Loading...
Πέμπτη 09 Φεβ 2017
Γκουγκούδης στην Δράμα, Παναγιωτόπουλος στην Πάτρα
Κλίκ για μεγέθυνση

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τους αγώνες της 18ης αγωνιστικής της Γ΄Εθνικής, με τους Γκουγκούδη, Μπλούνα, Παναγιωτόπουλο, Αλιάγα, Σπυριάδη, Αντωνίου, Ψύχουλα και Μίαρη των συνδέσμων Σερρών, Φθιώτιδας, Αιτωλοακαρνανίας, Δυτικής Αττικής, Χίου, Ανατολικής Αττικής, Βοιωτίας και Δωδεκανήσου, να είναι αυτοί που θα διευθύνουν τις πιο ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις.

Όλοι οι αγώνες με εξαίρεση το παιχνίδι Ερμή Ζωνιανών – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ για τον 4ο όμιλο, αλλά και το ματς Πανθηραϊκός – Ιάλυσος Ρόδου επίσης για τον ίδιο όμιλο, που θα γίνουν το Σάββατο (11/2) και την Δευτέρα (13/2), θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή (12/2) και θα αρχίσουν στις 15:00 πλην του αγώνα Αστέρας Πετριτή – Καραϊσκάκης για τον 2ο όμιλο το οποίο θα αρχίσει νωρίτερα για συγκοινωνιακούς λόγου, όπως και το παιχνίδι του 3ου ομίλου του Παναρκαδικού με τον Αιολικό, ενώ το παιχνίδι του ΑΟ Καρδίας με την ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου δεν θα πραγματοποιηθεί λόγω της αποχώρησης της ομάδας των Γρεβενών από την συνέχεια του πρωταθλήματος.

Αναλυτικά οι διαιτητές:

1ος όμιλος

15:00 (Δημοτικό Παραλιμνίου) Απόλλων Παραλιμνίου – ΑΠΕ Λαγκαδά (Βρέσκας, Κελεσίδης, Παπαδάκης (Ημαθίας)

15:00 (Δόξας Δράμας) Δόξα Δράμας – Ορφέας Ξάνθης (Γκουγκούδης, Σάββας, Καμπούρης (Σερρών)

15:00 (Δημοτικό Πτολεμαϊδας) Εορδαϊκός – Δόξα Προσκυνητών (Κατής, Δράγος (Φλώρινας), Μωυσιάδης (Γρεβενών)

15:00 («Ανθή Καραγιάννη») Καβάλα – Μακεδονικός Φούφα (Παρχαρίδης, Κουβαλάκης, Παστιάδης (Δράμας)

15:00 (Καμπανιακού)Καμπανιακός – Απόλλων Καλαμαριάς (Μπουμαρσόπουλος, Παπαδημητρίου, Νίκζας (Λάρισας)

15:00 (Δημοτικό Νάουσας) Νάουσα – Αλμωπός Αριδαίας (Βουρνέλης, Κουφός, Φραγιός (Μακεδονίας))

Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης

 

2ος όμιλος

15:00 (Δημοτικό Φιλιππούπολης) Απόλλων Λάρισας – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας (Καραλιόλιος (Γρεβενών), Παπαδόπουλος, Μπέλτσου (Κοζάνης))

15:00 (ΕΠΣ Κέρκυρας) Αστέρας Πετριτή – Διαγόρας Σεβαστής (Πάνος, Κοττόρος, Γιώτης (Ηπείρου))

15:00 (Δημοτικό Ηγουμενίτσας) Θεσπρωτός – Νίκη Βόλου (Αθανασίου, Σαρλής (Άρτας), Γκαρτζονίκας (Πρέβεζας))

15:00 (Δημοτικό Αγίων Αναργύρων) Καραϊσκάκης – Ένωση Ιστιαίας (Σιντόρης, Τίκας (Θεσπρωτίας),Φραγκούλης (Πρέβεζας))

15:00 (Δημοτικό Ελευθεροχωρίου) Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου – Τηλυκράτης (Σιδηρόπουλος, Δεμερτζής, Δέλλιος (Πέλλας))

15:00 (Πανθεσσαλικό) Ολυμπιακός Βόλου – Πύδνα Κίτρους (Μπλούνας, Καλύβας, Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας))

15:00 (Α΄ ΔΑΚ Κατερίνης) Πιερικός – Αμβρακία Κωστακίων (Αντωνίου, Μιχταζίδης, Μποζατζίδης (Μακεδονίας))

15:00 (Δημοτικό Βελεστίνου) Ρήγας Φεραίος – Εθνικός Φιλιππιάδας (Λεωνίδας, Μπάλας, Αλεξόπουλος (Τρικάλων))

 

3ος όμιλος

13:30 (Παναρκαδικός) Παναρκαδικός -Αιολικός (Αλιάγας, Πλακάς, Βαλκάνος (Δυτικής Αττικής))

15:00 (Θώδειο) Λουτράκι – Αχαϊκή (Τσουκαλάς, Κολιάκος (Αθηνών), Λυρής (Λέσβου))

15:00 (ΔΑΚ Άργους) Παναργειακός – Αστέρας Αμαλιάδας (Γκάμαρης, Κουντουρέλης, Νικολάδος (Αθηνών))

15:00 («Κώστας Δαβουρλής») Παναχαϊκή – ΑΟ Ζευγολατιού (Παναγιωτόπουλος, Καλύβας, Λύσσαρης (Αιτωλοακαρνανίας))

15:00 («Γρηγόρης Καλάκος») ΠΑΟ Βάρδας – Δόξα Μεγαλόπολης (Χρονάς, Ανδριανός, Ζούλης (Αχαϊας))

15:00 ( Δημοτικό Πύλου) Τσικλητήρας Πύλου – Φωστήρας (Αγρανιώτης, Παναγάκος, Χατζημανώλης (Λακωνίας))

15:00 (Δημοτικό Χαλκίδας) Χαλκίδα – Θήβα (Σπυριάδης (Χίου), Βιτσεντζάτος, Γουρνιάς (Ανατολικής Αττικής)

Ρεπό: Ένωση Ερμιονίδας

 

4ος όμιλος

Σάββατο (11/2)

13:30 (Δημοτικό Ζωνιανών) Ερμής Ζωνιανών – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ (Κραγασάκης, Τρουλινός, Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου))

 

Κυριακή (12/2)

15:00 (Ατσαλένιος) Ατσαλένιος – Θύελλα Ραφήνας (Κοκκινάκης (Λασιθίου), Φραγκιαδάκης, Λιοδάκης (Ρεθύμνου))

15:00 (Δημοτικό Μοσχάτου) Εθνικός – Ηλυσιακός (Ψύχουλας, Δελής, Κορακιανίτης (Βοιωτίας))

15:00 (Δημοτικό Νεάπολης) Ιωνικός – Κηφισιά (Μίαρης (Δωδεκανήσου), Κρετσίμος, Φαρμάκης (Δυτικής Αττικής))

15:00 (Δημοτικό Ρόδου) Ρόδος – Προοδευτική (Αντωνίου, Ρούντος, Τσαλίκογλου (Ανατολικής Αττικής))

15:00 («Παναγιώτης Σκουφός») Τριγλία Ραφήνας – Εργοτέλης (Λάμπρου, Περιβολάρης, Πριόνας (Εύβοιας))

Δευτέρα (13/2)

15:00 ( Δημοτικό Φηρών) Πανθηραϊκός – Ιάλυσος Ρόδου (Ιωαννίδης, Χρηστάκος, Μπουμπογιατζόγλου (Πειραιά))

Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος

 
© Copyright 2021 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport