Loading...
Σάββατο 14 Οκτ 2017
Γ' Εθνική: Τα τελικά αποτέλεσμα (14/10)
Κλίκ για μεγέθυνση

Με δύο αναμετρήσεις άνοιξε η αυλαια της 3ης αγωνιστικής στους ομίλους της Γ' Εθνικής.

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες στην 3η αγωνιστική των ομίλων της Γ' Εθνικής: 

1ος ΟΜΙΛΟΣ 

ΑΕ Διδυμοτείχου-Μ. Αλέξανδρος Καρπερής

Καβάλα-Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου

Ορφέας Ξάνθης-Νέστος Χρυσούπολης

Ελπίς Σκουτάρεως-Απόλλων Παραλιμνίου

Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Αετός Ορφανού

Δόξα Προσκυνητών-Αρης Αβάτου

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 2 αγώνες)

Απόλλων Παραλιμνίου 6

Ελπίς Σκουτάρεως 4

Ορφέας Ξάνθης 4

ΑΕ Διδυμοτείχου 4

Νέστος Χρυσούπολης 3

Καβάλα 3

Δόξα Προσκυνητών 3

Αετός Ορφανού 2

Μ. Αλέξανδρος Καρπερής 1

Αρης Αβάτου 1

Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου 1

Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 0

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Αρης Παλαιοχωρίου-Εδεσσαϊκός

ΑΟ Καρδίας-Κιλκισιακός

ΑΕ Καρίτσας-Φίλιππος Αλεξάνδρειας

Αγροτικός Αστέρας-Λαγκαδάς

Νάουσα-Πιερικός

Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Ηρακλής

Αλμωπός Αριδαίας-Καμπανιακός

Ρεπό: Μακεδονικός

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 2 αγώνες)

Αλμωπός Αριδαίας 6

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 6

Λαγκαδάς 4

Αγροτικός Αστέρας 4

Πιερικός 4

Εδεσσαϊκός 4

Αρης Παλαιοχωρίου 4

ΑΕ Καρίτσας 3

Κιλκισιακός 1 -1αγ.

ΑΕΠ Ηρακλής 1

Μακεδονικός 1

ΑΟ Καρδίας 0 -1αγ.

Καμπανιακός 0

Νάουσα 0

Φίλιππος Αλεξάνδρειας 0

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΕΠ Καραγιαννίων-Πανλευκάδιος

Καστοριά-Εθνικός Φιλιππιάδας

Μακεδονικός Φούφα-Αστέρας Παραποτάμου

ΑΕ Λευκίμμης-Σκουφάς Κομποτίου

Θεσπρωτός-Ερμής Αμυνταίου

Τηλυκράτης-Νέος Αμφίλοχος

Ρεπό: Δόξα Κρανούλας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 2 αγώνες)

Τηλυκράτης 6

ΑΕΠ Καραγιαννίων 6

Μακεδονικός Φούφα 4

ΑΕ Λευκίμμης 4

Ερμής Αμυνταίου 4

Σκουφάς Κομποτίου 2

Πανλευκάδιος 2

Θεσπρωτός 1

Αστέρας Παραποτάμου 1

Δόξα Κρανούλας 1

Καστοριά 0 -1αγ.

Εθνικός Φιλιππιάδας 0 -1αγ.

Νέος Αμφίλοχος 0

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Νίκη Βόλου-Αχιλλέας Φαρσάλων 4-1

Βόλος-ΑΟ Σελλάνων 4-1

Αστέρας Ιτέας-Ολυμπιακός Βόλου

Αμβρυσσέας-Ρήγας Φεραίος

Οπούντιος Μαρτίνου-Θήβα

Βελούχι-Αλμυρός

Ρεπό: Διγενής Νεοχωρίου

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 2 αγώνες)

Βόλος 9 -3αγ.

Νίκη Βόλου 6 -3αγ.

Αμβρυσσέας 6

Αλμυρός 3 -1αγ.

Βελούχι 3 -1αγ.

Ολυμπιακός Βόλου 3

Ρήγας Φεραίος 3

Αχιλλέας Φαρσάλων 3 -3αγ.

Οπούντιος Μαρτίνου 3

Θήβα 1

ΑΟ Σελλάνων 1 -3αγ.

Διγενής Νεοχωρίου 0

Αστέρας Ιτέας 0

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΟΚ Πύλου-Αστέρας Βλαχιώτη

Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου-Διαγόρας Βραχνέικων

Καλαμάτα-ΠΑΟ Βάρδας

Λεωνίδιο-Παναρκαδικός

Ζάκυνθος-Πανηλειακός

Αχαϊκή-Παλληξουριακός

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 2 αγώνες)

Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου 6

Διαγόρας Βραχνέικων 6

Καλαμάτα 4

Ζάκυνθος 4

Αστέρας Βλαχιώτη 4

Παλληξουριακός 3

Πανηλειακός 2

Αχαϊκή 1

ΠΑΟ Βάρδας 1

ΑΟΚ Πύλου 1

Λεωνίδιο 0

Παναρκαδικός 0

 

6ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Προοδευτική-Εθνικός

Πέλοψ Κιάτου-Διαγόρας Ρόδου

Ενωση Ασπροπύργου-Ιωνικός

Ιάλυσος-Ζευγολατιό

Ρόδος-Λουτράκι

Ρεπό: Κερατσίνι

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 2 αγώνες)

Ένωση Ασπροπύργου 6

Εθνικός Πειραιώς 4

Κερατσίνι 4

Διαγόρας 3 -1αγ.

Λουτράκι 3

Προοδευτική 3

Ιάλυσος 2

Ιωνικός 1

Ρόδος 1

Πέλοψ Κιάτου 0 -1αγ.

Ζευγολατιό 0

 

7ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Ταμυναϊκός-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής (13:30)

Ερμιονίδα-Ερμής Κιβερίου

Τριγλία Ραφήνας-Χαλκίδα

Αήττητος Σπάτων-Πανθηραϊκός

Παναργειακός-Θύελλα Ραφήνας

Ρεπό: Αιολικός

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 2 αγώνες)

Αήττητος Σπάτων 6

Ερμιονίδα 6

Ερμής Κιβερίου 4

Αιολικός 3

Ταμυναϊκός 3

Χαλκίδα 3

Διαγόρας Αγ. Παρασκευής 3

Πανθηραϊκός 1

Παναργειακός 0 -1αγ.

Θύελλα Ραφήνας 0 -1αγ.

Τριγλία Ραφήνας 0

 

8ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Ηρόδοτος-Αγιος Ιερόθεος

Ερμής Ζωνιανών-Ηλυσιακός

ΑΟ Παλαιοχώρας-Ιεράπετρα

Φωστήρας-ΑΕ Μυλοποτάμου

Κηφισιά-Ατσαλένιος

Ρεπό: Αιγάλεω

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 2 αγώνες)

Αιγάλεω 4

Ηρόδοτος 4

Ερμής Ζωνιανών 3 -1αγ.

Ιεράπετρα 3

ΑΟ Παλαιοχώρας 2

Κηφισιά 2

ΑΕ Μυλοποτάμου 2

Ηλυσιακός 1 -1αγ.

Φωστήρας 1

Ατσαλένιος 1

Αγιος Ιερόθεος 1

 
© Copyright 2019 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport