Λίστα αντικειμένων
Δευτέρα 18 Νοέ 2019
Πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι στα γραφεία της Ένωσης Επαγγελματικού Ποδοσφαίρου Α2 και Β εθνικής κατηγορίας , η κλήρωση του Πρωταθλήματος Νέων Super League 2, 2019-2020, το οποίο θα διεξαχθεί σε 2 ομίλους με 4 γύρους.
Η Παναχαϊκή κληρώθηκε στον Α Όμιλο
Μετά το τέλος της κανονικής περιόδου θα διεξαχθούν ημιτελικοί ανάμεσα στους 2 πρώτους των ομίλων χιαστί, από όπου θα προκύψει ο τελικός και ο Πρωταθλητής της αγωνιστικής περιόδου.
Αναλυτικά το πρόγραμμα του Α ΟΜΊΛΟΥ :
• 1ος όμιλος
1η αγωνιστική 1/12
Χανιά-Πλατανιάς
Παναχαϊκή-Απόλλων Σμύρνης
Εργοτέλης-Λεβαδειακός
2η αγωνιστική 8/12
Πλατανιάς-Παναχαϊκή
Λεβαδειακός-Χανιά
Απόλλων Σμύρνης-Εργοτέλης
3η αγωνιστική 15/12
Πλατανιάς-Λεβαδειακός
Απόλλων Σμύρνης-Χανιά
Παναχαϊκή-Εργοτέλης
4η αγωνιστική 22/12
Λεβαδειακός-Απόλλων Σμύρνης
Χανιά-Παναχαϊκή
Εργοτέλης-Πλατανιάς
5η αγωνιστική 5/1
Απόλλων Σμύρνης-Πλατανιάς
Παναχαϊκή-Λεβαδειακός
Εργοτέλης-Χανιά
6η αγωνιστική 12/1
Πλατανιάς-Χανιά
Απόλλων Σμύρνης-Παναχαϊκή
Λεβαδειακός-Εργοτέλης
7η αγωνιστική 19/1
Παναχαϊκή-Πλατανιάς
Χανιά-Λεβαδειακός
Εργοτέλης-Απόλλων Σμύρνης
8η αγωνιστική 26/1
Λεβαδειακός-Πλατανιάς
Χανιά-Απόλλων Σμύρνης
Εργοτέλης-Παναχαϊκή
9η αγωνιστική 2/2
Απόλλων Σμύρνης-Λεβαδειακός
Παναχαϊκή-Χανιά
Πλατανιάς-Εργοτέλης
10η αγωνιστική 9/2
Πλατανιάς-Απόλλων Σμύρνης
Λεβαδειακός-Παναχαϊκή
Χανιά-Εργοτέλης
11η αγωνιστική 16/2
Χανιά-Πλατανιάς
Παναχαϊκή-Απόλλων Σμύρνης
Εργοτέλης-Λεβαδειακός
12η αγωνιστική 23/2
Πλατανιάς-Παναχαϊκή
Λεβαδειακός-Χανιά
Απόλλων Σμύρνης-Εργοτέλης
13η αγωνιστική 1/3
Πλατανιάς-Λεβαδειακός
Απόλλων Σμύρνης-Χανιά
Παναχαϊκή-Εργοτέλης
14η αγωνιστική 8/3
Λεβαδειακός-Απόλλων Σμύρνης
Χανιά-Παναχαϊκή
Εργοτέλης-Πλατανιάς
15η αγωνιστική 15/3
Απόλλων Σμύρνης-Πλατανιάς
Παναχαϊκή-Λεβαδειακός
Εργοτέλης-Χανιά
16η αγωνιστική 22/3
αγωνιστική
Πλατανιάς-Χανιά
Απόλλων Σμύρνης-Παναχαϊκή
Λεβαδειακός-Εργοτέλης
17η αγωνιστική 29/3
Παναχαϊκή-Πλατανιάς
Χανιά-Λεβαδειακός
Εργοτέλης-Απόλλων Σμύρνης
18η αγωνιστική 5/4
Λεβαδειακός-Πλατανιάς
Χανιά-Απόλλων Σμύρνης
Εργοτέλης-Παναχαϊκή
19η αγωνιστική 12/4
Απόλλων Σμύρνης-Λεβαδειακός
Παναχαϊκή-Χανιά
Πλατανιάς-Εργοτέλης
20η αγωνιστική 26/4
Πλατανιάς-Απόλλων Σμύρνης
Λεβαδειακός-Παναχαϊκή
Χανιά-Εργοτέλης