Loading...

Τελευταία Νέα

Thursday 13 Jun 2024

Thursday 13 Jun 2024

Thursday 13 Jun 2024


kentabros

PD CRGO

Μαιζώνος 123
Τηλέφωνο: 2610 273561
 
εργοστάσιο Γλαύκου 105
Τηλέφωνο: 0610 338182
Μαιζώνος 123 Τηλέφωνο: 2610 273561
Εργοστάσιο Γλαύκου 105 Τηλέφωνο: 2610 338182


 

 

Παναχαϊκή

Sunday 12 May 2024
ΑΒCD
     
Friday 10 May 2024
ABCD
Μεγάλη και αγχωτική νίκη με 1-0 απέναντι στον Διαγόρα πέτυχε η Παναχαϊκή που εξασφάλισε με αυτό το “τρίποντο” την παραμονή της στην Super League! To νικητήριο τέρμα σημείωσε ο Ντε Τόμας με εύστοχη εκτέλεση φάουλ στο 93΄ της αναμέτρησης,μια παράβαση...
Thursday 09 May 2024
ABCD
Η Παναχαϊκή ολοκλήρωσε την προετοιμασία της για την εντός έδρας αναμέτρηση με τον Διαγόρα Ρόδου (10/5 – 16:00). Ο Γιάννης Τάτσης επέλεξε την παρακάτω αποστολή για το παιχνίδι:
Wednesday 08 May 2024
ABCD
Η Παναχαϊκή κρατάει την κατάσταση στα χέρια της. Μετά τα αποτελέσματα της Τετάρτης (8/5) γνωρίζει καλά ότι κερδίζοντας την Παρασκευή (10/5) τον Διαγόρα Ρόδου εξασφαλίζει και μαθηματικά την παραμονή της. Ο Γιούχτας κέρδισε με 2-1 τον Παναθηναϊκό Β’, ενώ το Αιγάλεω...
Saturday 04 May 2024
absd
 
Thursday 02 May 2024
absd
     
Sunday 28 Apr 2024
absd
   
Saturday 27 Apr 2024
absd
 
Friday 26 Apr 2024
absd
 
Thursday 25 Apr 2024
absd
   
Thursday 25 Apr 2024
absd
 
Monday 22 Apr 2024
absd
   
Sunday 21 Apr 2024
ΑΒCD
 
Saturday 20 Apr 2024
ABCD
 
Friday 19 Apr 2024
absd
   
Thursday 18 Apr 2024
absd
   
Wednesday 17 Apr 2024
absd
 
Monday 15 Apr 2024
ABCD
 
Sunday 14 Apr 2024
absd
 
Friday 12 Apr 2024
absd
   
Found 2386 results. Page 2 of 120
 
Copyright © 2024 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport