Loading...

Τελευταία Νέα

Monday 26 Feb 2024

Monday 26 Feb 2024

Monday 26 Feb 2024

No name

Wednesday 07 Feb 2024
absd
 
Wednesday 10 Jan 2024
absd
     
Friday 10 Nov 2023
ΑBCD
   
Wednesday 01 Nov 2023
absd
Συμπληρώθηκαν πριν από λίγο οι ομάδες της β’ φάσης του Κυπέλλου Ερασιτεχνών, με τα δύο εισιτήρια που κρίθηκαν από τα σημερινά δύο τελευταία παιχνίδια της α’ φάσης. Ο Ηρακλής Πατρών συνέτριψε με 0-8 τον Ολυμπιακό Φίλων Ποδοσφαίρου (Βογιατζης (2), Αναγνώστου (2),...
Tuesday 17 Oct 2023
ΑBCD
   
Thursday 15 Jun 2023
abcd
 
Sunday 07 May 2023
ΑBCD
     
Wednesday 19 Apr 2023
abcd
   
Wednesday 01 Feb 2023
ΑBCD
     
Wednesday 28 Dec 2022
abacs
   
Wednesday 14 Dec 2022
abcd
 
Wednesday 07 Dec 2022
abcd
   
Friday 25 Nov 2022
abcd
 
Friday 04 Nov 2022
abcd
   
Wednesday 26 Oct 2022
ABCD
 
Tuesday 25 Oct 2022
abcd
 
Monday 03 Oct 2022
abcd
 
Sunday 18 Sep 2022
ABCD
 
Sunday 26 Jun 2022
abcd
Η Μικτή Αχαΐας (Κ15) προηγήθηκε, αγωνίστηκε με παίκτη παραπάνω από το 44ο λεπτό, αλλά εν τέλει η αντίστοιχη ομάδα της Κοζάνης ανέτρεψε τα δεδομένα και κατέκτησε την 1η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών ομάδων. Ο Ντεντόπουλος με απευθείας κόρνερ και...
Wednesday 20 Apr 2022
abcd
Σε έναν συναρπαστικό τελικό αντάξιο του θεσμού και των ομάδων, ο Διαγόρας Βραχνεΐκων στέφθηκε Κυπελλούχος Αχαΐας, επικρατώντας με 2-0 του Πάτραι (61′ Γεωργαντόπουλος, 93′ Αποστολόπουλος) στην επιστροφή του θεσμού μετά από χρόνια στο γήπεδο των Προσφυγικών. Ο 49ος Μεγάλος τελικός του...
Found 75 results. Page 1 of 4
Page [1] [2] [3] [4] >
 
© Copyright 2024 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport