Loading...
Τετάρτη 19 Σεπ 2018
Α2 ΕΣΚΑ-Η: Το πρόγραμμα του φετινού πρωταθλήματος
Κλίκ για μεγέθυνση

Αναλυτικά το πρόγραμματης Α2 ΕΣΚΑ-Η

 

1η αγωνιστική

 

Α.Ο. Δύμης ‘97-ΑΕ Προαστείου

 

Πανωλενιακός-ΕΑ Παραλίας

 

ΣΕΦ Ανδραβίδα-Α.Ο. Γαλήνη

 

Α.Σ. Σφήκα Αμ.-Παναχαϊκός

 

ΝΕΠ-Α.Ο. Κρόνος

 

Α.Ο. Κρήνη ‘97-Κεφαλληνιακός 2013

 

Αχαιος ‘47-Φαέθων Γέφυρα

 

2η αγωνιστική

 

Φαέθων Γέφυρα-Α.Ο. Κρήνη ‘97

 

Κεφαλληνιακός 2013-ΝΕΠ

 

Α.Ο. Κρόνος-Α.Σ. Σφήκα Αμ.

 

Παναχαϊκός-ΣΕΦ Ανδραβίδα

 

Α.Ο. Γαλήνη-Πανωλενιακός

 

ΕΑ Παραλίας-Α.Ο. Δύμης ‘97

 

ΑΕ Προαστείου-Αχαιος ‘47

 

3η αγωνιστική

 

Α.Ο. Δύμης ‘97-Α.Ο. Γαλήνη

 

Πανωλενιακός-Παναχαϊκός

 

ΣΕΦ Ανδραβίδα-Α.Ο. Κρόνος

 

Α.Σ. Σφήκα Αμ.-Κεφαλληνιακός 2013

 

ΝΕΠ-Φαέθων Γέφυρα

 

Α.Ο. Κρήνη ‘97-Αχαιος ‘47

 

ΑΕ Προαστείου-ΕΑ Παραλίας

 

4η αγωνιστική

 

Α.Ο. Κρήνη ‘97-ΑΕ Προαστείου

 

Αχαιος ‘47-ΝΕΠ

 

Φαέθων Γέφυρα-Α.Σ. Σφήκα Αμ.

 

Κεφαλληνιακός 2013-ΣΕΦ Ανδραβίδα

 

Α.Ο. Κρόνος-Πανωλενιακός

 

Παναχαϊκός-Α.Ο. Δύμης ‘97

 

Α.Ο. Γαλήνη-ΕΑ Παραλίας

 

5η αγωνιστική

 

Α.Ο. Δύμης ‘97-Α.Ο. Κρόνος

 

Πανωλενιακός-Κεφαλληνιακός 2013

 

ΣΕΦ Ανδραβίδα-Φαέθων Γέφυρα

 

Α.Σ. Σφήκα Αμ.-Αχαιος ‘47

 

ΝΕΠ-Α.Ο. Κρήνη ‘97

 

ΕΑ Παραλίας-Παναχαϊκός

 

ΑΕ Προαστείου-Α.Ο. Γαλήνη

 

6η αγωνιστική

 

ΝΕΠ-ΑΕ Προαστείου

 

Α.Ο. Κρήνη ‘97-Α.Σ. Σφήκα Αμ.

 

Αχαιος ‘47-ΣΕΦ Ανδραβίδα

 

Φαέθων Γέφυρα-Πανωλενιακός

 

Κεφαλληνιακός 2013-Α.Ο. Δύμης ‘97

 

Α.Ο. Κρόνος-ΕΑ Παραλίας

 

Παναχαϊκός-Α.Ο. Γαλήνη

 

7η αγωνιστική

 

Α.Ο. Δύμης ‘97-Φαέθων Γέφυρα

 

Πανωλενιακός-Αχαιος ‘47

 

ΣΕΦ Ανδραβίδα-Α.Ο. Κρήνη ‘97

 

Α.Σ. Σφήκα Αμ.-ΝΕΠ

 

Α.Ο. Γαλήνη-Α.Ο. Κρόνος

 

ΕΑ Παραλίας-Κεφαλληνιακός 2013

 

ΑΕ Προαστείου-Παναχαϊκός

 

8η αγωνιστική

 

Α.Σ. Σφήκα Αμ.-ΑΕ Προαστείου

 

ΝΕΠ-ΣΕΦ Ανδραβίδα

 

Α.Ο. Κρήνη ‘97-Πανωλενιακός

 

Αχαιος ‘47-Α.Ο. Δύμης ‘97

 

Φαέθων Γέφυρα-ΕΑ Παραλίας

 

Κεφαλληνιακός 2013-Α.Ο. Γαλήνη

 

Α.Ο. Κρόνος-Παναχαϊκός

 

9η αγωνιστική

 

Α.Ο. Δύμης ‘97-Α.Ο. Κρήνη ‘97

 

Πανωλενιακός-ΝΕΠ

 

ΣΕΦ Ανδραβίδα-Α.Σ. Σφήκα Αμ.

 

Παναχαϊκός-Κεφαλληνιακός 2013

 

Α.Ο. Γαλήνη-Φαέθων Γέφυρα

 

ΕΑ Παραλίας-Αχαιος ‘47

 

ΑΕ Προαστείου-Α.Ο. Κρόνος

 

10η αγωνιστική

 

ΣΕΦ Ανδραβίδα-ΑΕ Προαστείου

 

Α.Σ. Σφήκα Αμ.-Πανωλενιακός

 

ΝΕΠ-Α.Ο. Δύμης ‘97

 

Α.Ο. Κρήνη ‘97-ΕΑ Παραλίας

 

Αχαιος ‘47-Α.Ο. Γαλήνη

 

Φαέθων Γέφυρα-Παναχαϊκός

 

Κεφαλληνιακός 2013-Α.Ο. Κρόνος

 

11η αγωνιστική

 

Α.Ο. Δύμης ‘97-Α.Σ. Σφήκα Αμ.

 

Πανωλενιακός-ΣΕΦ Ανδραβίδα

 

Α.Ο. Κρόνος-Φαέθων Γέφυρα

 

Παναχαϊκός-Αχαιος ‘47

 

Α.Ο. Γαλήνη-Α.Ο. Κρήνη ‘97

 

ΕΑ Παραλίας-ΝΕΠ

 

ΑΕ Προαστείου-Κεφαλληνιακός 2013

 

12η αγωνιστική

 

Πανωλενιακός-ΑΕ Προαστείου

 

ΣΕΦ Ανδραβίδα-Α.Ο. Δύμης ‘97

 

Α.Σ. Σφήκα Αμ.-ΕΑ Παραλίας

 

ΝΕΠ-Α.Ο. Γαλήνη

 

Α.Ο. Κρήνη ‘97-Παναχαϊκός

 

Αχαιος ‘47-Α.Ο. Κρόνος

 

Φαέθων Γέφυρα-Κεφαλληνιακός 2013

 

13η αγωνιστική

 

Α.Ο. Δύμης ‘97-Πανωλενιακός

 

Κεφαλληνιακός 2013-Αχαιος ‘47

 

Α.Ο. Κρόνος-Α.Ο. Κρήνη ‘97

 

Παναχαϊκός-ΝΕΠ

 

Α.Ο. Γαλήνη-Α.Σ. Σφήκα Αμ.

 

ΕΑ Παραλίας-ΣΕΦ Ανδραβίδα

 

ΑΕ Προαστείου-Φαέθων Γέφυρα

 

Ο β γύρος αντίστροφα

 

ΠΗΓΗ:gnomip.gr

 
© Copyright 2019 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport