Λίστα αντικειμένων
Παρασκευή 15 Οκτ 2021
Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Γ’ Εθνικής με την Παναχαϊκή να βρίσκεται στον 4ο Ομιλο και στην πρεμιέρα θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας τον Αχέρωντα Καναλακίου.
Ο Διαγόρας στην πρεμιέρα αντιμετωπίζει εντός έδρας τον Τηλικράτη ενώ ο Παναιγιάλειος φιλοξενείται εκτός έδρας από την Αναγέννηση Αρτας.
Στα γειτονικά ντέρμπι την 6η αγωνιστική η Παναχαϊκή αγωνίζεται εκτός έδρας με τον Διαγόρα ενώ την 10η αγωνιστική εντός έδρας με τον Παναιγιάλειο.
Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα στο 4ο όμιλο της Γ’ Εθνικής
1η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου- Αίας Γαστούνης
Διαγόρας Βραχνέικων-Τηλυκράτης
Αναγέννηση Άρτας – Παναιγιάλειος
Ναυπακτιακός Αστέρας-ΑΟ Διαβολιτσίου
Αχέρων Καναλακίου-Παναχαϊκή
Αμβρακικός Λουτρού- ΠΑΟ Βάρδας
Ρεπό: Παναγρινιακός
2η αγωνιστική
Παναγρινιακός -Εθνικός Σκουλικάδου
Αίας Γαστούνης- Διαγόρας Βραχνέικων
Τηλυκράτης-Ναυπακτιακός Αστέρας
Παναιγιάλειος- Αχέρων Καναλακίου
ΑΟ Διαβολιτσίου-Αμβρακικός Λουτρού
Παναχαϊκή-ΠΑΟ Βάρδας
Ρεπό:Αναγέννηση Άρτας
3η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου – Διαγόρας Βραχνέικων
Αναγέννηση Άρτας-Παναγρινιακός
Ναυπακτιακός Αστέρας-Αίας Γαστούνης
Αμβρακικός Λουτρού- Τηλυκράτης
ΠΑΟ Βάρδας-Παναιγιάλειος
Παναχαϊκή -ΑΟ Διαβολιτσίου
Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου
4η αγωνιστική
Αναγέννηση Άρτας-Εθνικός Σκουλικάδου
Διαγόρας Βραχνέικων-Ναυπακτιακός Αστέρας
Παναγρινιακός-Αχέρων Καναλακίου
Αίας Γαστούνης -Αμβρακικός Λουτρού
Τηλυκράτης-Παναχαϊκή
Παναιγιάλειος-ΑΟ Διαβολιτσίου
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας
5η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου- Ναυπακτιακός Αστέρας
Αχέρων Καναλακίου-Αναγέννηση Άρτας
Αμβρακικός Λουτρού-Διαγόρας Βραχνέικων
ΠΑΟ Βάρδας-Παναγρινιακός
Παναχαϊκή- Αίας Γαστούνης
Παναιγιάλειος-Τηλυκράτης
Ρεπό: ΑΟ Διαβολιτσίου
6η αγωνιστική
Αχέρων Καναλακίου-Εθνικός Σκουλικάδου
Ναυπακτιακός Αστέρας-Αμβρακικός Λουτρού
Αναγέννηση Άρτας-ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέικων-Παναχαϊκή
Παναγρινιακός-ΑΟ Διαβολιτσίου
Αίας Γαστούνης-Παναιγιάλειος
Ρεπό: Τηλυκράτης
7η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου-Αμβρακικός Λουτρού
ΠΑΟ Βάρδας-Αχέρων Καναλακίου
Παναχαϊκή-Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΟ Διαβολιτσίου-Αναγέννηση Άρτας
Παναιγιάλειος-Διαγόρας Βραχνέικων
Τηλυκράτης-Παναγρινιακός
Ρεπό: Αίας Γαστούνης
8η αγωνιστική
ΠΑΟ Βάρδας- Εθνικός Σκουλικάδου
Αμβρακικός Λουτρού-Παναχαϊκή
Αχέρων Καναλακίου-ΑΟ Διαβολιτσίου
Ναυπακτιακός Αστέρας-Παναιγιάλειος
Αναγέννηση Άρτας-Τηλυκράτης
Παναγρινιακός-Αίας Γαστούνης
Ρεπό: Διαγόρας Βραχνέικων
9η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου-Παναχαϊκή
ΑΟ Διαβολιτσίου-ΠΑΟ Βάρδας
Παναιγιάλειος-Αμβρακικός Λουτρού
Τηλυκράτης-Αχέρων Καναλακίου
Αίας Γαστούνης-Αναγέννηση Άρτας
Διαγόρας Βραχνέικων -Παναγρινιακός
Ρεπό: Ναυπακτιακός Αστέρας
10η αγωνιστική
ΑΟ Διαβολιτσίου-Εθνικός Σκουλικάδου
Παναχαϊκή-Παναιγιάλειος
ΠΑΟ Βάρδας-Τηλυκράτης
Αχέρων Καναλακίου- Αίας Γαστούνης
Ναυπακτιακός Αστέρας-Παναγρινιακός
Αναγέννηση Άρτας-Διαγόρας Βραχνέικων
Ρεπό: Αμβρακικός Λουτρού
11η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου-Παναιγιάλειος
Τηλυκράτης-ΑΟ Διαβολιτσίου
Αίας Γαστούνης-ΠΑΟ Βάρδας
Παναγρινιακός-Αμβρακικός Λουτρού
Διαγόρας Βραχνέικων-Αχέρων Καναλακίου
Ναυπακτιακός Αστέρας-Αναγέννηση Άρτας
Ρεπό: Παναχαϊκή
12η αγωνιστική
Τηλυκράτης-Εθνικός Σκουλικάδου
ΑΟ Διαβολιτσίου-Αίας Γαστούνης
Παναχαϊκή- Παναγρινιακός
ΠΑΟ Βάρδας-Διαγόρας Βραχνέικων
Αμβρακικός Λουτρού- Αναγέννηση Άρτας
Αχέρων Καναλακίου-Ναυπακτιακός Αστέρας
Ρεπό: Παναιγιάλειος
13η αγωνιστική
Αίας Γαστούνης- Τηλυκράτης
Παναγρινιακός – Παναιγιάλειος
Διαγόρας Βραχνέικων-ΑΟ Διαβολιτσίου
Αναγέννηση Άρτας- Παναχαϊκή
Ναυπακτιακός Αστέρας-ΠΑΟ Βάρδας
Αμβρακικός Λουτρού-Αχέρων Καναλακίου
Ρεπό: Εθνικός Σκουλικάδου
*Τα παιχνίδια στο β’ γύρο αντιστροοφα