Λίστα αντικειμένων
Τετάρτη 15 Ιαν 2020
Φινάλε του Α Γύρου της Α2 ΕΣΚΑ-Η με αρκετά ενδιαφέροντα παιχνίδια.
Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα :
Αλεξιώτισσας, 8.30μ.μ.: Πήγασος Μπεγουλακίου-ΑΕ Αγυιάς (Κωστής και Αθανασόπουλος). Παναχαϊκή, 9.30μ.μ.: Νίκη Προαστίου-Σκαγιοπούλειο (Καμήτσος και Βλάχος). Ροϊτίκων, 7μ.μ.: ΕΑ Παραλίας-Κρήνη ΄97 (Κωνσταντινίδου και Κουλουμπαρίτση). Ροϊτίκων, 9μ.μ.: Κρόνος-ΝΕΠ (Κωνσταντινίδου και Λιόνας). Γαστούνης, 8μ.μ.: Αιγέας Γαστούνης-Αστέρια Αχαΐας (Ελ Ανύ και Αδαμόπουλος).
Α΄ ΕΦΗΒΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 3.15μ.μ.: ΑΕ Αγυιάς-Προμηθέας (Κωστής και Αδαμόπουλος).
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(Σε 12 αγώνες)
Ανδραβίδα23
------------------------------------------------
ΑΕ Αγυιάς 20
Νίκη 20
Κρήνη ΄ 18
ΝΕΠ 18
------------------------------------------------
Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ 18
Κρόνος 2 17
Πανωλενειακός 17
Πήγασος Μπεγουλακίου 15
Αστέρια Αχαΐας 14
Σκαγιοπούλειο 14
------------------------------------------------
ΕΑ Παραλίας 6 14
Αιγέας 11
*Ρεπό δεν έχει κάνει η Ανδραβίδα.
* Ένα παιχνίδι περισσότερο έχουν οι Πανωλενιακός και Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ.
Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα :
Αλεξιώτισσας, 8.30μ.μ.: Πήγασος Μπεγουλακίου-ΑΕ Αγυιάς (Κωστής και Αθανασόπουλος). Παναχαϊκή, 9.30μ.μ.: Νίκη Προαστίου-Σκαγιοπούλειο (Καμήτσος και Βλάχος). Ροϊτίκων, 7μ.μ.: ΕΑ Παραλίας-Κρήνη ΄97 (Κωνσταντινίδου και Κουλουμπαρίτση). Ροϊτίκων, 9μ.μ.: Κρόνος-ΝΕΠ (Κωνσταντινίδου και Λιόνας). Γαστούνης, 8μ.μ.: Αιγέας Γαστούνης-Αστέρια Αχαΐας (Ελ Ανύ και Αδαμόπουλος).
Α΄ ΕΦΗΒΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 3.15μ.μ.: ΑΕ Αγυιάς-Προμηθέας (Κωστής και Αδαμόπουλος).
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(Σε 12 αγώνες)
Ανδραβίδα23
------------------------------------------------
ΑΕ Αγυιάς 20
Νίκη 20
Κρήνη ΄ 18
ΝΕΠ 18
------------------------------------------------
Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ 18
Κρόνος 2 17
Πανωλενειακός 17
Πήγασος Μπεγουλακίου 15
Αστέρια Αχαΐας 14
Σκαγιοπούλειο 14
------------------------------------------------
ΕΑ Παραλίας 6 14
Αιγέας 11
*Ρεπό δεν έχει κάνει η Ανδραβίδα.
* Ένα παιχνίδι περισσότερο έχουν οι Πανωλενιακός και Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ.