Λίστα αντικειμένων
Τους διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 23ης αγωνιστικής της Γ΄Εθνικής, ανακοίνωσε την Τετάρτη (15/3) η ΚΕΔ. Κουτσιαύτης στον Βόλο, Τζοβάρας στον Κορυδαλλό.
Όλοι οι αγώνες θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή (19/3) και θα ξεκινήσουν στις 15:00 το μεσημέρι, με εξαίρεση τις αναμετρήσεις Ιάλυσος – Προοδευτική και Ιωνικός – Ρόδος για τον 4οόμιλο, οι οποίες θα αρχίσουν στις 13:30 και στις 17:00 αντίστοιχα.
Αναλυτικά οι διαιτητές:
1ος όμιλος
15:00 (Δημοτικό Νέων Επιβατών) ΑΟ Καρδίας – Νέστος Χρυσούπολης (Τακίδης (Κιλκίς), Βοηθοί: Θεοδώρου, Σαλτσίδης (Πιερίας))
15:00 (Δημοτικό Λαγκαδά) ΑΠΕ Λαγκαδά – Αλμωπός Αριδίας (Στόλης, Αναστασιάδης, Βερνέζης (Σερρών))
15:00 (Απόλλων Καλαμαριάς) Απόλλων Καλαμαριάς – Μακεδονικός Φούφα (Τσαλουχίδης (Κιλκίς), Καμπούρης, Σάββας (Σερρών) )
15:00 (Δημοτικό Παραλιμνίου) Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Δράμας (Μελτζανίδης, Παπαδάκης, Γιάντσης (Ημαθίας))
15:00 (Δημοτικό Πτολεμαϊδας) Εορδαϊκός – Καβάλα (Πάνος, Κόλλιας, Θανασιάς (Ηπείρου))
15:00 (Καμπανιακού) Καμπανιακός – Νάουσα (Μαυρίδης, Δεμερτζής, Δέλλιος (Πέλλας))
Ρεπό:Μακεδονικός Φούφα
2ος όμιλος
15:00 (Δημοτικό Φιλιππούπολης) Απόλλων Λάρισας – Θεσπρωτός (Μπαλασάς, Κουφός, Φράγιος (Μακεδονίας))
15:00 (ΕΠΣ Κερκυρας) Αστέρας Πετριτή – Ρήγας Φεραίος (Μπαϊλης, Φραγκούλης, Τσόγκας (Πρέβεζας))
15:00 (Δημοτικό Βατανιακού) Διαγόρας Σεβαστής -Αμβρακία Κωστακίων (Τσιαουσίδης,Τοροσιάδης, Μποζατζίδης (Μακεδονίας))
15:00 (Δημοτικό Ιστιαίας) Ένωση Ιστιαίας – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας (Τσιτσανούδης,Τσάπραζης (Λάρισας), Σακκάς (Θεσσαλίας))
15:00 (Δημοτικό Αγίων Αναργύρων) Καραϊσκάκης – Πιερικός (Νικόπουλος, Ξηρομερίτης, Μίχος (Κέρκυρας))
15:00 (Δημοτικό Ελευθεροχωρίου) Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου – Ολυμπιακός Βόλου (Ζούγρας (Κοζάνης), Στεφάνης, Παπαλίτσας (Καρδίτσας))
15:00 («Παντελής Μαγουλάς») Νίκη Βόλου – Πύδνα Κίτρους (Λεωνίδας, Μπάλλας, Αλεξόπουλος (Τρικάλων))
15:00 («Πλάτωνας Γρηγόρης») Τηλυκράτης – Εθνικός Φιλιππιάδας (Κέκελος, Κακατσίδης, Βαλλιάνος (Αιτ/νίας))
3ος όμιλος
15:00 (Δημοτικό Λουτρών) Αιολικός – Φωστήρας (Σπυριάδης, Πετρίδης, Καλογερόπουλος (Χίου))
15:00 (Δημοτικό Αμαλιάδας) Αστέρας Αμαλιάδας – Δόξα Μεγαλόπολης (Αγρανιώτης, Μπουτσάλης, Παναγάκος (Λακωνίας))
15:00 (Δημοτικό Κάτω Αχαγιάς) Αχαϊκή – Θήβα (Βλάχος (Ανατ. Αττικής), Λυμπερόπουλος (Αθηνών), Τσαλικόγλου (Ανατ. Αττικής))
15:00 (Θώδειο) Λουτράκι – Παναχαϊκή (Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου), Γιαννίκος, Χαλβατζάκος (Πειραιά))
15:00 (ΔΑΚ Άργους) Παναργειακός – Χαλκίδα (Νικολόπουλος,Καρβούνης, Γκούμας (Μεσσηνίας))
15:00 (Παναρκαδικού)Παναρκαδικός – ΠΑΟ Βάρδας (Σταθόπουλος, Κρετσίμος (Δυτ. Αττικής), Παπανικολάου (Κορινθίας))
15:00 (Δημοτικό Πύλου) Τσικλητήρας Πύλου – Ένωση Ερμιονίδας (Αγγελάκος, Τσούκας, Σταματόπουλος (Αρκαδίας))
Ρεπό: ΑΟ Ζευγολατιού
4ος όμιλος
13:30 (Οικονομίδειο) Ιάλυσος Ρόδου – Προοδευτική (Παπαποστόλου, Χατζηκαμαγιάννης, Δέλχας (Εύβοιας))
15:00 (Παγκρήτιο) Εργοτέλης – Ηλυσιακός (Κοκκινάκης (Λασιθίου), Φραγκιαδάκης, Λιοδάκης (Ρεθύμνου))
15:00 (Δημοτικό Ζωνιανών) Ερμής Ζωνιανών – Άγιος Ιερόθεος (Κραγασάκης, Τρουλίνος, Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου))
15:00 (Ζηρίνειο) Κηφισιά – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ (Ψύχουλας, Δελλής (Βοιωτίας), Μέστρος (Λέσβου))
15:00 (Δημοτικό Φηρών) Πανθηραϊκός – Εθνικός (Χαλδαίος, Τσολακίδης, Τσαλίκης (Αθηνών)
15:00 («Παναγιώτης Σκούφος»)Τριγλία Ραφήνας – Ατσαλένιος (Μπαϊρακτάρης, Σαμοϊλης, Πασπάτης (Αθηνών))
15:00 (Δημοτικό Νεάπολης) Ιωνικός – Ρόδος (Μακρυποδης, Κακαφώνης (Αχαϊας), Καρμίρης (Λέσβου))
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας