Loading...
Κυριακή 26 Φεβ 2017
Γ' Εθνική: Τα τελικά της 16ης αγωνιστικής (εξ αναβολής)
Κλίκ για μεγέθυνση
Δείτε τα τελικά αποτέλεσματα των σημερινών παιχνιδιών για την εξ αναβολής 16η αγωνιστική στους ομίλους της Γ' Εθνικής.
1ος όμιλος
Ορφέας Ξάνθης-ΑΟ Καρδίας 2-1 
ΑΠΕ Λαγκαδά-Μακεδονικός Φούφα 3-1 
Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΕ Ποντίων 3-0 α.α
Δόξα Προσκυνητών-Καβάλα 0-0
Εορδαϊκός-Νάουσα 0-1 
Καμπανιακός-Δόξα Δράμας 1-0 
Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου 0-1 
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας
2ος όμιλος
Πύδνα Κίτρους-Απόλλων Λάρισας 0-1 
Νίκη Βόλου-Εθνικός Φιλιππιάδας 2-1(Κυριακή 26/2-15:00)
Τηλυκράτης Λευκάδας-Αμβρακία Κωστακιών 1-0 
Διαγόρας Σεβαστής-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 2-1 
ΑΕ Ιστιαίας-Πιερικός 1-0 (13:30)
ΑΕ Καραϊσκάκης-Ρήγας Φεραίος 3-0 (Κυριακή 26/2-15:00)
Αστέρας Πετρίτη-Ολυμπιακός Βόλου 0-1 (Κυριακή 26/2-15:00)
Θεσπρωτός-Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου 4-0 
3ος όμιλος
ΑΟ Ζευγολατιού-Τσικλητήρας Πύλου 0-1 
Αχαϊκή-Δόξα Μεγαλόπολης 3-2 
Αστέρας Αμαλιάδας-Φωστήρας 1-0 
Αιολικός-ΠΑΟ Βάρδας 1-2 
Παναρκαδικός-ΑΟ Χαλκίς 0-1 
Παναργειακός-Παναχαϊκή 2-0 
Ένωση Ερμιονίδας-ΑΟ Λουτράκι 4-2 
Ρεπό: ΑΟ Θήβα
4ος όμιλος
Θύελλα Ραφήνας-Ερμής Ζωνιανών 1-0 
Εργοτέλης-Προοδευτική 0-0
Κηφισιά-Ρόδος 2-0 
Ιωνικός-Εθνικός 4-1 
Πανθηραϊκός-Ατσαλένιος 1-3 
Άγιος Ιερόθεος-Τριγλία Ραφήνας 1-0 
Ιάλυσος-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 2-1 (Κυριακή 22/1)
Ρεπό: Ηλυσιακός

Δείτε τα τελικά αποτέλεσματα των σημερινών παιχνιδιών για την εξ αναβολής 16η αγωνιστική στους ομίλους της Γ' Εθνικής.
1ος όμιλοςΟρφέας Ξάνθης-ΑΟ Καρδίας 2-1 ΑΠΕ Λαγκαδά-Μακεδονικός Φούφα 3-1 Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΕ Ποντίων 3-0 α.αΔόξα Προσκυνητών-Καβάλα 0-0Εορδαϊκός-Νάουσα 0-1 Καμπανιακός-Δόξα Δράμας 1-0 Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου 0-1 Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

2ος όμιλοςΠύδνα Κίτρους-Απόλλων Λάρισας 0-1 Νίκη Βόλου-Εθνικός Φιλιππιάδας 2-1(Κυριακή 26/2-15:00)Τηλυκράτης Λευκάδας-Αμβρακία Κωστακιών 1-0 Διαγόρας Σεβαστής-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 2-1 ΑΕ Ιστιαίας-Πιερικός 1-0 (13:30)ΑΕ Καραϊσκάκης-Ρήγας Φεραίος 3-0 (Κυριακή 26/2-15:00)Αστέρας Πετρίτη-Ολυμπιακός Βόλου 0-1 (Κυριακή 26/2-15:00)Θεσπρωτός-Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου 4-0 

3ος όμιλοςΑΟ Ζευγολατιού-Τσικλητήρας Πύλου 0-1 Αχαϊκή-Δόξα Μεγαλόπολης 3-2 Αστέρας Αμαλιάδας-Φωστήρας 1-0 Αιολικός-ΠΑΟ Βάρδας 1-2 Παναρκαδικός-ΑΟ Χαλκίς 0-1 Παναργειακός-Παναχαϊκή 2-0 Ένωση Ερμιονίδας-ΑΟ Λουτράκι 4-2 Ρεπό: ΑΟ Θήβα
4ος όμιλοςΘύελλα Ραφήνας-Ερμής Ζωνιανών 1-0 Εργοτέλης-Προοδευτική 0-0Κηφισιά-Ρόδος 2-0 Ιωνικός-Εθνικός 4-1 Πανθηραϊκός-Ατσαλένιος 1-3 Άγιος Ιερόθεος-Τριγλία Ραφήνας 1-0 Ιάλυσος-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 2-1 (Κυριακή 22/1)Ρεπό: Ηλυσιακός

 
© Copyright 2018 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport