Loading...

Τελευταία Νέα

Wednesday 10 Apr 2024

Wednesday 10 Apr 2024

Wednesday 10 Apr 2024

No name

Friday 14 Oct 2022
abcf
 
Thursday 13 Oct 2022
ΑBCD
 
Tuesday 04 Oct 2022
abc
 
Tuesday 04 Oct 2022
abc
 
Monday 26 Sep 2022
abcd
 
Saturday 24 Sep 2022
αbcd
   
Friday 23 Sep 2022
abcd
 
Tuesday 20 Sep 2022
abcd
   
Friday 09 Sep 2022
abcd
 
Saturday 03 Sep 2022
abcd
   
Wednesday 31 Aug 2022
abcd
 
Tuesday 30 Aug 2022
abcd
 
Sunday 14 Aug 2022
abcd
 
Thursday 04 Aug 2022
ΑBCD
 
Monday 01 Aug 2022
abcd
 
Saturday 23 Jul 2022
abcd
Τιμή: 13,00 €, σελίδες: 87 ISBN: 978-618-5212-86-5 Εκδόσεις Περισπωμένη O Κωνσταντίνου Νικολάου στην πρώτη του ποιητική συλλογή με τίτλο «Βιογραφία ενός χεριού» παραθέτει τριάντα εννέα αντισυμβατικά ποιήματα που συνδιαλέγονται γόνιμα με την ιστορία, την τέχνη, τη λογοτεχνία και τις προκλήσεις της σύγχρονης καθημερινότητας,...
Wednesday 20 Jul 2022
abcd
Η Ελληνική Ολυμπιακή Επιτροπή συμμετέχει στο ευρωπαϊκό πρόγραμμα με την ονομασία GAMES. Πρόκειται για ένα διετές έργο που ξεκίνησε τον Απρίλιο του 2022 και αναμένεται να ολοκληρωθεί τον Μάρτιο του 2024. Στόχος του είναι να βελτιώσει το επίπεδο της ισότητας...
Saturday 16 Jul 2022
abcd
Αγαπητοί φίλοι δρομείς του Συλλόγου Δρομέων Υγείας Πάτρας (Σ.Δ.Υ.Πάτρας), σας γνωρίζουμε ότι την περασμένη Τετάρτη 06 Ιουλίου 2022 στα γραφεία του Συλλόγου στο Παμπελοποννησιακό Στάδιο, έλαβε χώρα η Γενική Εκλογοαπολογιστική Συνέλευση των μελών του συλλόγου και διενεργηθήκαν εκλογές για την ανάδειξη...
Tuesday 12 Jul 2022
abcd
Η Άννα Κορακάκη συνεχίζει να σπάει το ένα (παγκόσμιο) ρεκόρ μετά το άλλο, αυτή τη φορά στα 10μ. πιστόλι στο Παγκόσμιο Κύπελλο της Κορέας. Μερικές μόλις ημέρες μετά από την κατάκτηση του χρυσού μεταλλίου στους Μεσογειακούς Αγώνες του Οράν, η Άννα...
Saturday 02 Jul 2022
ABCD
Στην αίθουσα «Αλέκα Σιούλη», του Παμπελοποννησιακού Σταδίου, πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη 30 Ιουνίου, Παμπατραϊκή σύσκεψη αθλητικών φορέων, με θέμα «Χρηματοδότηση των ερασιτεχνικών αθλητικών συλλόγων». Στη σύσκεψη συμμετείχαν εκπρόσωποι δεκάδων αθλητικών σωματείων της πόλης, οι οποίοι προέρχονταν από αρκετά διαφορετικά αθλήματα. Το κλίμα...
Found 177 results. Page 4 of 9
 
© Copyright 2024 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport