ΑBCD
   
Monday 16 Oct 2023
absolutely
Θλίψη στο δημοσιογραφικό κόσμο, καθώς έφυγετην Δευτέρα από τη ζωή ο Πάρις Καλημερίδης. Ο πολύπειρος δημοσιογράφος κάλυπτε επί 40 χρόνια το ρεπορτάζ του μπασκετικού Άρη, έχοντας συνδέσει το όνομά του με τις μεγαλύτερες επιτυχίες των «κιτρίνων». Εργάστηκε για πολλά χρόνια στην ΕΡΤ-3,...
Friday 06 Oct 2023
absd
Λίγο πριν την κηδεία του Γιάννη Ιωαννίδη στη Θέρμη η σορός του πέρασε από το γήπεδο του Άρη, το... δεύτερο σπίτι του και χιλιάδες Θεσσαλονικείς ήταν εκεί για το τελευταίο τους «αντίο» στον «Ξανθό» Στη Βούλα, οι κάτοικοι των Αθηνών τον...
Monday 02 Oct 2023
absd
Το πρόγραμμα της πρώτης αγωνιστικής της Basket League γνωστοποίησε ο ΕΣΑΚΕ, με το παιχνίδι του Κολοσσού με το Περιστέρι να ανοίγει τον χορό των αναμετρήσεων το Σάββατο (7/10) και την τελευταία χρονικά αναμέτρηση να διεξάγεται την Δευτέρα (20:15) ανάμεσα σε...
Saturday 30 Sep 2023
absd
Super Cup 2023, Ολυμπιακός: Ο 31ος τίτλος στην ιστορία των ερυθρολεύκων Ο Ολυμπιακός κατέκτησε για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά το Super Cup, μετά τη μεγάλη νίκη επί του Παναθηναϊκού με 75-51 και έφτασε έτσι τους 31 τίτλους στην ιστορία του. Ο Ολυμπιακός θριάμβευσε...
Thursday 28 Sep 2023
ΑΒCD
 
Wednesday 27 Sep 2023
ΑBCD
 
Monday 25 Sep 2023
ΑBCD
 
Tuesday 12 Sep 2023
ΑBCD
     
Monday 11 Sep 2023
absd
Με διαφορετικό τρόπο θα διεξάγεται πλέον η Basket League! Όπως ανακοίνωσε ο ΕΣΑΚΕ, η κορυφαία κατηγορία του ελληνικού μπάσκετ θα έχει πλέον διαφορετικό format, το οποίο θα προσδώσει περισσότερο ενδιαφέρον, με περισσότερα «μεγάλα» ματς αλλά και μεγαλύτερη αγωνία στο χαμηλότερο μισό...
Wednesday 09 Aug 2023
abcd
     
Tuesday 08 Aug 2023
ΑBCD
 
Monday 07 Aug 2023
abcd
   
Found 880 results. Page 2 of 44
 
© Copyright 2024 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport