Loading...

Τελευταία Νέα

Sunday 26 May 2024

Sunday 26 May 2024

Sunday 26 May 2024

No name

Wednesday 15 May 2024
absd
Το σχετικό δελτίο τύπου: Ο Αντιδήμαρχος Αθλητισμού & Περιβάλλοντος – Ενέργειας – Πρασίνου, Τάκης Πετρόπουλος, παραβρέθηκε, εκπροσωπώντας τον Δήμαρχο Πατρέων Κώστα Πελετίδη, στο διήμερο Τουρνουά Ποδοσφαίρου «Αχαιός Σαραβαλίου», που διοργάνωσε, με μεγάλη επιτυχία και τη στήριξη του Δήμου, στο Δημοτικό Γήπεδο...
Saturday 11 May 2024
absd
 
Friday 10 May 2024
ABCD
Θύελλα Πατρών από τη μία (τυπικά γηπεδούχος) και Διαγόρας Βραχνεΐκων από την άλλη θα διεκδικήσουν το Σάββατο (11/5-19:30) το τρόπαιο στον φετινό τελικό του Κυπέλλου Ερασιτεχνών. Για 3η διαδοχική σεζόν ο τελικός του θεσμού θα διεξαχθεί στα Προσφυγικά και συνολικά είναι...
Thursday 09 May 2024
ABCD
Θύελλα Πατρών και Διαγόρας Βραχνεΐκων θα διεκδικήσουν το τρόπαιο το Σάββατο 11 Μαΐου στα Προσφυγικά σε έναν αγώνα γιορτή. Η ανακοίνωση της ΕΠΣ Αχαΐας Την Πέμπτη 9 Μαΐου και ώρα 11.00 π.μ. θα πραγματοποιηθεί Συνέντευξη Τύπου στα γραφεία της ΕΠΣ Αχαΐας ενόψει...
Tuesday 07 May 2024
ABCD
 
Monday 22 Apr 2024
absd
       
Thursday 18 Apr 2024
ΑΒCD
     
Saturday 06 Apr 2024
absd
 
Wednesday 20 Mar 2024
absd
     
Wednesday 07 Feb 2024
absd
 
Wednesday 10 Jan 2024
absd
     
Friday 10 Nov 2023
ΑBCD
   
Wednesday 01 Nov 2023
absd
Συμπληρώθηκαν πριν από λίγο οι ομάδες της β’ φάσης του Κυπέλλου Ερασιτεχνών, με τα δύο εισιτήρια που κρίθηκαν από τα σημερινά δύο τελευταία παιχνίδια της α’ φάσης. Ο Ηρακλής Πατρών συνέτριψε με 0-8 τον Ολυμπιακό Φίλων Ποδοσφαίρου (Βογιατζης (2), Αναγνώστου (2),...
Tuesday 17 Oct 2023
ΑBCD
   
Thursday 15 Jun 2023
abcd
 
Sunday 07 May 2023
ΑBCD
     
Wednesday 19 Apr 2023
abcd
   
Wednesday 01 Feb 2023
ΑBCD
     
Wednesday 28 Dec 2022
abacs
   
Wednesday 14 Dec 2022
abcd
 
Found 84 results. Page 1 of 5
Page [1] [2] [3] [4] [5] >
 
Copyright © 2024 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport