Loading...

Τελευταία Νέα

Tuesday 23 Jul 2024

Monday 22 Jul 2024

Monday 22 Jul 2024

εθνική ομάδα

Saturday 13 Jul 2024
absd
- Η Ισπανία θα αντιμετωπίσει την Αγγλία και όλοι περιμένουμε να δούμε ποια ομάδα θα καταφέρει να πάρει το τρόπαιο. Το βράδυ της Κυριακής προβλέπεται συναρπαστικό. Η τρεις φορές πρωταθλήτρια Ευρώπης Ισπανία έχει κάνει το απόλυτο σερί με 6/6 νίκες στο...
Thursday 04 Jul 2024
absd
Είκοσι χρόνια μετά την 4η Ιουλίου του 2004, και τον θρίαμβο της εθνικής μας ομάδας ποδοσφαίρου στην Πορτογαλία, όπου κατέκτησε το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα γράφοντας χρυσές σελίδες στο ελληνικό ποδόσφαιρο, οι βετεράνοι διεθνείς και το τότε προπονητικό επιτελείο, πέρασαν το κατώφλι...
Saturday 25 May 2024
absd
Χρυσός σκόρερ ο Γιώργος Βαγιαννίδης στην τελευταία φάση του τελικού του Βόλου- Με 10 παίκτες τελείωσε ο ΠΑΟ, με 9 ο Άρης - Έφτασε τα 20 Κύπελλα ο Παναθηναϊκός ο οποίος εξασφάλισε και μια θέση στο Europa League της επόμενης...
Wednesday 15 May 2024
absd
Με ανακοίνωσή του, ο ποινικολόγος Αλέξης Κούγιας, έκανε γνωστό ότι παραιτείται από την αντιπροεδρία και τη θέση του νομικού συμβούλου της ΠΑΕ Ολυμπιακός. Ο Αλέξης Κούγιας με ανακοίνωσή του γνωστοποίησε ότι παραιτήθηκε από τη θέση του αντιπροέδρου της ΠΑΕ Ολυμπιακός, αλλά...
Wednesday 17 Apr 2024
absd
 
Tuesday 26 Mar 2024
absd
       
Sunday 24 Mar 2024
absd
 
Tuesday 19 Mar 2024
absd
     
Monday 18 Mar 2024
ΑΒCD
 
Saturday 09 Mar 2024
absd
   
Thursday 07 Mar 2024
absd
   
Thursday 25 Jan 2024
absd
   
Wednesday 24 Jan 2024
absd
     
Saturday 02 Dec 2023
absd
Γνωστοί έγιναν οι αντίπαλοι της Εθνικής στα τελικά του Euro 2024 εφόσον καταφέρει να προκριθεί στα τελικά της διοργάνωσης μέσω των μπαράζ του Μαρτίου. Η Εθνική μας έμαθε το μονοπάτι της στο Euro 2024. Αντίπαλοί της θα είναι η Τουρκία, η...
Thursday 23 Nov 2023
absd
Από την κλήρωση που έγινε το μεσημέρι της Πέμπτης στη Νιόν προέκυψε ότι ο γηπεδούχος στο ματς που θα κρίνει το εισιτήριο της διοργάνωσης θα προκύψει από τον άλλο ημιτελικό. Σε περίπτωση λοιπόν που το αντιπροσωπευτικό συγκρότημα επικρατήσει του Καζακστάν, θα...
Monday 20 Nov 2023
absd
Έτοιμη για Γαλλία η Ελλάδα. Την προετοιμασία της για τη μάχη με τους «τρικολόρ» στην αυλαία της προκριματικής φάσης του Euro 2024 ολοκλήρωσε η Εθνική. Η ομάδα του Γκουστάβο Πογέτ έκανε την τελευταία της προπόνηση πριν το ματς με εκείνη του...
Saturday 18 Nov 2023
absd
Ελλάδα – Γαλλία: Οι τέσσερις ποδοσφαιριστές που έμειναν εκτός Η Εθνική Ελλάδας προετοιμάζεται για το παιχνίδι της Τρίτης (21/11, 21:45) με τη Γαλλία στην Opap Arena για την τελευταία αγωνιστική των προκριματικών του Euro 2024. Τέσσερις ποδοσφαιριστές της Εθνικής Ελλάδας δεν θα...
Friday 17 Nov 2023
absd
 
Thursday 16 Nov 2023
absd
Σύμφωνα με την ενημέρωση της ΕΠΟ, έχουν μείνει ελάχιστα προς διάθεση εισιτήρια για την αναμέτρηση της Εθνικής ποδοσφαίρου κόντρα στην Γαλλία την (21/11, 21:45) για τα προκριματικά του Euro 2024. Το ματς της Εθνικής ποδοσφαίρου με τη Γαλλία πλησιάζει και η...
Monday 13 Nov 2023
absd
Θέση με επίσημο τρόπο για την υπόθεση του βοηθού του Πογέτ πήρε η ΕΠΟ. Ο τεχνικός του αντιπροσωπευτικού μας συγκροτήματος τόνισε ότι ο βοηθός του, Μαουρίσιο Ταρίκο, αποχώρησε, επειδή είναι οκτώ μήνες απλήρωτος. Αυτό που προέκυπτε από τα ρεπορτάζ είναι η...
Found 182 results. Page 1 of 10
 
Copyright © 2024 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport