Loading...

Τελευταία Νέα

Friday 02 Dec 2022

Friday 02 Dec 2022

Friday 02 Dec 2022

fkuy

Monday 28 Nov 2022
moyntial
Στο σύγχρονο κόσμο του ποδοσφαίρου τα μαθηματικά και η στατιστική έχουν πλέον πρωτεύοντα ρόλο στην ανάλυση των αγώνων... Σκεφτείτε μόνο πόσες φορές έχετε διαβάσει για τα χιλιόμετρα που έτρεξε ο Χ παίκτης, τα πετυχημένα τάκλιν που έκανε ο Ψ άσσος ή...
Thursday 24 Nov 2022
moyntial
Στη μάχη του Μουντιάλ 2022 ρίχνεται η Βραζιλία του Νεϊμάρ και η Πορτογαλία του Κριστιάνο Ρονάλντο την Πέμπτη. Το μενού της 1ης αγωνιστικής στη φάση των ομίλων του Μουντιάλ 2022 ολοκληρώνεται με Βραζιλία και Πορτογαλία να ρίχνονται στη μάχη. Η Βραζιλία αντιμετωπίζει τη Σερβία στο βραδινό παιχνίδι της...
Thursday 24 Nov 2022
moyntial
Η υπουργός Εξωτερικών της εθνικής Βελγίου, Χατζά Λαμπίμπ, παρακολούθησε από κοντά τον αγώνα με τον Καναδά, φορώντας το περιβραχιόνιο "One Love" και συνομιλώντας μαζί με τον άνθρωπο που το απαγόρευσε, τον Τζιάνι Ινφαντίνο. Η απόφαση της FIFA να απαγορεύσει στις εθνικές ομάδας να...
Wednesday 23 Nov 2022
0
Η Γαλλίδα Στεφανί Φραπάρ έγινε η πρώτη γυναίκα διαιτητής που συμμετείχε σε αγώνα τελικής φάσης Παγκοσμίου Κυπέλλου, καθώς ορίστηκε 4η διαιτητή στον εν εξελίξει αγώνα ανάμεσα στο Μεξικό και την Πολωνία για την 1η αγωνιστική του 3ου ομίλου στο «974...
Monday 21 Nov 2022
0
Το Ιράν σκόραρε πιο αργά από κάθε άλλη χώρα στην ιστορία του Μουντιάλ. Την ίδια μέρα, η Ολλανδία πέτυχε το δεύτερο πιο... αργοπορημένο γκολ. Και υπάρχει εξήγηση. Η αναμέτρηση της Αγγλίας με το Ιράν όδευε στο τέλος της, όταν ο Μεχντί Ταρεμί στήθηκε...
Monday 21 Nov 2022
ejasfairh h agglia
Η Αγγλία ήταν ισοπεδωτική στην πρεμιέρα της στο Μουντιάλ του Κατάρ και κέρδισε το Ιράν με 6-2 με τρία γκολ σε κάθε ημίχρονο της αναμέτρησης και μεγάλο πρωταγωνιστή τον Σάκα που πέτυχε δύο τέρματα για την ομάδα του Σάουθγκεϊτ. Οι...
Wednesday 09 Nov 2022
0
Την Τρίτη (8/11) πραγματοποιήθηκε το κρίσιμο διοικητικό συμβούλιο του Ολυμπιακού για το μέλλον των ερυθρόλευκων. Αποφασίστηκε ο Ολυμπιακός να μην αποχωρήσει από το πρωτάθλημα, ενώ έγιναν γνωστές μία σειρά κινήσεων. Συγκεκριμένα, η ΠΑΕ Ολυμπιακός θα προβεί σε υποβολή μήνυσης κατά συγκεκριμένων προσώπων. Θα επιμείνει στη διερεύνηση της...
Wednesday 02 Nov 2022
abcd
   
Saturday 29 Oct 2022
abcd
   
Friday 14 Oct 2022
ABCD
 
Thursday 13 Oct 2022
ΑBCD
   
Saturday 01 Oct 2022
abcd
     
Thursday 29 Sep 2022
abcd
 
Tuesday 20 Sep 2022
abcd
   
Wednesday 14 Sep 2022
abcd
 
Monday 05 Sep 2022
abcd
       
Tuesday 30 Aug 2022
abcd
   
Monday 29 Aug 2022
abcd
 
Friday 19 Aug 2022
abcd
     
Thursday 11 Aug 2022
ΑΒCD
       
Found 667 results. Page 1 of 34
 
© Copyright 2022 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport