Loading...
Πέμπτη 09 Αύγ 2018
H ΚΛΗΡΩΣΗ TΗΣ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑΣ ΣΤΟ RADIO ENA .ΙΝ
Κλίκ για μεγέθυνση

Ξεκίνησε η διαδικασία μόλις.. 

Στα γραφεία της Super League πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Πέμπτης (09/08) η κλήρωση του πρωταθλήματος της σεζόν 2018/19, το οποίο θα κάνει “σέντρα” το διήμερο 25 & 26 Αυγούστου. 

Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής 

Ξάνθη-Παναθηναϊκός

ΑΕΚ-ΠΑΣ Γιάννινα

Παναιτωλικός-Ατρόμητος

Πανιώνιος-ΟΦΗ 

Λαμία-Άρης

ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης

Ολυμπιακός-Λεβαδειακός

Απόλλων Σμύρνης-ΑΕΛ 

2η αγωνιστική: 

Παναιτωλικός – ΟΦΗ, Πανιώνιος – ΠΑΟΚ, Ατρόμητος – Ξάνθη, Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ, ΠΑΟ – Λαμία, Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα, Άρης – ΑΕΛ, Λεβαδειακός – Απόλλων Σμύρνης. 

3η αγωνιστική: 

ΟΦΗ – ΠΑΟΚ, Ξάνθη – Παναιτωλικός, ΑΕΚ – Πανιώνιος, Λαμία – Ατρόμητος, Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης, ΑΕΛ – ΠΑΟ, Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Γιάννινα, Άρης – Λεβαδειακός. 

4η αγωνιστική: 

Ξάνθη – ΟΦΗ, ΠΑΟΚ – ΑΕΚ, Παναιτωλικός – Λαμία, Πανιώνιος – Ολυμπιακός, Ατρόμητος – ΑΕΛ, Αστέρας Τρίπολης – Απόλλων Σμύρνης, ΠΑΟ – Λεβαδειακός, ΠΑΣ Γιάννινα – Άρης.

 5η αγωνιστική: 

ΟΦΗ – ΑΕΚ, Λαμία – Ξάνθη, Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ, ΑΕΛ – Παναιτωλικός, Απόλλων Σμύρνης – Πανιώνιος, Λεβαδειακός – Ατρόμητος, Άρης – Αστέρας Τρίπολης, Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα. 

6η αγωνιστική: 

Λαμία – ΟΦΗ, ΑΕΚ – Ολυμπιακός, Ξάνθη – ΑΕΛ, ΠΑΟΚ – Απόλλων Σμύρνης, Παναιτωλικός – Λεβαδειακός, Πανιώνιος – Άρης, Ατρόμητος – ΠΑΣ Γιάννινα, Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός. 

7η αγωνιστική: 

ΟΦΗ – Ολυμπιακός, ΑΕΛ – Λαμία, Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΚ, Λεβαδειακός – Ξάνθη, Άρης – ΠΑΟΚ, ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός, Παναθηναϊκός – Πανιώνιος, Ατρόμητος – Αστέρας Τρίπολης. 

8η αγωνιστική: 

ΑΕΛ – ΟΦΗ, Ολυμπιακός – Απόλλων Σμύρνης, Λαμία – Λεβαδειακός, ΑΕΚ – Άρης, Ξάνθη – ΠΑΣ Γιάννινα, ΠΑΟΚ – ΠΑΟ, Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης, Πανιώνιος – Ατρόμητος. 

9η αγωνιστική: 

ΟΦΗ – Απόλλων Σμύρνης, Λεβαδειακός – ΑΕΛ, Άρης – Ολυμπιακός, ΠΑΣ Γιάννινα – Λαμία, Παναθηναϊκός – ΑΕΚ, Αστέρας Τρίπολης – Ξάνθη, Ατρόμητος – ΠΑΟΚ, Πανιώνιος – Παναιτωλικός. 

10η αγωνιστική: 

Λεβαδειακός – ΟΦΗ, Απόλλων Σμύρνης – Άρης, ΑΕΛ – ΠΑΣ Γιάννινα, Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός, Λαμία – Αστέρας Τρίπολης, ΑΕΚ – Ατρόμητος, Ξάνθη – Πανιώνιος, ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός. 

11η αγωνιστική: 

ΟΦΗ – Άρης, ΠΑΣ Γιάννινα – Λεβαδειακός, Παναθηναϊκός – Απόλλων Σμύρνης, Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΛ, Ατρόμητος – Ολυμπιακός, Πανιώνιος – Λαμία, Παναιτωλικός – ΑΕΚ, ΠΑΟΚ – Ξάνθη. 

12η αγωνιστική: 

ΠΑΣ Γιάννινα – ΟΦΗ, Άρης – Παναθηναϊκός, Λεβαδειακός – Αστέρας Τρίπολης, Απόλλων Σμύρνης – Ατρόμητος, ΑΕΛ – Πανιώνιος, Ολυμπιακός – Παναιτωλικός, Λαμία – ΠΑΟΚ, ΑΕΚ – Ξάνθη. 

13η αγωνιστική: 

ΟΦΗ – Παναθηναϊκός, Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΣ Γιάννινα, Ατρόμητος – Άρης, Πανιώνιος – Λεβαδειακός, Παναιτωλικός – Απόλλων Σμύρνης, ΠΑΟΚ – ΑΕΛ, Ξάνθη – Ολυμπιακός, ΑΕΚ – Λαμία. 

14η αγωνιστική: 

Αστέρας Τρίπολης – ΟΦΗ, Παναθηναϊκός – Ατρόμητος, ΠΑΣ Γιάννινα – Πανιώνιος, Άρης – Παναιτωλικός, Λεβαδειακός – ΠΑΟΚ, Απόλλων Σμύρνης – Ξάνθη, ΑΕΛ – ΑΕΚ, Ολυμπιακός – Λαμία. 

15η αγωνιστική: 

ΟΦΗ – Ατρόμητος, Πανιώνιος – Αστέρας Τρίπολης, Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός, ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα, Ξάνθη – Άρης, ΑΕΚ – Λεβαδειακός, Λαμία – Απόλλων Σμύρνης, Ολυμπιακός – ΑΕΛ. 

Σας ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλό απόγευμα

 
© Copyright 2018 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport