Loading...
Πέμπτη 26 Απρ 2018
Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (23η αγων., 29/4)
Κλίκ για μεγέθυνση

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 23ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

 

Κυριακή 29 Απριλίου

 

1ος Όμιλος

 

Ναυπλίου 17:00 Οίαξ Ναυπλίου-Απόλλων Σμύρνης Κρεσταινίτης-Γεράνιος (Μαυραντζάς)

 

ΕΑΚ Ν. Ιωνίας 17:00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-Κεραυνός Αιγίου Φάκαρος-Ντάνος (Ευστρατίου0

 

Τέντα 17:00 ΑΟ Καλαμάτα 1980-ΕΑ Πατρών Γαρινή-Τζίμης (Ηλιόπουλος)

 

Γλαύκου 17:00 ΑΟ Γλαύκος-Αχαγιά 82 Παναγιώτου-Δημόπουλος (Κωστής)

 

Κοντόπευκου 17:00 ΚΑΠ-Ολυμπιάδα ΑΣ Λεχ. Ροδίτης-Μυλωνάς (Λιμνιάτης)

 

Ακράτας 17:00 ΑΟ Ακράτα-Ένωση Ιλίου Νάστος-Σταθόπουλος (Κοκορδάτος)

 

Π. Αλεξιώτισσας 17:00 Έσπερος ΑΟΠΑ-ΚΑΟ Μελισσίων Κουτσοδήμος-Τσιμπούρης (Ρόζης)

 

2ος Όμιλος

 

Εσπέρου 17:00 ΠΟΚ Έσπερος-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Γιακείμη-Τσολάκος (Γολεγού0

 

Κλαδισού 17:00 ΑΟΚ Χανιά-ΑΕ Πεντέλης Κοτσίρης-Λαμπίρης (Πετράκης Ν.)

 

ΔΑΚ Νίκαιας Πλάτων 17:00 Άρης Νίκαιας-ΟΦΗ Μακρόπουλος-Κανελλόπουλος (Τζουβάρας)

 

Αταλάντης 17:00 Λοκρός-Νίκη Αμαρουσίου Καμήτσος-Ασημακάκη (Χριστοδούλου Γ.)

 

Σχηματαρίου 17:00 Ερμής Σχηματαρίου-ΑΕΕ Παναγίτσας Πλιάκας-Τηγάνης (Κάλφα)

 

Χαλκιοπούλειο 17:00 Έσπερος Λαμίας-Άρης Πετρούπολης Γερακίνης-Φακίτσας (Μόρφη Γ.)

 

3ος Όμιλος

 

Πρέβεζας 17:00 Νικόπολη Πρέβεζας-Ίκαροι Τρικάλων Κατωτικίδης-Ιορδανίδης (Μυζίκος)

 

ΕΑΚ Κέρκυρας 17:00 Φαίακας Κέρκυρας-Νίκη Βόλου Παπαγερίδης-Ντόγκας (Πουλής)

 

ΔΑΚ Γρεβενών 17:00 Πρωτέας Γρεβενών-ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακ. Θεοδώρου-Δέλλας (Κηπουρίδης)

 

ΔΑΚ Ιωνίας 17:00 Ιωνικός Ιωνίας-ΓΕ Αγρινίου Θεοδωρίδης-Κολοκυθάς (Κασαπίδης)

 

ΔΑΚ Πειραιάς 17:00 ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02-ΑΓΣ Ιωαννίνων Παργιαννόπουλος-Τσουμαχίδης (Δέλλας)

 

ΔΑΚ Δ. Βικέλας 17:00 ΑΟΚ Βέροιας-ΑΠΣ Πτολεμαΐδα Πετανίδου-Αναστασιάδης (Καλότσης)

 

4ος Όμιλος

 

Αγ. Παύλου Χαλκιδικής 18:00 Κένταυρος Καλλ/τειας-ΑΣ Μακεδονικός Καντερές-Χατζηκώστας (Θωμόπουλος)

 

Μίμης Τσικίνας 17:00 ΧΑΝΘ-ΑΟ Πολύγυρου Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Δροσόπουλος)

 

ΔΑΚ Κομοτηνής 18:00 ΓΑΣ Κομοτηνής-ΑΣ Αστέρας Σίνδου Δημάδης-Γιαννούλης Αν. (Γκουρτζελίδης)

 

ΔΑΚ Ευκαρπίας 17:00 ΠΣ Ευκαρπίας-ΓΣ Ελευθερούπολης Παζώλης-Λελούδας (Παπαγεωργίου)

 

ΜΕΝΤ 17:00 ΜΕΝΤ-ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής Ζαχαριάδης-Λάλλα (Παπαδόπουλος Ν.0

 

ΔΑΚ Καλαμαριάς 18:00 ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς-Αίας Ευόσμου Αγραφιώτης Ιωάν.-Αγραφιώτης Γρ. (Τζιοπάνος Ιωάν.)

 

Ν. Σκοπού Σερρών 18:00 Ορφέας Ν. Σκοπού Σερρών-ΜΑΣ Μαντουλίδης Χρυσάφης-Χατζημπαλίδης (Γιαβρής)

 
© Copyright 2019 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport