Loading...
Πέμπτη 02 Μάρ 2017
Οι "σφυρίχτρες" της 21ης αγωνιστικής
Κλίκ για μεγέθυνση

Τους διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 21ης αγωνιστικής της Γ΄Εθνικής, ανακοίνωσε την Τετάρτη (1/3) η ΚΕΔ. Δραγάτης στην Δράμα, Γκάμαρης στην Ρόδο.

Όλοι οι αγώνες με εξαίρεση το παιχνίδι Απόλλων Παραλιμνίου – Μακεδονικός Φούφα, το οποίο θα γίνει το Σάββατο (4/3) στις 15:00 το μεσημέρι, θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή (5/3) στις 15:00 το μεσημέρι, με εξαίρεση το παιχνίδι του Ιάλυσου με τον Εργοτέλη το οποίο θα αρχίσει στις 14:00 για συγκοινωνιακούς λόγους προκειμένου οι Κρητικοί να επιστρέψουν άμεσα στην βάση τους.

 

Αναλυτικά οι διαιτητές:

1ος όμιλος

Σάββατο (4/3)

15:00 (Δημοτικό Παραλιμνίου) Απόλλων Παραλιμνίου – Μακεδονικός Φούφα (Βουρνέλης, Μποζατζίδης-Σιανίδης (Μακεδονίας))

Κυριακή (5/3)

15:00 (Δημοτικό Νέων Επιβατών) ΑΟ Καρδίας – Νάουσα (Σιδηρόπουλος, Ταγκαλίδης (Πέλλας)-Γιαμούζης (Πιερίας))

15:00 (Απόλλων Καλαμαριάς) Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΠΕ Λαγκαδά (Συμεωνίδης (Πιερίας), Χρ. Δεμερτζής-Μίσκος (Πέλλας))

15:00 (Δόξας Δράμας) Δόξα Δράμας – Καβάλα (Δραγάτης, Γούτας-Μαλανδρής (Χαλκιδικής))

15:00 (Δημοτικό Πτολεμαϊδας) Εορδαϊκός – Ορφέας Ξάνθης (Πολυχρονίου, Πρεσπάρης (Καστοριάς)-Μωϋσιάδης (Γρεβενών))

15:00 (Καμπανιακού) Καμπανιακός – Αλμωπός Αριδαίας (Αγγελούλης, Μάνος-Τσάπραζης (Λάρισας))

Ρεπό: Δόξα Προσκυνητών

 

2ος όμιλος

15:00 (Δημοτικό Φιλιππούπολης) Απόλλων Λάρισας – Ρήγας Φεραίος (Γκορτσίλας, Νατσιόπουλος-Παπαδόπουλος (Μακεδονίας))

15:00 (ΕΠΣ Κέρκυρας) Αστέρας Πετριτή – Εθνικός Φιλιππιάδας (Στεφάνου (Θεσπρωτίας), Αντωνίου-Γιώτης (Ηπείρου))

15:00 (Δημοτικό Βατανιακού) Διαγόρας Σεβαστής – Τηλυκράτης (Πάλιουρας, Μιχταζίδης-Νταβέλας (Μακεδονίας))

15:00 (Δημοτικό Ιστιαίας) Ένωση Ιστιαίας – Νίκη Βόλου (Ζαχαρόπουλος, Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής)-Βαξαβανέλης (Αθηνών))

15:00 (Δημοτικό Ηγουμενίτσας) Θεσπρωτός – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας (Τσιμεντερίδης, Παπαδόπουλος-Τζιουβάρας (Κοζάνης))

15:00 (Δημοτικό Αγίων Αναργύρων) Καραϊσκάκης – Πύδνα Κίτρους (Ρίππης, Φραγκούλης-Τσόγκας (Πρέβεζας))

15:00 (Δημοτικό Ελευθεροχωρίου) Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου – Αμβρακία Κωστακίων (Ρούσσης, Αναστασίου-Σακκάς (Θεσσαλίας))

15:00 (Πανθεσσαλικό) Ολυμπιακός Βόλου – Πιερικός (Τζοβάρας (Φθιώτιδας), Τζανής-Μανασής (Τρικάλων))

 

3ος όμιλος

15:00 (Δημοτικό Αμαλιάδας) Αστέρας Αμαλιάδας – Αχαϊκή (Ματσούκας, Βασιλόπουλος-Καλύβας (Αιτωλοακαρνανίας))

15:00 (Δημοτικό Ερμιόνης) Ένωση Ερμιονίδας – Φωστήρας (Βλάχος, Κάλλης-Τσαλίκογλου (Ανατολικής Αττικής))

15:00 (Θώδειο) Λουτράκι – Δόξα Μεγαλόπολης (Φώτης (Εύβοιας), Παγούρας-Φίλος (Βοιωτίας))

15:00 (ΔΑΚ Άργους) Παναργειακός – Θήβα (Ν. Φωτόπουλος, Σταύρογλου-Λ. Τσολακίδης (Αθηνών))

15:00 (Παναρκαδικού) Παναρκαδικός – ΑΟ Ζευγολατιού (Σπηλιωτόπουλος, Ανδριανός-Γεωργακόπουλος (Αχαΐας))

15:00 («Κώστας Δαβουρλής») Παναχαϊκή – ΠΑΟ Βάρδας (Ρατσιάτος, Λέκκας-Λυκομήτρος (Αργολίδας))

15:00 (Δημοτικό Πύλου) Τσικλητήρας Πύλου – Χαλκίδα (Καλογεράκος (Ζακύνθου), Ασημακόπουλος-Λιάπης (Ηλείας))

Ρεπό: Αιολικός

 

4ος όμιλος

14:00 (Οικονομίδειο) Ιάλυσος Ρόδου – Εργοτέλης (Γκάμαρης, Ντάλλας-Κουτσογιάννος (Αθηνών))

15:00 (Δημοτικό Ηφαίστου) Άγιος Ιερόθεος- ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ (Ξηρογιάννης, Δελής-Κορακιανίτης (Βοιωτίας))

15:00 (Ατσαλένιου) Ατσαλένιος – Ρόδος (Γιουματζίδης, Αναστασάκης-Τσιλίκας (Χανίων))

15:00 (Δημοτικό Ζωνιανών) Ερμής Ζωνιανών – Εθνικός (Κουναλάκης, Ι. Δασκαλάκης-Α. Δασκαλάκης (Ηρακλείου))

15:00 (Δημοτικό Νεάπολης) Ιωνικός – Θύελλα Ραφήνας (Λάμπρου, Πριόνας-Δέλχας (Εύβοιας))

15:00 (Δημοτικό Φηρών) Πανθηραϊκός – Ηλυσιακός (Ντουμιτρέσκου, Κεφαλιάκος-Βογιατζιδάκη (Πειραιά))

15:00 («Παναγιώτης Σκούφος»)Τριγλία Ραφήνας – Προοδευτική (Περράκης, Δέτση-Κοκαρίδας (Αθηνών))

Ρεπό: Κηφισιά

 
© Copyright 2020 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport