![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Λίστα αντικειμένων
Παρασκευή 10 Μάρ 2023
Η ανακοίνωση της ΠΑΕ: Η αποστολή της ομάδας μας για το αυριανό ματς Σάββατο (11/03) με τον Ολυμπιακό Β στο γήπεδο της ομάδας μας στο πλαίσιο της 14ης Αγωνιστικής της Betsson Super League 2, αποτελείται από τους:
Θεοδωράκη, Κολουβούρη, Μικέ, Ρουγκάλα, Λιοφάγο, Στασινόπουλο, Τοπάλ, Κοντοχρήστο, Τσακμάκη, Larrea, Αντωνιάδη, Λινάρδο, Τσιάρα, Karaklajic P., Χαντί, Κωνσταντακόπουλο, Μπουρλάκη, Παπαχρονόπουλο, Silva, Carlos Daniel, Αλεξόπουλος, Τριμμάτης, Μυτίδης και Ζυγκερίδης.
Εκτός λόγω τραυματισμού έμειναν οι Στεργίδης, Zuka και Karaklajic N.
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)