Loading...

Τελευταία Νέα

Friday 02 Dec 2022

Friday 02 Dec 2022

Friday 02 Dec 2022

chev

Monday 28 Nov 2022
abcd
 
Wednesday 16 Nov 2022
abcd
   
Tuesday 15 Nov 2022
abcd
     
Friday 11 Nov 2022
0
Το ελληνικό μπάσκετ αποτελεί αναπόσπαστο κομμάτι της κοινωνίας και η ευαισθητοποίηση των φιλάθλων συνιστά μία από τις προτεραιότητες της Ελληνικής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης. Η κρίσιμη αναμέτρηση της Εθνικής Ανδρών με τη Λετονία για τα προκριματικά του Παγκοσμίου Κυπέλλου πρόσφερε μια χρυσή...
Thursday 10 Nov 2022
abcd
 
Wednesday 26 Oct 2022
ΑBCD
 
Friday 23 Sep 2022
abc
 
Monday 19 Sep 2022
abcd
 
Thursday 15 Sep 2022
ΑBCD
 
Monday 12 Sep 2022
abc
 
Monday 12 Sep 2022
abcd
 
Thursday 08 Sep 2022
abc
   
Tuesday 06 Sep 2022
abcd
 
Saturday 03 Sep 2022
abcd
 
Sunday 28 Aug 2022
ΑBCD
   
Saturday 27 Aug 2022
bcdnxks
Οι τραυματισμοί συνεχίζουν να ταλαιπωρούν την Εθνική ομάδα. Μετά από τον Κωστή Γόντικα που τέθηκε νοκ άουτ, τόσο οι Ιωάννης Παπαπέτρου, Γιώργος Παπαγιάννης, Κώστας Αντετοκούνμπο και Κώστας Σλούκας αντιμετωπίζουν θέμα με τραυματισμό. Γι αυτό τον λόγο ο Δημήτρης Ιτούδης κάλεσε ξανά στην προετοιμασία τον Δημήτρη Κακλαμανάκη ο οποίος είχε...
Friday 26 Aug 2022
kvbjfcd
Ματσάρα… επικών διαστάσεων στο Βελιγράδι! Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο πάλευε με τα… θηρία κάνοντας μία μυθική εμφάνιση με 40 πόντους, αλλά ο επίσης σπουδαίος Νίκολα Γιόκιτς και οι λεπτομέρειες υποχρέωσαν την Ελλάδα στην ήττα στην παράταση (100-94) από τη Σερβία, για τα προκριματικά του Παγκοσμίου Κυπέλλου. Από μία σημαντική απώλεια για...
Thursday 25 Aug 2022
kvbjfcd
Η Εθνική μπάσκετ δοκιμάζεται στο Βελιγράδι απέναντι στη Σερβία στον πρώτο της αγώνα για την β’ προκριματική φάση του Παγκοσμίου Κυπέλλου 2023. Εκτός Παπαγιάννης-Παπαπέτρου. Περίπου μια εβδομάδα πριν το τζάμπολ στο Ευρωμπάσκετ, η Εθνική μπάσκετ αρχίζει τις επίσημες υποχρεώσεις της με...
Wednesday 24 Aug 2022
kvbjfcd
Μέσα σε μόλις 24 ώρες η ΕΟΚ ανακοίνωσε ότι «έφυγαν» 8.000 εισιτήρια για τον αγώνα της Εθνικής Ελλάδος με το Βέλγιο! Οι συνεχόμενες νίκες της Εθνικής ομάδας,σε συνδυασμό με την καλή εικόνα και το πολύ καλό κλίμα που βγάζει προς τα έξω, φαίνεται...
Monday 22 Aug 2022
abcd
 
Found 267 results. Page 1 of 14
 
© Copyright 2022 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport