Loading...
Πέμπτη 23 Σεπ 2021
Διεθνής "ρεφ" στο παιχνίδι Διαγόρα-Παναχαϊκής
Κλίκ για μεγέθυνση

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές για την 3η φάση του Κυπέλλου
Το ματς ανάμεσα στον Διαγόρα Βραχναιίκων και την Παναχαϊκή, θα διευθύνει η Ελένη Αντωνίου από τη Ανατολική Αττική.

Βοηθοί της ορίστηκαν οι Καλλής-Καραθανάσης και 4ος ο Γιωργος Φωστέρης από την Αν. Αττική.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΆ 
Κύπελλο Ελλάδας: Οι διαιτητές της 3ης φάσης
Πέμπτη, 23 Σεπτεμβρίου 2021
Κύπελλο Ελλάδας: Οι διαιτητές της 3ης φάσης
Ορίστηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητές της 3ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας.



Σάββατο 25 Σεπτεμβρίου

Εθνικός-Προοδευτική (15.00, Δημ. Αγ. Αναργύρων)

Διαιτητής: Αν. Βλάχος (Ανατ. Αττικής)

Βοηθοί: Γουρνιάς, Βιτσεντζάτος (Αν. Αττικής)

Άρης Σούδας - Διαγόρας Ρόδου (16.00, Δημ. Περιβολίων)

Διαιτητής: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Μαυραντωνάκης, Δασκαλάκης (Ηρακλείου)





Κυριακή 26 Σεπτεμβρίου (16.00)

ΟΦ Ιεράπετρας - Καλαμάτα (Βουζουνεράκειο, 15.00)

Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)

Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων), Δασκαλομαρκάκης (Ρεθύμνου)



Γιούχτας-Άγιος Νικόλαος (Δημ. Αρχανων)

Διαιτητής: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)

Βοηθοί: Πάγκαλος, Φραγκιαδάκης (Λασιθίου)



Διαγόρας Βραχνέικων-Παναχαϊκή (Δημ. Βραχνέικων)

Διαιτητής: Αντωνίου (Αν. Αττικής)

Βοηθοί: Κάλλης, Καραθανάσης (Αν. Αττικής)



Αχέρων Καναλακίου - Ολυμπιακός Βόλου (Δημ. Καναλακίου)

Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθήνας)

Βοηθοί: Ζήρδας, Τσολακίδης (Αθήνας)



Λευκίμμη - Απόλλων Πόντου (Δημ. Λευκίμμης)

Διαιτητής: Σιντόρης (Θεσπρωτίας)

Βοηθοί: Διαμαντής, Λιόντος (Ηπείρου)



Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας - Λεβαδειακός (Δημ. Νέας Μηχανιώνας)

Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)

Βοηθοί: Βρούζος, Μηνούδης (Πιερίας)



Καραϊσκάκης Άρτας - Ξάνθη (Δημ. Άρτας)

Διαιτητής: Κατοίκος (Αθήνας)

Βοηθοί: Ίσσα, Νικολάου (Αθήνας)



Απόλλων Λάρισας - ΑΕΛ (Φιλιππούπολης)

Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)

Βοηθοί: Δίπλαρης, Βογιατζής (Καρδίτσας)



Εδεσσαϊκός-Κοζάνη (Δημ. Ριζαρίου)

Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Αϊναλής, Κουφός (Μακεδονίας)



Πιερικός - Ηρακλής (Α' ΔΑΚ Κατερίνης)

Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)

Βοηθοί: Καμπερίδης, Κουκούμης (Δράμας)



Θησέας Αγριάς - Πανσερραϊκός (Δημ. Νεάπολης)

Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

Βοηθοί: Μάνος, Νίκζας (Λάρισας)



Φήκη - Νίκη Βόλου (Δημ. Τρικάλων)

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Χριστοδούλου (Ημαθίας), Παραφέστας (Λάρισας)



Παναγρινιακός - Τρίκαλα (Παναιτωλικού)

Διαιτητής: Μπαΐλης (Πρέβεζας / Λευκάδας)

Βοηθοί: Φραγκούλης (Πρέβεζας / Λευκάδας), Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)



Βέροια - Αναγέννηση Καρδίτσας (Δημ. Βέροιας)

Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Χατζηνάκος, Τσακίρης (Δράμας)



Θεσπρωτός - Αλμωπός Αριδαίας (ΠΕΑΚΙ Ανατολής)

Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος, Μποζατζίδης (Μακεδονίας)



ΠΑΟ Ρουφ - Εργοτέλης (Πανιωνίου)

Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Δημόπουλος, Οικονόμου (Δυτ. Αττικής)



Νέα Αρτάκη - Κηφισιά (Δημ. Νέας Αρτάκης)

Διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειραιά)

Βοηθοί: Πλακάς (Δυτ. Αττικής), Χρηστάκος (Πειραιά)



Αιγάλεω - Χανιά («Στ. Μαυροθαλασσίτης»)

Διαιτητής: Λάμπρου (Εύβοιας)

Βοηθοί: Κωνστάντιος, Πριόνας (Εύβοιας)



Καλλιθέα - Επισκοπή (Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)

Διαιτητής: Καδδάς (Αχαΐας)

Βοηθοί: Κακαφώνης, Οικονόμου (Αχαΐας)





Ηλιούπολη - Αστέρας Βλαχιώτη (Δημ. Ηλιούπολης)

Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Κύριος (Αρκαδίας), Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας)



Εθνικός Σοχού-ΑΟ Υπάτου (Δημ. Σοχού)

Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)

Βοηθοί: Τζιώτζιος (Θράκης), Μαλανδρής (Χαλκιδικής)
 
© Copyright 2021 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport