Λίστα αντικειμένων
Παρασκευή 29 Μάρ 2024
Γνωστός έγινε ο διαιτητής της αναμέτρησης της Παναχαϊκής με τον Ολυμπιακό Β’ το προσεχές Σάββατο (30/3 – 16:00) στο Ρέντη.
Ο Ρεντίφης από την Ανατολική Αττική θα σφυρίξει το ματς ενώ βοηθοί του θα είναι οι Μητροφάνης από την Αθήνα και Σούζας από την Ανατολική Αττική.
Αναλυτικά
Η ΚΕΔ όρισε τους διαιτητές της 2ης αγωνιστικής των πλέι άουτ της Super League 2.
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 30 Μαρτίου
Ηρακλής – Κοζάνη (14.00 sl2.muvi.com, Καμπανιακού)
Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Βοηθοί: Μαλανδρής (Χαλκιδικής), Δεδικούσης (Λάρισας)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Καμπανιακός (16.00 sl2.muvi.com, Καρδίτσας)
Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθήνας)
Βοηθοί: Φίλος (Βοιωτίας), Πριόνας (Εύβοιας)
ΠΑΟΚ Β’ – Αιολικός (16.00 sl2.muvi.com, Μακεδονικού)
Διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Τζιώτζιος (Θράκης), Δανδανόπουλος (Ξάνθης)
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 30 Μαρτίου
Παναθηναϊκός Β – Διαγόρας (16.00 sl2.muvi.com, «Απ. Νικολαΐδης»)
Διαιτητής: Δραγάτης (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Μαυρουδής (Ηρακλείου), Παπαδοπούλου (Μακεδονίας)
Γιούχτας – Αιγάλεω (16.00 sl2.muvi.com, «Μαρκομιχελάκειο»)
Διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Μπάλας (Τρικάλων), Δασκαλομαρκάκης (Ρεθύμνου)
Ολυμπιακός Β’ – Παναχαϊκή (16.00 sl2.muvi.com, Ρέντη)
Διαιτητής: Ρεντίφης (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Μητροφάνης (Αθήνας), Σούζας (Αν. Αττικής)
ΠΛΕΙ ΟΦ
Βόρειος όμιλος-2η αγωνιστική
Σάββατο 30 Μαρτίου
ΑΕΚ Β’ – ΑΕΛ (14:00 sl2.muvi.com)
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Φωτόπουλος (Αθήνας), Δ. Βεργέτης (Αργολίδας)
Λεβαδειακός – Νίκη Βόλου (16:00 sl2.muvi.com)
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Διαμαντής (Ηπείρου), Τσολακίδης (Αθήνας)
Ρεπό: Μακεδονικός
Νότιος όμιλος-2η αγωνιστική
Κυριακή 31 Μαρτίου
Καλαμάτα – Χανιά (14:30 Action 24)
Διαιτητής: Φωτιάς (Πέλλας)
Βοηθοί: Ψαρρής (Ζακύνθου), Μωυσιάδης (Γρεβενών)
Καλλιθέα – Ιωνικός (16:45 Action 24)
Διαιτητής: Χ. Βεργέτης (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Στάικος (Λάρισας), Κούλα (Ξάνθης)
Ρεπό: Ηλιούπολη
Ο Ρεντίφης από την Ανατολική Αττική θα σφυρίξει το ματς ενώ βοηθοί του θα είναι οι Μητροφάνης από την Αθήνα και Σούζας από την Ανατολική Αττική.
Αναλυτικά
Η ΚΕΔ όρισε τους διαιτητές της 2ης αγωνιστικής των πλέι άουτ της Super League 2.
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 30 Μαρτίου
Ηρακλής – Κοζάνη (14.00 sl2.muvi.com, Καμπανιακού)
Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Βοηθοί: Μαλανδρής (Χαλκιδικής), Δεδικούσης (Λάρισας)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Καμπανιακός (16.00 sl2.muvi.com, Καρδίτσας)
Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθήνας)
Βοηθοί: Φίλος (Βοιωτίας), Πριόνας (Εύβοιας)
ΠΑΟΚ Β’ – Αιολικός (16.00 sl2.muvi.com, Μακεδονικού)
Διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Τζιώτζιος (Θράκης), Δανδανόπουλος (Ξάνθης)
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 30 Μαρτίου
Παναθηναϊκός Β – Διαγόρας (16.00 sl2.muvi.com, «Απ. Νικολαΐδης»)
Διαιτητής: Δραγάτης (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Μαυρουδής (Ηρακλείου), Παπαδοπούλου (Μακεδονίας)
Γιούχτας – Αιγάλεω (16.00 sl2.muvi.com, «Μαρκομιχελάκειο»)
Διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Μπάλας (Τρικάλων), Δασκαλομαρκάκης (Ρεθύμνου)
Ολυμπιακός Β’ – Παναχαϊκή (16.00 sl2.muvi.com, Ρέντη)
Διαιτητής: Ρεντίφης (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Μητροφάνης (Αθήνας), Σούζας (Αν. Αττικής)
ΠΛΕΙ ΟΦ
Βόρειος όμιλος-2η αγωνιστική
Σάββατο 30 Μαρτίου
ΑΕΚ Β’ – ΑΕΛ (14:00 sl2.muvi.com)
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Φωτόπουλος (Αθήνας), Δ. Βεργέτης (Αργολίδας)
Λεβαδειακός – Νίκη Βόλου (16:00 sl2.muvi.com)
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Διαμαντής (Ηπείρου), Τσολακίδης (Αθήνας)
Ρεπό: Μακεδονικός
Νότιος όμιλος-2η αγωνιστική
Κυριακή 31 Μαρτίου
Καλαμάτα – Χανιά (14:30 Action 24)
Διαιτητής: Φωτιάς (Πέλλας)
Βοηθοί: Ψαρρής (Ζακύνθου), Μωυσιάδης (Γρεβενών)
Καλλιθέα – Ιωνικός (16:45 Action 24)
Διαιτητής: Χ. Βεργέτης (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Στάικος (Λάρισας), Κούλα (Ξάνθης)
Ρεπό: Ηλιούπολη