Loading...
Πέμπτη 02 Φεβ 2017
Οι διαιτητές της 18ης αγωνιστικής
Κλίκ για μεγέθυνση

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τους αγώνες της 18ης αγωνιστικής της Γ΄Εθνικής, με τους Κουμπαράκη, Σωτηριάδη, Πολυχρόνη, Μπαλατσούκα, Ζαραβίνο, Σωτηριάδη και Κουκουλά των συνδέσμων Θράκης, Πιερίας, Θεσπρωτίας, Αθηνών και Λέσβου, να είναι αυτοί που θα διευθύνουν τις πιο ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις.

Όλοι οι αγώνες θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή (5/2), και με εξαίρεση το παιχνίδι Πανθηραϊκός – Ιωνικός, το οποίο θα γίνει νωρίτερα για συγκοινωνιακούς λόγους, θα ξεκινήσουν στις 15:00 το μεσημέρι.

Αναλυτικά οι διαιτητές:

1ος όμιλος

15:00 (Δημοτικό Αριδαίας) Αλωμπός Αριδαίας – ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου(Αγγελάκης, Συμεωνίδης, Βουκούρεσλης (Μακεδονίας))

15:00 (Δημοτικό Λαγκαδά) ΑΠΕ Λαγκαδά – Δόξα Δράμας (Κουμπαράκης, Δημητριάδης, Καρακασίδης (Θράκης))

15:00 (Απόλλων Καλαμαριάς) Απόλλων Καλαμαριάς -Νέστος Χρυσούπολης (Ζούγρας, Παπαδόπουλος, Τζιουβάρας (Κοζάνης))

15:00 (ΕΠΣ Θράκης) Δόξα Προσκυνητών – Απόλλων Παραλιμνίου (Τσοπολίδης, Βαμβακίδης, Ζαφειρίου (Ξάνθης))

15:00 (Δημοτικό Πτολεμαϊδας) Μακεδονικός Φούφα – ΑΟ Καρδίας (Σιδερίδης, Πρέσπαρης (Καστοριάς), Μωυσιάδης (Γρεβενών))

15:00 (ΑΟ Ξάνθης) Ορφέας Ξάνθης – Καβάλα (Τσαπάρας, Αναστασιάδης, Κρυώνας (Σερρών))

Ρεπό: Νάουσα

 

2ος όμιλος

15:00 (Δημοτικό Άρτας) Αμβρακία Κωστακίων – Απόλλων Λάρισας (Τάσης, Καραλής, Λιόντος (Ηπείρου))

15:00 (ΕΠΣ Κέρκυρας) Αστέρας Πετριτή – Καραϊσκάκης (Ρούσσος – Μπεκερτζής, Κωνσταντίνου, Τσόγκας (Πρέβεζας))

15:00 (Δημοτικό Βατανιακού) Διαγόρας Σεβαστής – Θεσπρωτός (Χανίδης, Ανδρεέου, Σιανίδης (Μακεδονίας))

15:00 (Δημοτικό Φιλιππιάδας) Εθνικός Φιλιππιάδας – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας (Κολύτας, Βλάσσβης, Μίχος (Κέρκυρας))

15:00 (Δημοτικό Ιστιαίας) Ένωση Ιστιαίας – Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου ( Κατοίκος, Νιδριώτης, Κασιμάτης (Αθηνών))

15:00 («Παντελής Μαγουλάς») Νίκη Βόλου – Ρήγας Φεραίος (Πολυχρόνης (Πιερίας), Καραγιάννης, Κότουμπας (Λάρισας))

15:00 (Δημοτικό Κίτρους) Πύδνα Κίτρους – Πιερικός (Τσαλουχίδης (Κιλκίς), Μίσκος, Ταγκαλίδης (Πέλλας)

15:00 («Πλάτωνας Γρηγόρης») Τηλυκράτης – Ολυμπιακός Βόλου (Μπαλατσούκας, Τίκας (Θεσπρωτίας), Μωυσιάδης (Ηπείρου))

 

3ος όμιλος

15:00 (Δημοτικό Λουτρών) Αιολικός – Λουτράκι (Πόγκας, Τσιφλάκος (Εύβοιας), Κορακιανίτης (Βοιωτίας))

15:00 (Δημοτικό Ζευγολατιού) ΑΟ Ζευγολατιού – ΠΑΟ Βάρδας (Μανιώτης (Ανατολικής Αττικής), Ματσούκας, Λεωντακιανάκος (Αθηνών))

15:00 (Δημοτικό Αμαλιάδας) Αστέρας Αμαλιάδας – Ένωση Ερμιονίδας (Κακρίδης, Μπουρτζοβίτης, Σπηλιώτης (Κορινθίας))

15:00 (Δημοτικό Κάτω Αχαγιάς) Αχαϊκή – Παναχαϊκή (Ζαραβίνος, Κορτέσης, Τάμαλης (Αθηνών))

15:00 (ΔΑΚ Μεγαλόπολης) Δόξα Μεγαλόπολης – Τσικλήτηρας Πύλου (Καλύβας, Γεωργακόπουλος, Τσιρογιάννης (Αχαϊας))

15:00(Δημοτικό Θηβών) Θήβα – Φωστήρας (Δημαράκης (Δωδεκανήσου), Καρακελλές, Κορώνας (Πειραιά))

15:00 (ΔΑΚ Άργους) Παναργειακός – Παναρκαδικός (Αδαμόπουλος, Ψαρρής (Ζακύνθου), Ασημακόπουλος (Ηλείας))

Ρεπό: Χαλκίδα

 

4ος όμιλος

11:30 (Δημοτικό Φηρών) Πανθηραϊκός – Ιωνικός (Μανούχος (Αργολίδας), Δεληθοδωρής, Ντάλλας (Αθηνών))

15:00 (Παγκρήτιο) Eργοτέλης – Ατσαλένιος (Σωτηριάδης, Πάγκαλος (Λασιθίου), Δασκαλάκης (Ηρακλείου))

15:00 («Γρηγόρης Λαμπράκης») Ηλυσιακός – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ (Σφέτσιας (Σάμου), Σγουράκης, Φαγκρίδας (Πειραιά))

15:00 («Παναγιώτης Σκούφος») Θύελλα Ραφήνας – Ρόδος (Γκριτζέπης, Τσούκας, Σταματόπουλος (Αρκαδίας))

15:00 (Οικονομίδειο) Ιάλυσος Ρόδου – Άγιος Ιερόθεος (Αντιπαριώτης, Μήταρης (Ανατολικής Αττικής), Οικονόμου (Δυτικής Αττικής))

15:00 (Ζηρίνειο) Κηφισιά – Τριγλία Ραφήνας (Ωραιόπουλος, Μπαχαρίδης (Δωδεκανήσου), Κεφαλιάκος (Πειραιά))

15:00 (Δημοτικό Νίκαιας) Προοδευτική – Ερμής Ζωνιανών (Κουκουλάς (Λέσβου), Πρέντζας, Σαββόγλου (Δυτικής Αττικής))

Ρεπό: Εθνικός

 

 

 
© Copyright 2021 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport