Λίστα αντικειμένων
Τετάρτη 12 Φεβ 2020
Η ΝΕΠ στο πιο σημαντικό παιχνίδι της 17ης Αγωνιστικής της Α2 ΕΣΚΑ-Η θα υποδεχθεί την πρωτοπόρο Ανδραβίδα . Ακόμη η Νίκη Προαστίου θα υποδεχθεί τον Κρόνο . Ακόμη στην Αλεξιώτισσα θα φιλοξενηθεί το τοπικό ντέρμπι Πήγασου - Προφήτη Ηλία / ΠΑΟΚ .
Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:
Αλεξιώτισσας, 6.30μ.μ.: Σκαγιοπούλειο-Αιγέας (Ελ Ανύ και Διαμαντή). Αλεξιώτισσας, 8.15μ.μ.: Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-Πήγασος Μπεγουλακίου (Παναγιώτου και Θεοδοσόπουλος). Παναχαϊκή, 9.30μ.μ.: Νίκη Προαστίου-Κρόνος (Μακρόπουλος και Βλάχος). Ροϊτίκων, 7μ.μ.: Κρήνη ΄97-Αστέρια Αχαϊας (Καμήτσος και Τσακιράκη). ο Ροϊτίκων, 9μ.μ.: ΝΕΠ-Ανδραβίδα (Κανελλόπουλος και Λάμπος).
Ρεπό :Α.Ε. Αγυιάς
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(Σε 16 αγώνες)
Ανδραβίδα 29
----------------------------------------------------
ΑΕ Αγυιάς 27
Νίκη 25
ΝΕΠ 25
Κρήνη ΄97 24
----------------------------------------------------
Κρόνος 23
Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ 23
Πανωλενειακός 22
ΕΑ Παραλίας 20
Πήγασος 20
Σκαγιοπούλειο 19
----------------------------------------------------
Αστέρια 18
Αιγέας 15
* Ένα παιχνίδ περισσότερο έχουν : Πανωλενιακός – ΕΑΠαραλίας
*Ρεπό έχουν κάνει Πανωλενιακός, Αστέρια, Νίκη.
Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:
Αλεξιώτισσας, 6.30μ.μ.: Σκαγιοπούλειο-Αιγέας (Ελ Ανύ και Διαμαντή). Αλεξιώτισσας, 8.15μ.μ.: Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-Πήγασος Μπεγουλακίου (Παναγιώτου και Θεοδοσόπουλος). Παναχαϊκή, 9.30μ.μ.: Νίκη Προαστίου-Κρόνος (Μακρόπουλος και Βλάχος). Ροϊτίκων, 7μ.μ.: Κρήνη ΄97-Αστέρια Αχαϊας (Καμήτσος και Τσακιράκη). ο Ροϊτίκων, 9μ.μ.: ΝΕΠ-Ανδραβίδα (Κανελλόπουλος και Λάμπος).
Ρεπό :Α.Ε. Αγυιάς
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(Σε 16 αγώνες)
Ανδραβίδα 29
----------------------------------------------------
ΑΕ Αγυιάς 27
Νίκη 25
ΝΕΠ 25
Κρήνη ΄97 24
----------------------------------------------------
Κρόνος 23
Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ 23
Πανωλενειακός 22
ΕΑ Παραλίας 20
Πήγασος 20
Σκαγιοπούλειο 19
----------------------------------------------------
Αστέρια 18
Αιγέας 15
* Ένα παιχνίδ περισσότερο έχουν : Πανωλενιακός – ΕΑΠαραλίας
*Ρεπό έχουν κάνει Πανωλενιακός, Αστέρια, Νίκη.