Loading...
Κυριακή 14 Απρ 2019
Το πανόραμα των αποτελεσμάτων της Γ’ Εθνικής
Κλίκ για μεγέθυνση

Τι έγινε στις κυριακάτικες (14/4) αναμετρήσεις των 8 ομίλων

1ος όμιλος (26η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κοσμίου – Απόλλων Παραλιμνίου 0-5
Ασπίδα Ξάνθης – Καβάλα 0-3
Ορφέας Ξάνθης- Εθνικός Σιδηροκάστρου 6-0
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Κεραυνός Πέρνης 3-2
Νέστος Χρυσούπολης – Αετός Ορφανού 3-1
Α.Ε. Καλαμπακίου – Άρης Αβάτου 1-0
Αλέξανδρος Κιλκίς – Πανσερραϊκός 0-0

2ος όμιλος (26η αγωνιστική)
Ερμής Αμυνταίου – ΠΑΟ Κουφαλίων 0-0
Μακεδονικός – ΠΟ Τρίγλιας ΔΙΑΚΟΠΗ
Νίκη Αγκαθιάς – Λαγκαδάς 4-0
Γιαννιτσά – Αλμωπός Αριδαίας 2-1
Εδεσσαϊκός – Άρης Παλαιοχωρίου 1-1
Αγροτικός Αστέρας – Βέροια 0-2
Ολυμπιακός Κυμίνων – Μελιτέας Μελίτης 1-0

3ος όμιλος (26η αγωνιστική)
Κρόνος Αργυράδων – Τηλυκράτης 1-0
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Α.Ε. Λευκίμμης 0-2
Θρίαμβος Σερβιανών – Θεσπρωτός 0-3
Ναυπακτιακός Αστέρας – Αχέρων Καναλακίου 0-1
Γρεβενά Αεράτα – Μακεδονικός Σιάτιστας 0-2
Σούλι Παραμυθιάς – Α.Ο. Φλωριάδας 3-0 ά.α.
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

4ος όμιλος (26η αγωνιστική)
Φωκικός – Α.Ο. Σελλάνων 1-1
Θησέας Αγριάς – Στυλίδα 3-1
Πιερικός – Νίκη Βόλου 1-2
Ολυμπιακός Βόλου – Αλμυρός 0-0
Μετέωρα – Απόλλων Μακρυχωρίου 1-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αστέρας Ιτέας 4-4
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 0-3 ά.α.

5ος όμιλος (26η αγωνιστική)
Γιούχτας – Κερατσίνι 2-1
Προοδευτική – Αμπελακιακός 1-0 (ΦΩΤΟ)
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Α.Ε. Νεάπολης 4-0
Ο.Φ. Ιεράπετρας – Εθνικός 2-0
Ατσαλένιος – Ιωνικός 1-2
Επισκοπή – Παλαιοχώρα 2-0
Ρεπό: Ατρόμητος Πειραιά

6ος όμιλος (26η αγωνιστική)
Αστέρας Αμαλιάδας – Ιάλυσος 0-5
Πανηλειακός – Νίκη Τραγανού 2-3
Πανμοβριακός – Θύελλα Ραφήνας 0-0
Παλληνιακός – Παναιγιάλειος 3-1
ΠΑΟ Βάρδας – Αχαρναϊκός 1-2
Φοίβος Κρεμαστής – Διαγόρας Βραχνέικων 0-3
Ρεπό: Διαγόρας

7ος όμιλος (22η αγωνιστική)
Χαλκίδα – Αιολικός 1-0
Ηλυσιακός – Θύελλα Καμαρίου 1-0
Πανθηραϊκός – Καλλιθέα 1-1
Άγιος Ιερόθεος – Απόλλων Ερέτριας 7-3
Άγιοι Ανάργυροι – Κόρινθος 5-1
Χαραυγιακός – Αιγάλεω 0-2

8ος όμιλος (26η αγωνιστική)
Α.Ο. Κατασταρίου – Ερμιονίδα 2-3
Αμβρυσσέας – Α.Ο. Εικοσιμίας 2-1
Καλαμάτα – Παναρκαδικός 2-2
Πέλλανας Καστορείου – Μανδραϊκός 4-1
Ασπρόπυργος – Λέρνα 5-0
Παναργειακός – Πάμισος Μεσσήνης 4-0
Α.Ο. Υπάτου – Αστέρας Βλαχιώτη 5-0

 
© Copyright 2019 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport