Loading...
Τρίτη 20 Αύγ 2019
Α2 γυναικων
Κλίκ για μεγέθυνση

Η κλήρωση των αγώνων του Νότου στην Α2 εθνική μπάσκετ Γυναικών που θα μετάσχει και ο Έσπερος ΑΟΠΑ είναι η παρακάτω:

 

1η Αγωνιστική - 13/10/19

 

ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΕΥΝΙΚΟΣ

 

2η Αγωνιστική - 20/10/19

 

ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΕΥΝΙΚΟΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

 

3η Αγωνιστική - 27/10/19

 

ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΕΥΝΙΚΟΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

 

4η Αγωνιστική - 03/11/19

 

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

 

5η Αγωνιστική - 10/11/19

 

ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΥΝΙΚΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

6η Αγωνιστική - 24/11/19

 

ΕΥΝΙΚΟΣ - ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

 

7η Αγωνιστική - 01/12/19

 

ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΕΥΝΙΚΟΣ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ

 

8η Αγωνιστική - 08/12/19

 

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΕΥΝΙΚΟΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

9η Αγωνιστική - 15/12/19

 

ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΕΥΝΙΚΟΣ

 

10η Αγωνιστική - 22/12/19

 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΕΥΝΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ

 

11η Αγωνιστική - 05/01/20

 

ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΕΥΝΙΚΟΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

 
© Copyright 2019 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport