Loading...
Κυριακή 20 Ιαν 2019
Το πανόραμα των αποτελεσμάτων της Γ’ Εθνικής
Κλίκ για μεγέθυνση

Τι έγινε στις κυριακάτικες (20/1) αναμετρήσεις των 8 ομίλων

1ος όμιλος (15η αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου 2-0
Κεραυνός Πέρνης – Καβάλα 0-2
Αετός Ορφανού – ΠΑΟ Κοσμίου 3-0
Άρης Αβάτου – Ασπίδα Ξάνθης 1-0
Αλέξανδρος Κιλκίς – Ορφέας Ξάνθης 2-1
Πανσερραϊκός – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 5-2
Α.Ε. Καλαμπακίου – Νέστος Χρυσούπολης 1-2

2ος όμιλος (15η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κουφαλίων – Λαγκαδάς 1-0
Αλμωπός Αριδαίας – ΠΟ Τρίγλιας 2-0
Άρης Παλαιοχωρίου – Ερμής Αμυνταίου 3-2
Bέροια – Μακεδονικός 3-1
Ολυμπιακός Κυμίνων – Νίκη Αγκαθιάς 0-1
Αγροτικός Αστέρας – Εδεσσαϊκός 0-0
(30/1) Μελιτέας Μελίτης – Γιαννιτσά

3ος όμιλος (15η αγωνιστική)
Θεσπρωτός – Τηλυκράτης 0-1
Αχέρων Καναλακίου – Κρόνος Αργυράδων 1-0
Ναυπακτιακός Αστέρας – Σούλι Παραμυθιάς 2-1
(30/1) Γρεβενά Αεράτα – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
(30/1) Μακεδονικός Σιάτιστας – Θρίαμβος Σερβιανών
(30/1) Μακεδονικός Φούφα – Α.Ε. Λευκίμμης
Ρεπό: Α.Ο. Φλωριάδας

4ος όμιλος (15η αγωνιστική)
Αστέρας Ιτέας – Πιερικός 2-1
Μετέωρα – Ολυμπιακός Βόλου 2-0
Α.Ο. Σελλάνων – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1
Νίκη Βόλου – Στυλίδα 8-0
Αλμυρός – Φωκικός 0-0
Απόλλων Μακρυχωρίου – Θησέας Αγριάς 1-2
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0 ά.α.

5ος όμιλος (15η αγωνιστική)
Ατρόμητος Πειραιά – Αμπελακιακός 1-1
Α.Ε. Νεάπολης – Κερατσίνι 2-3
Ιωνικός – Γιούχτας 0-0
Επισκοπή – Προοδευτική 0-2
Παλαιοχώρα – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-2
Ατσαλένιος – Ο.Φ. Ιεράπετρας 3-2
Ρεπό: Εθνικός

6ος όμιλος (15η αγωνιστική)
Διαγόρας – Αχαρναϊκός 1-0
Πανηλειακός – Φοίβος Κρεμαστής 2-0
Ιάλυσος – Παναιγιάλειος 3-0
Νίκη Τραγανού – Παλληνιακός 2-2
Πανμοβριακός – ΠΑΟ Βάρδας 1-1
Θύελλα Ραφήνας – Αστέρας Αμαλιάδας 3-0
Ρεπό: Διαγόρας Βραχνέικων

7ος όμιλος (14η αγωνιστική)
Θύελλα Καμαρίου – Απόλλων Ερέτριας 3-0
Αιολικός – Κόρινθος 4-0
Αιγάλεω – Άγιοι Ανάργυροι 2-1
Χαλκίδα – Άγιος Ιερόθεος 0-2
Ηλυσιακός – Πανθηραϊκός 1-1 (ΦΩΤΟ)
Καλλιθέα – Χαραυγιακός 1-1

8ος όμιλος (15η αγωνιστική)
Α.Ο. Εικοσιμίας – Ασπρόπυργος 0-4
Α.Ο. Υπάτου – Παναργειακός 0-1
Αστέρας Βλαχιώτη – Καλαμάτα 1-0
Αμβρυσσέας – Πέλλανας Καστορείου 0-1
Ερμιονίδα – Μανδραϊκός 3-0
Λέρνα – Παναρκαδικός 3-0
Πάμισος Μεσσήνης – Α.Ο. Κατασταρίου ANABOΛΗ

 
© Copyright 2019 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport