Loading...
Τετάρτη 08 Νοέ 2017
Οι ρέφερι στην Γ’ Εθνική
Κλίκ για μεγέθυνση

Τους διαιτητές των αγώνων της 5ης “στροφής” της Γ’ Εθνικής ανακοίνωσε η ΕΟΚ.

 

Αναλυτικά:

 

1ος Όμιλος

 

Κυριακή 12 Νοεμβρίου

 

Ναυπλίου 17.00 Οίαξ-Έσπερος ΑΟΠΑ Πλιάκας-Τσολάκος (Μαυρατζάς)

 

Ν. Ιωνίας 17.00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-Μελίσσια Σκαλτσής-Τηγάνης (Λημνιάτης)

 

Πατρών 17.00 ΕΑ Πατρών-Ένωση Ιλίου Νάστος-Τσιμπούρης (Κοκορδάτος)

 

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Ολυμπιάδα Λεχ. Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος (Μάρκου)

 

Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-Αχαγιά 82 Λιότσος-Καββαδάς (Παπαδόπουλος Κ.)

 

Τέντα 17.00 Καλαμάτα 1980-ΚΑΠ Δημόπουλος-Μαρινάκης (Κουκάκης)

 

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Ακράτα Κωνσταντινίδου-Γεράνιος (Πίγκας)

 

2ος Όμιλος

 

Κυριακή 12 Νοεμβρίου

 

Εσπέρου 17.00 Έσπερος-Έσπερος Λαμίας Τσακαλογιάννης-Ελ Ανύ (Ηπιώτης)

 

Κλαδισού 17.00 Χανιά-Άρης Πετρούπολης Λογοθέτης-Κουτσοδήμος (Πετράκης Νεκτ.)

 

Χίου 17.00 Βούρειος-Παναγίτσα Μαρίγλη-Σωτηρχέλης

 

Νέας Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Νίκη Αμαρουσίου Αργυρούδης-Αντωνίου (Παπαγιαννόπουλος)

 

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΟΦΗ Μαντήλας-Σταθόπουλος (Φαλούκας)

 

Νίκαιας 17.00 Άρης Ν.-Ερμής Σχηματαρίου Κρεσταινίτης-Καρπάνος (Παππάς)

 

3ος Όμιλος

 

Σάββατο 11 Νοεμβρίου

 

Κέρκυρας 16.00 Φαίακας-ΑΠΣ Πτολεμαϊδας Χατζηχαρίσης-Χατζηκώστας (Καραλής)

 

Κυριακή 12 Νοεμβρίου

 

Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη-Βέροια Τσιαπλής-Παπανικολάου (Κανελλόπουλος)

 

Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέρ.-ΑΓΣ Ιωαννίνων Παπαδόπουλος Χ.-Αγραφιώτης Ιωάν. (Καλότσης)

 

Ν. Ιωνίας Βόλου 17.00 Νίκη Βόλου-Αγρίνιο Γρεκος-Πράτος (Μόρφη Γ.)

 

Μπάρας 18.00 Ίκαροι Τρ.-Εύαθλος Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Γκαρτζονίκας)

 

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Ζέφυρος 02 Καρακώστας-Λεκατσάς (Κηπουρίδης)

 

4ος Όμιλος

 

Κυριακή 12 Νοεμβρίου

 

Αγ. Παύλου 18.00 Κένταυρος Καλ.-Ορφέας Ν. Σκοπού Πετανίδου-Τσούλης (Δέλλας)

 

Μ. Τσικινας 19.00 ΧΑΝΘ-Μαντουλίδης Τσοκόλης-Κουκουλεκίδης (Μήτσιου)

 

Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-Αίας Ευόσμου Λουλουδιάδης-Καρκαλέτσης (Φωτιάδης)

 

Πολύγυρου 18.00 Πολύγυρος-ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής Τζιοπάνος Γ.-Σελεβός (Κασαπίδης)

 

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Ελευθερούπολη Ξέρας-Δολγυρας (Παραλικίδης)

 

Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-ΜΕΝΤ Δημάδης-Εκίζογλου (Γκουρτζελίδης)

 

Ευκαρπίας 18.00 Ευκαρπία-Απόλλων Καλ. Φούτζηλας-Αγραφιώτης Γρ. (Σακελαρίου)

 
© Copyright 2019 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport