Loading...
Πέμπτη 13 Σεπ 2018
Το πλήρες πρόγραμμα της Γ’ Εθνικής 2018-2019
Κλίκ για μεγέθυνση

Δείτε αναλυτικά όλες τις αγωνιστικές και στους 8 ομίλους της κατηγορίας 

Διενεργήθηκε το μεσημέρι της Τετάρτης (12/9), στα γραφεία της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας στο πάρκο Γουδή, η κλήρωση για τον καταρτισμό του αγωνιστικού προγράμματος των 8 ομίλων της Γ’ Εθνικής 2018-2019. 

Η σέντρα του πρωταθλήματος έχει προγραμματιστεί για τις 30 Σεπτεμβρίου. 

Αναλυτικά: 

1ος όμιλος

1η (30/9) – 14η (13/1) αγωνιστική

 

Απόλλων Παραλιμνίου – Καβάλα

 

Εθνικός Σιδηροκάστρου – ΠΑΟΚ Κοσμίου

 

Κεραυνός Πέρνης – Ασπίδα Ξάνθης

 

Αετός Ορφανού – Ορφέας Ξάνθης

 

Άρης Αβάτου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

 

Αλέξανδρος Κιλκίς – Νέστος Χρυσούπολης

 

Πανσερραϊκός – Α.Ε. Καλαμπακίου

 

2η (7/10) – 15η αγωνιστική (20/1)

 

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Απόλλων Παραλιμνίου

 

Καβάλα – Κεραυνός Πέρνης

 

ΠΑΟ Κοσμίου – Αετός Ορφανού

 

Ασπίδα Ξάνθης – Άρης Αβάτου

 

Ορφέας Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς

 

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός

 

Νέστος Χρυσούπολης – Α.Ε. Καλαμπακίου

 

3η (14/10) – 16η αγωνιστική (27/1)

 

Απόλλων Παραλιμνίου – Κεραυνός Πέρνης

 

Αετός Ορφανού – Εθνικός Σιδηροκάστρου

 

Άρης Αβάτου – Καβάλα

 

Αλέξανδρος Κιλκίς – ΠΑΟΚ Κοσμίου

 

Πανσερραϊκός – Ασπίδα Ξάνθης

 

Α.Ε. Καλαμπακίου – Ορφέας Ξάνθης

 

Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

 

4η (21/10) – 17η αγωνιστική (3/2)

 

Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου

 

Κεραυνός Πέρνης – Άρης Αβάτου

 

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Αλέξανδρος Κιλκίς

 

Καβάλα – Πανσερραϊκός

 

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Α.Ε. Καλαμπακίου

 

Ασπίδα Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης

 

Ορφέας Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

 

5η (27/10) – 18η αγωνιστική (10/2)

 

Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου

 

Αλέξανδρος Κιλκίς – Αετός Ορφανού

 

Πανσερραϊκός – Κεραυνός Πέρνης

 

Α.Ε. Καλαμπακίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου

 

Νέστος Χρυσούπολης – Καβάλα

 

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΠΑΟΚ Κοσμίου

 

Ορφέας Ξάνθης – Ασπίδα Ξάνθης

 

6η (4/11) – 19η αγωνιστική (17/2)

 

Αλέξανδρος Κιλκίς – Απόλλων Παραλιμνίου

 

Άρης Αβάτου – Πανσερραϊκός

 

Αετός Ορφανού – Α.Ε. Καλαμπακίου

 

Κεραυνός Πέρνης – Νέστος Χρυσούπολης

 

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

 

Καβάλα – Ορφέας Ξάνθης

 

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Ασπίδα Ξάνθης

 

7η (11/11)– 20ή αγωνιστική (24/2)

 

Απόλλων Παραλιμνίου – Πανσερραϊκός

 

Α.Ε. Καλαμπακίου – Αλέξανδρος Κιλκίς

 

Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου

 

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Αετός Ορφανού

 

Ορφέας Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης

 

Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Σιδηροκάστρου

 

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Καβάλα

 

8η (18/11) – 21η αγωνιστική (3/3)

 

Α.Ε. Καλαμπακίου – Απόλλων Παραλιμνίου

 

Πανσερραϊκός – Νέστος Χρυσούπολης

 

Αλέξανδρος Κιλκίς – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

 

Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης

 

Αετός Ορφανού – Ασπίδα Ξάνθης

 

Κεραυνός Πέρνης – ΠΑΟΚ Κοσμίου

 

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Καβάλα

 

9η (25/11) – 22η αγωνιστική (17/3)

 

Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης

 

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Α.Ε. Καλαμπακίου

 

Ορφέας Ξάνθης – Πανσερραϊκός

 

Ασπίδα Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς

 

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Άρης Αβάτου

 

Καβάλα – Αετός Ορφανού

 

Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Σιδηροκάστρου

 

10η (2/12) – 23η αγωνιστική (24/3)

 

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου

 

Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Ξάνθης

 

Α.Ε. Καλαμπακίου – Ασπίδα Ξάνθης

 

Πανσερραϊκός – ΠΑΟΚ Κοσμίου

 

Αλέξανδρος Κιλκίς – Καβάλα

 

Άρης Αβάτου – Εθνικός Σιδηροκάστρου

 

Αετός Ορφανού – Κεραυνός Πέρνης

 

11η (9/12) – 24η αγωνιστική (31/3)

 

Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης

 

Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

 

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Νέστος Χρυσούπολης

 

Καβάλα – Α.Ε. Καλαμπακίου

 

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Πανσερραϊκός

 

Κεραυνός Πέρνης – Αλέξανδρος Κιλκίς

 

Άρης Αβάτου – Αετός Ορφανού

 

12η (16/12) – 25η αγωνιστική (7/4)

 

Ασπίδα Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου

 

Ορφέας Ξάνθης – ΠΑΟΚ Κοσμίου

 

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Καβάλα

 

Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Σιδηροκάστρου

 

Α.Ε. Καλαμπακίου – Κεραυνός Πέρνης

 

Πανσερραϊκός – Αετός Ορφανού

 

Αλέξανδρος Κιλκίς – Άρης Αβάτου

 

13η (6/1) – 26η αγωνιστική (14/4)

 

Απόλλων Παραλιμνίου – ΠΑΟΚ Κοσμίου

 

Καβάλα – Ασπίδα Ξάνθης

 

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Ορφέας Ξάνθης

 

Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

 

Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης

 

Άρης Αβάτου – Α.Ε. Καλαμπακίου

 

Πανσερραϊκός – Αλέξανδρος Κιλκίς

 

2ος όμιλος

1η (30/9) – 14η αγωνιστική (13/1)

 

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΟ Τριγλίας

 

ΑΠΕ Λαγκαδά – Ερμής Αμυνταίου

 

Αλμωπός Αριδαίας – Μακεδονικός

 

Άρης Παλαιοχωρίου – Νίκη Αγκαθιάς

 

Βέροια – ΑΣ Γιαννιτσά

 

Ολυμπιακός Κυμίνων – Εδεσσαϊκός

 

Μελιτέας Μελίτης – Αγροτικός Αστέρας

 

2η (7/10) – 15η αγωνιστική (20/1)

 

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΟ Κουφαλίων

 

ΠΟ Τριγλίας – Αλμωπός Αριδαίας

 

Ερμής Αμυνταίου – Άρης Παλαιοχωρίου

 

Μακεδονικός – Βέροια

 

Νίκη Αγκαθιάς – Ολυμπιακός Κυμίνων

 

ΑΣ Γιαννιτσά – Μελιτέας Μελίτης

 

Εδεσσαϊκός – Αγροτικός Αστέρας

 

3η (14/10) – 16η αγωνιστική (27/1)

 

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αλμωπός Αριδαίας

 

Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΠΕ Λαγκαδά

 

Βέροια – ΠΟ Τριγλίας

 

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ερμής Αμυνταίου

 

Μελιτέας Μελίτης – Μακεδονικός

 

Αγροτικός Αστέρας – Νίκη Αγκαθιάς

 

Εδεσσαϊκός – ΑΣ Γιαννιτσά

 

4η (21/10) – 17η αγωνιστική (3/2)

 

Άρης Παλαιοχωρίου – ΠΑΟ Κουφαλίων

 

Αλμωπός Αριδαίας – Βέροια

 

ΑΠΕ Λαγκαδά – Ολυμπιακός Κυμίνων

 

ΠΟ Τριγλίας – Μελιτέας Μελίτης

 

Ερμής Αμυνταίου – Αγροτικός Αστέρας

 

Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός

 

Νίκη Αγκαθιάς – ΑΣ Γιαννιτσά

 

5η (27/10) – 18η αγωνιστική (10/2)

 

ΠΑΟ Κουφαλίων – Βέροια

 

Ολυμπιακός Κυμίνων – Άρης Παλαιοχωρίου

 

Μελιτέας Μελίτης – Αλμωπός Αριδαίας

 

Αγροτικός Αστέρας – ΑΠΕ Λαγκαδά

 

Εδεσσαϊκός – ΠΟ Τριγλίας

 

ΑΣ Γιαννιτσά – Ερμής Αμυνταίου

 

Νίκη Αγκαθιάς – Μακεδονικός

 

6η (4/11) – 19η αγωνιστική (17/2)

 

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Κουφαλίων

 

Βέροια – Μελιτέας Μελίτης

 

Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας

 

Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός

 

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΣ Γιαννιτσά

 

ΠΟ Τριγλίας – Νίκη Αγκαθιάς

 

Ερμής Αμυνταίου – Μακεδονικός

 

7η (11/11)– 20ή αγωνιστική (24/2)

 

ΠΑΟ Κουφαλίων – Μελιτέας Μελίτης

 

Αγροτικός Αστέρας – Ολυμπιακός Κυμίνων

 

Εδεσσαϊκός – Βέροια

 

ΑΣ Γιαννιτσά – Άρης Παλαιοχωρίου

 

Νίκη Αγκαθιάς – Αλμωπός Αριδαίας

 

Μακεδονικός – ΑΠΕ Λαγκαδά

 

Ερμής Αμυνταίου – ΠΟ Τριγλίας

 

8η (18/11) – 21η αγωνιστική (3/3)

 

Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟ Κουφαλίων

 

Μελιτέας Μελίτης – Εδεσσαϊκός

 

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΣ Γιαννιτσά

 

Βέροια – Νίκη Αγκαθιάς

 

Άρης Παλαιοχωρίου – Μακεδονικός

 

Αλμωπός Αριδαίας – Ερμής Αμυνταίου

 

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΟ Τριγλίας

 

9η (25/11) – 22η αγωνιστική (17/3)

 

ΠΑΟ Κουφαλίων – Εδεσσαϊκός

 

ΑΣ Γιαννιτσά – Αγροτικός Αστέρας

 

Νίκη Αγκαθιάς – Μελιτέας Μελίτης

 

Μακεδονικός – Ολυμπιακός Κυμίνων

 

Ερμής Αμυνταίου – Βέροια

 

ΠΟ Τριγλίας – Άρης Παλαιοχωρίου

 

Αλμωπός Αριδαίας – ΑΠΕ Λαγκαδά

 

10η (2/12) – 23η αγωνιστική (24/3)

 

ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΑΟ Κουφαλίων

 

Εδεσσαϊκός – Νίκη Αγκαθιάς

 

Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός

 

Μελιτέας Μελίτης – Ερμής Αμυνταίου

 

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΟ Τριγλίας

 

Βέροια – ΑΠΕ Λαγκαδά

 

Άρης Παλαιοχωρίου – Αλμωπός Αριδαίας

 

11η (9/12) – 24η αγωνιστική (31/3)

 

ΠΑΟ Κουφαλίων – Νίκη Αγκαθιάς

 

Μακεδονικός – ΑΣ Γιαννιτσά

 

Ερμής Αμυνταίου – Εδεσσαϊκός

 

ΠΟ Τριγλίας – Αγροτικός Αστέρας

 

ΑΠΕ Λαγκαδά – Μελιτέας Μελίτης

 

Αλμωπός Αριδαίας – Ολυμπιακός Κυμίνων

 

Βέροια – Άρης Παλαιοχωρίου

 

12η (16/12) – 25η αγωνιστική (7/4)

 

Μακεδονικός – ΠΑΟ Κουφαλίων

 

Νίκη Αγκαθιάς – Ερμής Αμυνταίου

 

ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΟ Τριγλίας

 

Εδεσσαϊκός – ΑΠΕ Λαγκαδά

 

Αγροτικός Αστέρας – Αλμωπός Αριδαίας

 

Μελιτέας Μελίτης – Άρης Παλαιοχωρίου

 

Ολυμπιακός Κυμίνων – Βέροια

 

13η (6/1) – 26η αγωνιστική (14/4)

 

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ερμής Αμυνταίου

 

ΠΟ Τριγλίας – Μακεδονικός

 

ΑΠΕ Λαγκαδά – Νίκη Αγκαθιάς

 

Αλμωπός Αριδαίας – ΑΣ Γιαννιτσά

 

Άρης Παλαιοχωρίου – Εδεσσαϊκός

 

Βέροια – Αγροτικός Αστέρας

 

Μελιτέας Μελίτης – Ολυμπιακός Κυμίνων

 

3ος όμιλος

1η (30/9) – 14η αγωνιστική (13/1)

 

Μακεδονικός Φούφα – Τηλυκράτης Λευκάδας

 

Θεσπρωτός – Κρόνος Αργυράδων

 

ΑΟ Φλωριάδας – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

 

Αχέρων Καναλακίου – Θρίαμβος Σερβιανών

 

Γρεβενά Αεράτα – Σούλι Παραμυθιάς

 

Μακεδονικός Σιάτιστας – Ναυπακτιακός

 

Ρεπό η ΑΕ Λευκίμμης

 

2η (7/10) – 15η αγωνιστική (20/1)

 

ΑΕ Λευκίμμης – Μακεδονικός Φούφα

 

Τηλυκράτης Λευκάδας – Θεσπρωτός

 

Κρόνος Αργυράδων – Αχέρων Καναλακίου

 

Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Γρεβενά Αεράτα

 

Θρίαμβος Σερβιανών – Μακεδονικός Σιάτιστας

 

Σούλι Παραμυθιάς – Ναυπακτιακός

 

Ρεπό ο ΑΟ Φλωριάδας

 

3η (14/10) – 16η αγωνιστική (27/1)

 

Μακεδονικός Φούφα – Θεσπρωτός

 

ΑΟ Φλωριάδας – ΑΕ Λευκίμμης

 

Αχέρων Καναλακίου – Τηλυκράτης Λευκάδας

 

Μακεδονικός Σιάτιστας – Κρόνος Αργυράδων

 

Ναυπακτιακός – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

 

Σούλι Παραμυθιάς – Θρίαμβος Σερβιανών

 

Ρεπό τα Γρεβενά Αεράτα

 

4η (21/10) – 17η αγωνιστική (3/2)

 

ΑΟ Φλωριάδας – Μακεδονικός Φούφας

 

Θεσπρωτός – Αχέρων Καναλακίου

 

ΑΕ Λευκίμμης – Γρεβενά Αεράτα

 

Τηλυκράτης Λευκάδας – Μακεδονικός Σιάτιστας

 

Κρόνος Αργυράδων – Σούλι Παραμυθιάς

 

Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θρίαμβος Σερβιανών

 

Ρεπό ο Ναυπακτιακός

 

5η (27/10) – 18η αγωνιστική (10/2)

 

Μακεδονικός Φούφα – Αχέρων Καναλακίου

 

Γρεβενά Αεράτα – ΑΟ Φλωριάδας

 

Μακεδονικός Σιάτιστας – Θεσπρωτός

 

Ναυπακτιακός – ΑΕ Λευκίμμης

 

Σούλι Παραμυθιάς – Τηλυκράτης Λευκάδας

 

Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Κρόνος Αργυράδων

 

Ρεπό ο Θρίαμβος Σερβιανών

 

6η (4/11) – 19η αγωνιστική (17/2)

 

Γρεβενά Αεράτα – Μακεδονικός Φούφα

 

Αχέρων Καναλακίου – Μακεδονικός Σιάτιστας

 

ΑΟ Φλωριάδας – Ναυπακτιακός

 

Θεσπρωτός – Σούλι Παραμυθιάς

 

ΑΕ Λευκίμμης – Θρίαμβος Σερβιανών

 

Ρεπό ο Κρόνος Αργυράδων

 

7η (11/11)– 20ή αγωνιστική (24/2)

 

Μακεδονικός Φούφα – Μακεδονικός Σιάτιστας

 

Ναυπακτιακός – Γρεβενά Αεράτα

 

Σούλι Παραμυθιάς – Αχέρων Καναλακίου

 

Θρίαμβος Σερβιανών – ΑΟ Φλωριάδας

 

Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θεσπρωτός

 

Κρόνος Αργυράδων – ΑΕ Λευκίμμης

 

Ρεπό ο Τηλυκράτης Λευκάδας

 

8η (18/11) – 21η αγωνιστική (3/3)

 

Ναυπακτιακός – Μακεδονικός Φούφα

 

Μακεδονικός Σιάτιστας – Σούλι Παραμυθιάς

 

Γρεβενά Αεράτα – Θρίαμβος Σερβιανών

 

Αχέρων Καναλακίου – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

 

ΑΟ Φλωριάδας – Κρόνος Αργυράδων

 

Ρεπό ο Θεσπρωτός

 

9η (25/11) – 22η αγωνιστική (17/3)

 

Μακεδονικός Φούφα – Σούλι Παραμυθιάς

 

Θρίαμβος Σερβιανών – Ναυπακτιακός

 

Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Μακεδονικός Σιάτιστας

 

Κρόνος Αργυράδων – Γρεβενά Αεράτα

 

Τηλυκράτης Λευκάδας – ΑΟ Φλωριάδας

 

Θεσπρωτός – ΑΕ Λευκίμμης

 

Ρεπό ο Αχέρων Καναλακίου

 

10η (2/12) – 23η αγωνιστική (24/3)

 

Θρίαμβος Σερβιανών – Μακεδονικός Φούφα

 

Σούλι Παραμυθιάς – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

 

Ναυπακτιακός – Κρόνος Αργυράδων

 

Γρεβενά Αεράτα – Τηλυκράτης Λευκάδας

 

Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Λευκίμμης

 

ΑΟ Φλωριάδας – Θεσπρωτός

 

Ρεπό ο Μακεδονικός Σιάτιστας

 

11η (9/12) – 24η αγωνιστική (31/3)

 

Μακεδονικός Φούφα – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

 

Κρόνος Αργυράδων – Θρίαμβος Σερβιανών

 

Τηλυκράτης Λευκάδας – Ναυπακτιακός

 

ΑΕ Λευκίμμης – Μακεδονικός Σιάτιστας

 

Θεσπρωτός – Γρεβενά Αεράτα

 

Αχέρων Καναλακίου – ΑΟ Φλωριάδας

 

Ρεπό το Σούλι Παραμυθιάς

 

12η (16/12) – 25η αγωνιστική (7/4)

 

Κρόνος Αργυράδων – Μακεδονικός Φούφα

 

Θρίαμβος Σερβιανών – Τηλυκράτης Λευκάδας

 

Σούλι Παραμυθιάς – ΑΕ Λευκίμμης

 

Ναυπακτιακός – Θεσπρωτός

 

Μακεδονικός Σιάτιστας – ΑΟ Φλωριάδας

 

Γρεβενά Αεράτα – Αχέρων Καναλακίου

 

Ρεπό ο Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

 

13η (6/1) – 26η αγωνιστική (14/4)

 

Τηλυκράτης Λευκάδας – Κρόνος Αργυράδων

 

ΑΕ Λευκίμμης – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

 

Θεσπρωτός – Θρίαμβος Σερβιανών

 

ΑΟ Φλωριάδας – Σούλι Παραμυθιάς

 

Αχέρων Καναλακίου – Ναυπακτιακός

 

Μακεδονικός Σιάτιστας – Γρεβενά Αεράτα

 

Ρεπό ο Μακεδονικός Φούφα

 

4ος όμιλος

1η (30/9) – 14η αγωνιστική (13/1)

 

ΑΟ Σελλάνων – ΑΟ Στυλίδας

 

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Φωκικός

 

Νίκη Βόλου – Θησέας Αγριάς

 

ΓΣ Αλμυρού – Αναγέννηση Καρδίτσας

 

Απόλλων Μακρυχωρίου – Πιερικός

 

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ολυμπιακός Βόλου

 

Αστέρας Ιτέας – ΑΣ Μετέωρα

 

2η (7/10) – 15η αγωνιστική (20/1)

 

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΟ Σελλάνων

 

ΑΟ Στυλίδας – Νίκη Βόλου

 

Φωκικός – ΓΣ Αλμυρού

 

Θησέας Αγριάς – Απόλλων Μακρυχωρίου

 

Αναγέννηση Καρδίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

 

Πιερικός – Αστέρας Ιτέας

 

Ολυμπιακός Βόλου – ΑΣ Μετέωρα

 

3η (14/10) – 16η αγωνιστική (27/1)

 

ΑΟ Σελλάνων – Νίκη Βόλου

 

ΓΣ Αλμυρού – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

 

Απόλλων Μακρυχωρίου – ΑΟ Στυλίδας

 

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Φωκικός

 

Αστέρας Ιτέας – Θησέας Αγριάς

 

ΑΣ Μετέωρα – Αναγέννηση Καρδίτσας

 

Ολυμπιακός Βόλου – Πιερικός

 

4η (21/10) – 17η αγωνιστική (3/2)

 

ΓΣ Αλμυρού – ΑΟ Σελλάνων

 

Νίκη Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου

 

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

 

ΑΟ Στυλίδας – Αστέρας Ιτέας

 

Φωκικός – ΑΣ Μετέωρα

 

Θησέας Αγριάς – Ολυμπιακός Βόλου

 

Αναγέννηση Καρδίτσας – Πιερικός

 

5η (27/10) – 18η αγωνιστική (10/2)

 

ΑΟ Σελλάνων – Απόλλων Μακρυχωρίου

 

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΓΣ Αλμυρού

 

Αστέρας Ιτέας – Νίκη Βόλου

 

ΑΣ Μετέωρα – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

 

Ολυμπιακός Βόλου – Α Ο Στυλίδας

 

Πιερικός – Φωκικός

 

Αναγέννηση Καρδίτσας – Θησέας Αγριάς

 

6η (4/11) – 19η αγωνιστική (17/2)

 

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Σελλάνων

 

Απόλλων Μακρυχωρίου – Αστέρας Ιτέας

 

ΓΣ Αλμυρού – ΑΣ Μετέωρα

 

Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου

 

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Πιερικός

 

ΑΟ Στυλίδας – Αναγέννηση Καρδίτσας

 

Φωκικός – Θησέας Αγριάς

 

7η (11/11) – 20ή αγωνιστική (24/2)

 

ΑΟ Σελλάνων – Αστέρας Ιτέας

 

ΑΣ Μετέωρα – Οικονόμος Τσαριτσάνης

 

Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου

 

Πιερικός – ΓΣ Αλμυρού

 

Αναγέννηση Καρδίτσας – Νίκη Βόλου

 

Θησέας Αγριάς – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

 

Φωκικός – ΑΟ Στυλίδας

 

8η (18/11) – 21η αγωνιστική (3/3)

 

ΑΣ Μετέωρα – ΑΟ Σελλάνων

 

Αστέρας Ιτέας – Ολυμπιακός Βόλου

 

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πιερικός

 

Απόλλων Μακρυχωρίου – Αναγέννηση Καρδίτσας

 

ΓΣ Αλμυρού – Θησέας Αγριάς

 

Νίκη Βόλου – Φωκικός

 

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΟ Στυλίδας

 

9η (25/11) – 22η αγωνιστική (17/3)

 

ΑΟ Σελλάνων – Ολυμπιακός Βόλου

 

Πιερικός – ΑΣ Μετέωρα

 

Αναγέννηση Καρδίτσας – Αστέρας Ιτέας

 

Θησέας Αγριάς – Οικονόμος Τσαριτσάνης

 

Φωκικός – Απόλλων Μακρυχωρίου

 

ΑΟ Στυλίδας – ΓΣ Αλμυρού

 

Νίκη Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

 

10η (2/12) – 23η αγωνιστική (24/3)

 

Πιερικός – ΑΟ Σελλάνων

 

Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας

 

ΑΣ Μετέωρα – Θησέας Αγριάς

 

Αστέρας Ιτέας – Φωκικός

 

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Στυλίδας

 

Απόλλων Μακρυχωρίου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

 

ΓΣ Αλμυρού – Νίκη Βόλου

 

11η (9/12) – 24η αγωνιστική (31/3)

 

ΑΟ Σελλάνων – Αναγέννηση Καρδίτσας

 

Θησέας Αγριάς – Πιερικός

 

Φωκικός – Ολυμπιακός Βόλου

 

ΑΟ Στυλίδας – ΑΣ Μετέωρα

 

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αστέρας Ιτέας

 

Νίκη Βόλου – Οικονόμος Τσαριτσάνης

 

Απόλλων Μακρυχωρίου – ΓΣ Αλμυρού

 

12η (16/12) – 25η αγωνιστική (7/4)

 

Θησέας Αγριάς – ΑΟ Σελλάνων

 

Αναγέννηση Καρδίτσας – Φωκικός

 

Πιερικός – ΑΟ Στυλίδας

 

Ολυμπιακός Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

 

ΑΣ Μετέωρα – Νίκη Βόλου

 

Αστέρας Ιτέας – ΓΣ Αλμυρού

 

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Απόλλων Μακρυχωρίου

 

13η (6/1) – 26η αγωνιστική (14/4)

 

ΑΟ Σελλάνων – Φ ωκικός

 

ΑΟ Στυλίδας – Θησέας Αγριάς

 

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αναγέννηση Καρδίτσας

 

Νίκη Βόλου – Πιερικός

 

ΓΣ Αλμυρού – Ολυμπιακός Βόλου

 

Απόλλων Μακρυχωρίου – ΑΣ Μετέωρα

 

Αστέρας Ιτέας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

 

5ος όμιλος

1η αγωνιστική

 

Ατρόμητος Πειραιά – ΑΠΟ Κερατσίνι

 

ΑΕ Νεάπολης – Γιούχτας

 

Εθνικός – Προοδευτική

 

Ιωνικός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

 

ΑΟ Επισκοπής – ΟΦ Ιεράπετρας

 

ΑΟ Παλαιόχωρας – Ατσαλένιος

 

Ρεπό : Αμπελακιακός

 

2η αγωνιστική

 

Αμπελακιακός – Ατρόμητος Πειραιά

 

ΑΠΟ Κερατσίνι – ΑΕ Νεάπολης

 

Γιούχτας – Ιωνικός

 

Προοδευτική – ΑΟ Επισκοπής

 

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΟ Παλαιόχωρας

 

ΟΦ Ιεράπετρας – Ατσαλένιος

 

Ρεπό : Εθνικός

 

3η αγωνιστική

 

Ατρόμητος Πειραιά – ΑΕ Νεάπολης

 

Εθνικός – Αμπελακιακός

 

Ιωνικός – ΑΠΟ Κερατσίνι

 

ΑΟ Παλαιόχωρας – Γιούχτας

 

Ατσαλένιος – Προοδευτική

 

ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

 

Ρεπό : ΑΟ Επισκοπής

 

4η αγωνιστική

 

Εθνικός – Ατρόμητος Πειραιά

 

ΑΕ Νεάπολης – Ιωνικός

 

Αμπελακιακός – ΑΟ Επισκοπής

 

ΑΠΟ Κερατσίνι – ΑΟ Παλαιόχωρας

 

Γιούχτας – ΟΦ Ιεράπετρας

 

Προοδευτική – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

 

Ρεπό : Ατσαλένιος

 

5η αγωνιστική

 

Ατρόμητος Πειραιά – Ιωνικός

 

ΑΟ Επισκοπής – Εθνικός

 

ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΕ Νεάπολης

 

Ατσαλένιος – Αμπελακιακός

 

ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΠΟ Κερατσίνι

 

Προοδευτική – Γιούχτας

 

Ρεπό : ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

 

6η αγωνιστική

 

ΑΟ Επισκοπής – Ατρόμητος Πειραιά

 

Ιωνικός – ΑΟ Παλαιόχωρας

 

Εθνικός – Ατσαλένιος

 

ΑΕ Νεάπολης – ΟΦ Ιεράπετρας

 

Αμπελακιακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

 

ΑΠΟ Κερατσίνι – Προοδευτική

 

Ρεπό : Γιούχτας

 

7η αγωνιστική

 

Ατρόμητος Πειραιά – ΑΟ Παλαιόχωρας

 

Ατσαλένιος – ΑΟ Επισκοπής

 

ΟΦ Ιεράπετρας – Ιωνικός

 

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Εθνικός

 

Προοδευτική – ΑΕ Νεάπολης

 

Γιούχτας – Αμπελακιακός

 

Ρεπό : ΑΠΟ Κερατσίνι

 

8η αγωνιστική

 

Ατσαλένιος – Ατρόμητος Πειραιά

 

ΑΟ Παλαιόχωρας – ΟΦ Ιεράπετρας

 

ΑΟ Επισκοπής – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

 

Ιωνικός – Προοδευτική

 

Εθνικός – Γιούχτας

 

Αμπελακιακός – ΑΠΟ Κερατσίνι

 

Ρεπό : ΑΕ Νεάπολης

 

9η αγωνιστική

 

Ατρόμητος Πειραιά – ΟΦ Ιεράπετρας

 

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατσαλένιος

 

Προοδευτική – ΑΟ Παλαιόχωρας

 

Γιούχτας – ΑΟ Επισκοπής

 

ΑΠΟ Κερατσίνι – Εθνικός

 

ΑΕ Νεάπολης – Αμπελακιακός

 

Ρεπό : Ιωνικός

 

10η αγωνιστική

 

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατρόμητος Πειραιά

 

ΟΦ Ιεράπετρας – Προοδευτική

 

Ατσαλένιος – Γιούχτας

 

ΑΟ Επισκοπής – ΑΠΟ Κερατσίνι

 

Ιωνικός – Αμπελακιακός

 

Εθνικός – ΑΕ Νεάπολης

 

Ρεπό : ΑΟ Παλαιόχωρας

 

11η αγωνιστική

 

Ατρόμητος Πειραιά – Προοδευτική

 

Γιούχτας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

 

ΑΠΟ Κερατσίνι – Ατσαλένιος

 

Αμπελακιακός – ΑΟ Παλαιόχωρας

 

ΑΕ Νεάπολης – ΑΟ Επισκοπής

 

Ιωνικός – Εθνικός

 

Ρεπό : ΟΦ Ιεράπετρας

 

12η αγωνιστική

 

Γιούχτας – Ατρόμητος Πειραιά

 

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΠΟ Κερατσίνι

 

ΟΦ Ιεράπετρας – Αμπελακιακός

 

Ατσαλένιος – ΑΕ Νεάπολης

 

ΑΟ Παλαιόχωρας – Εθνικός

 

ΑΟ Επισκοπής – Ιωνικός

 

Ρεπό : Προοδευτική

 

13η αγωνιστική

 

ΑΠΟ Κερατσίνι – Γιούχτας

 

Αμπελακιακός – Προοδευτική

 

ΑΕ Νεάπολης – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

 

Εθνικός – ΟΦ Ιεράπετρας

 

Ιωνικός – Ατσαλένιος

 

ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΟ Επισκοπής

 

Ρεπό : Ατρόμητος Πειραιά

 

6ος όμιλος

1η αγωνιστική

 

Διαγόρας Ρόδου – Παναιγιάλειος

 

Ιάλυσος – Παλληνιακός

 

Διαγόρας Βραχνείκων – ΠΑΟ Βάρδας

 

Νίκη Τραγανού – Αστέρας Αμαλιάδας

 

Πανμοβριακός – Φοίβος Κρεμαστής

 

Θύελλα Ραφήνας – Πανηλειακός

 

Ρεπό: Αχαρναϊκός

 

2η αγωνιστική

 

Αχαρναϊκός – Διαγόρας Ρόδου

 

Παναιγιάλειος – Ιάλυσος

 

Παλληνιακός – Νίκη Τραγανού

 

ΠΑΟ Βάρδας – Πανμοβριακός

 

Αστέρας Αμαλιδάς – Θύελλα Ραφήνας

 

Φοίβος Κρεμαστής – Πανηλειακός

 

Ρεπό: Διαγόρας Βραχνεΐκων

 

3η αγωνιστική

 

Διαγόρας Ρόδου – Ιάλυσος

 

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Αχαρναϊκός

 

Νίκη Τραγανού – Παναιγιάλειος

 

Θύελλα Ραφήνας – Παλληνιακός

 

Πανηλειακός – ΠΑΟ Βάρδας

 

Φοίβος Κρεμαστής – Αστέρας Αμαλιάδας

 

Ρεπό: Πανμοβριακός

 

4η αγωνιστική

 

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Διαγόρας Ρόδου

 

Ιάλυσος – Νίκη Τραγανού

 

Αχαρναϊκός – Πανμοβριακός

 

Παναιγιάλειος – Θύελλα Ραφήνας

 

Παλληνιακός – Φοίβος Κρεμαστής

 

ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Αμαλιάδας

 

Ρεπό: Πανηλειακός

 

5η αγωνιστική

 

Διαγόρας Ρόδου – Νίκη Τραγανού

 

Πανμοβριακός – Διαγόρας Βραχνέικων

 

Θύελλα Ραφήνας – Ιάλυσος

 

Πανηλειακός – Αχαρναϊκός

 

Φοίβος Κρεμαστής – Παναιγιάλειος

 

ΠΑΟ Βάρδας – Παλληνιακός

 

Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

 

6η αγωνιστική

 

Πανμοβριακός – Διαγόρας Ρόδου

 

Νίκη Τραγανού – Θύελλα Ραφήνας

 

Διαγόρας Βραχνέικων – Πανηλειακός

 

Ιάλυσος – Φοίβος Κρεμαστής

 

Αχαρναϊκός – Αστέρας Αμαλιάδας

 

Παναιγιάλειος – ΠΑΟ Βάρδας

 

Ρεπό: Παλληνιακός

 

7η αγωνιστική

 

Διαγόρας Ρόδου-Θύελλα Ραφήνας

 

Πανηλειακός-Πανμοβριακός

 

Φοίβος Κρεμαστής-Νίκη Τραγανού

 

Αστέρας Αμαλιάδας-Διαγόρας Βραχνέικων

 

ΠΑΟ Βάρδας-Ιάλυσος

 

Παλληνιακός-Αχαρναϊκός

 

Ρεπό: Παναιγιάλειος

 

8η αγωνιστική

 

Πανηλειακός – Διαγόρας Ρόδου

 

Θύελλα Ραφήνας – Φοίβος Κρεμαστής

 

Πανμοβριακός – Αστέρας Αμαλιάδας

 

Νίκη Τραγανού – ΠΑΟ Βάρδας

 

Διαγόρας Βραχνέικων – Παλληνιακός

 

Αχαρναϊκός – Παναιγιάλειος

 

Ρεπό: Ιάλυσος

 

9η αγωνιστική

 

Διαγόρας Ρόδου – Φοίβος Κρεμαστής

 

Αστέρας Αμαλιάδας – Πανηλειακός

 

ΠΑΟ Βάρδας – Θύελλα Ραφήνας

 

Παλληνιακός – Πανμοβριακός

 

Παναιγιάλειος – Διαγόρας Βραχνέικων

 

Ιάλυσος – Αχαρναϊκός

 

Ρεπό: Νίκη Τραγανού

 

10η αγωνιστική

 

Αστέρας Αμαλιάδας – Διαγόρας Ρόδου

 

Φοίβος Κρεμαστής – ΠΑΟ Βάρδας

 

Πανηλειακός – Παλληνιακός

 

Πανμοβριακός – Παναιγιάλειος

 

Νίκη Τραγανού – Αχαρναϊκός

 

Διαγόρας Βραχνέικων – Ιάλυσος

 

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

 

11η αγωνιστική

 

Διαγόρας Ρόδου-ΠΑΟ Βάρδας

 

Παλληνιακός – Αστέρας Αμαλιάδας

 

Παναιγιάλειος – Πανηλειακός

 

Αχαρναϊκός – Θύελλα Ραφήνας

 

Ιάλυσος – Πανμοβριακός

 

Νίκη Τραγανού – Διαγόρας Βραχνέικων

 

Ρεπό: Φοίβος Κρεμαστής

 

12η αγωνιστική

 

Παλληνιακός – Διαγόρας Ρόδου

 

Αστέρας Αμαλιάδας – Παναιγιάλειος

 

Φοίβος Κρεμαστής – Αχαρναϊκός

 

Πανηλειακός – Ιάλυσος

 

Θύελλα Ραφήνας – Διαγόρας Βραχνέικων

 

Πανμοβριακός – Νίκη Τραγανού

 

Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

 

13η αγωνιστική

 

Παναιγιάλειος – Παλληνιακός

 

Αχαρναϊκός – ΠΑΟ Βάρδας

 

Ιάλυσος – Αστέρας Αμαλιάδας

 

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Φοίβος Κρεμαστής

 

Νίκη Τραγανού – Πανηλειακός

 

Θύελλα Ραφήνας – Πανμοβριακός

 

Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου

 

7ος όμιλος

1η αγωνιστική

 

Χαραυγιακός – Αιολικός

 

Θύελλα Καμαρίου – Αιγάλεω

 

Καλλιθέα – ΑΟ Χαλκίς

 

Απόλλων Ερέτριας – Ηλυσιακός

 

ΠΑΣ Κόρινθος – Πανθηραϊκός

 

Άγιοι Ανάργυροι – Άγιος Ιερόθεος

 

2η αγωνιστική

 

Θύελλα Καμαρίου – Χαραυγιακός

 

Αιολικός – Καλλιθέα

 

Αιγάλεω – Απόλλων Ερέτριας

 

ΑΟ Χαλκίς – ΠΑΣ Κόρινθος

 

Ηλυσιακός – Άγιοι Ανάργυροι

 

Άγιος Ιερόθεος – Πανθηραϊκός

 

3η αγωνιστική

 

Χαραυγιακός – Καλλιθέα

 

Απόλλων Ερέτριας – Θύελλα Καμαρίου

 

ΠΑΣ Κόρινθος – Αιολικός

 

Άγιοι Ανάργυροι – Αιγάλεω

 

Άγιος Ιερόθεος – ΑΟ Χαλκίς

 

Πανθηραϊκός – Ηλυσιακός

 

4η αγωνιστική

 

Απόλλων Ερέτριας – Χαραυγιακός

 

Καλλιθέα – ΠΑΣ Κόρινθος

 

Θύελλα Καμαρίου – Άγιοι Ανάργυροι

 

Αιολικός – Άγιος Ιερόθεος

 

Αιγάλεω – Πανθηραϊκός

 

Ηλυσιακός – ΑΟ Χαλκίς

 

5η αγωνιστική

 

Χαραυγιακός – ΠΑΣ Κόρινθος

 

Άγιοι Ανάργυροι – Απόλλων Ερέτριας

 

Άγιος Ιερόθεος – Καλλιθέα

 

Πανθηραϊκός – Θύελλα Καμαρίου

 

Ηλυσιακός – Αιολικός

 

ΑΟ Χαλκίς – Αιγάλεω

 

6η αγωνιστική

 

Άγιοι Ανάργυροι – Χαραυγιακός

 

ΠΑΣ Κόρινθος – Άγιος Ιερόθεος

 

Απόλλων Ερέτριας – Πανθηραϊκός

 

Καλλιθέα – Ηλυσιακός

 

Θύελλα Καμαρίου – ΑΟ Χαλκίς

 

Αιολικός – Αιγάλεω

 

7η αγωνιστική

 

Χαραυγιακός – Άγιος Ιερόθεος

 

Πανθηραϊκός – Άγιοι Ανάργυροι

 

Ηλυσιακός – ΠΑΣ Κόρινθος

 

ΑΟ Χαλκίς – Απόλλων Ερέτριας

 

Αιγάλεω – Καλλιθέα

 

Αιολικός – Θύελλα Καμαρίου

 

8η αγωνιστική

 

Πανθηραϊκός – Χαραυγιακός

 

Άγιος Ιερόθεος – Ηλυσιακός

 

Άγιοι Ανάργυροι – ΑΟ Χαλκίς

 

ΠΑΣ Κόρινθος – Αιγάλεω

 

Απόλλων Ερέτριας – Αιολικός

 

Καλλιθέα – Θύελλα Καμαρίου

 

9η αγωνιστική

 

Χαραυγιακός – Ηλυσιακός

 

ΑΟ Χαλκίς – Πανθηραϊκός

 

Αιγάλεω – Άγιος Ιερόθεος

 

Αιολικός – Άγιοι Ανάργυροι

 

Θύελλα Καμαρίου – ΠΑΣ Κόρινθος

 

Καλλιθέα – Απόλλων Ερέτριας

 

10η αγωνιστική

 

ΑΟ Χαλκίς – Χαραυγιακός

 

Ηλυσιακός – Αιγάλεω

 

Πανθηραϊκός – Αιολικός

 

Άγιος Ιερόθεος – Θύελλα Καμαρίου

 

Άγιοι Ανάργυροι – Καλλιθέα

 

ΠΑΣ Κόρινθος – Απόλλων Ερέτριας

 

11η αγωνιστική

 

Αιγάλεω – Χαραυγιακός

 

Αιολικός – ΑΟ Χαλκίς

 

Θύελλα Καμαρίου – Ηλυσιακός

 

Καλλιθέα – Πανθηραϊκός

 

Απόλλων Ερέτριας – Άγιος Ιερόθεος

 

ΠΑΣ Κόρινθος – Άγιοι Ανάργυροι

 

8ος όμιλος

1η αγωνιστική 14η

ΑΕ Ερμιονίδας-Παναρκαδικός

Μανδραϊκός-ΑΟ Κατασταρίου

ΑΕ Λέρνας-Καλαμάτα

Πάμισος-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου

Αστέρας Βλαχιώτη-Ασπρόπυργος

Αμβρυσσέας Διστόμου-Παναργειακός

ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΟ Υπάτου

 

2η αγωνιστική 15η

Μανδραϊκός-ΑΕ Ερμιονίδας

Παναρκαδικός-ΑΕ Λέρνας

ΑΟ Κατασταρίου-Πάμισος

Καλαμάτα-Αστέρας Βλαχιώτη

ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Αμβρυσσέας Διστόμου

Ασπρόπυργος-ΑΟ Εικοσιμίας

Παναργειακός-ΑΟ Υπάτου

 

3η αγωνιστική 16η

ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΕ Λέρνας

Πάμισος-Μανδραϊκός

Αστέρας Βλαχιώτη-Παναρκαδικός

Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΟ Κατασταρίου

ΑΟ Εικοσιμίας-Καλαμάτα

ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου

Παναργειακός-Ασπρόπυργος

 

4η αγωνιστική 17η

Πάμισος-ΑΕ Ερμιονίδας

ΑΕ Λέρνας-Αστέρας Βλαχιώτη

Μανδραϊκός-Αμβρυσσέας Διστόμου

Παναρκαδικός-ΑΟ Εικοσιμίας

ΑΟ Κατασταρίου-ΑΟ Υπάτου

Καλαμάτα-Παναργειακός

ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Ασπρόπυργος

 

5η αγωνιστική 18η

ΑΕ Ερμιονίδας-Αστέρας Βλαχιώτη

Αμβρυσσέας Διστόμου-Πάμισος

ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΕ Λέρνας

ΑΟ Υπάτου-Μανδραϊκός

Παναργειακός-Παναρκαδικός

Ασπρόπυργος-ΑΟ Κατασταρίου

ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Καλαμάτα

 

6η αγωνιστική 19η

Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΕ Ερμιονίδας

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Εικοσιμίας

Πάμισος-ΑΟ Υπάτου

ΑΕ Λέρνας-Παναργειακός

Μανδραϊκός-Ασπρόπυργος

Παναρκαδικός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου

ΑΟ Κατασταρίου-Καλαμάτα

 

7η αγωνιστική 20ή

ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Εικοσιμίας

ΑΟ Υπάτου-Αμβρυσσέας Διστόμου

Παναργειακός-Αστέρας Βλαχιώτη

Ασπρόπυργος-Πάμισος

ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΕ Λέρνας

Καλαμάτα-Μανδραϊκός

ΑΟ Κατασταρίου-Παναρκαδικός

 

8η αγωνιστική 21η

ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Ερμιονίδας

ΑΟ Εικοσιμίας-Παναργειακός

Αμβρυσσέας Διστόμου-Ασπρόπυργος

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου

Πάμισος-Καλαμάτα

ΑΕ Λέρνας-ΑΟ Κατασταρίου

Μανδραϊκός-Παναρκαδικός

 

9η αγωνιστική 22η

ΑΕ Ερμιονίδας-Παναργειακός

Ασπρόπυργος-ΑΟ Υπάτου

ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΟ Εικοσιμίας

Καλαμάτα-Αμβρυσσέας Διστόμου

ΑΟ Κατασταρίου-Αστέρας Βλαχιώτη

Παναρκαδικός-Πάμισος

ΑΕ Λέρνας-Μανδραϊκός

 

10η αγωνιστική 23η

Ασπρόπυργος-ΑΕ Ερμιονίδας

Παναργειακός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου

ΑΟ Υπάτου-Καλαμάτα

ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΟ Κατασταρίου

Αμβρυσσέας Διστόμου-Παναρκαδικός

Αστέρας Βλαχιώτη-Μανδραϊκός

Πάμισος-ΑΕ Λέρνας

 

11η αγωνιστική 24η

ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου

Καλαμάτα-Ασπρόπυργος

ΑΟ Κατασταρίου-Παναργειακός

Παναρκαδικός-ΑΟ Υπάτου

Μανδραϊκός-ΑΟ Εικοσιμίας

ΑΕ Λέρνας-Αμβρυσσέας Διστόμου

Αστέρας Βλαχιώτη-Πάμισος

 

12η αγωνιστική 25η

Καλαμάτα-ΑΕ Ερμιονίδας

ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΟ Κατασταρίου

Ασπρόπυργος-Παναρκαδικός

Παναργειακός-Μανδραϊκός

ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Λέρνας

ΑΟ Εικοσιμίας-Πάμισος

Αμβρυσσέας Διστόμου-Αστέρας Βλαχιώτη

 

13η αγωνιστική 26η

ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Κατασταρίου

Παναρκαδικός-Καλαμάτα

Μανδραϊκός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου

ΑΕ Λέρνας-Ασπρόπυργος

Πάμισος-Παναργειακός

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Υπάτου

ΑΟ Εικοσιμίας-Αμβρυσσέας Διστόμου

 
© Copyright 2019 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport