Loading...
lampropoulos_1

Τελευταία Νέα

Friday 01 Mar 2024

Friday 01 Mar 2024

Friday 01 Mar 2024

No name

Thursday 15 Feb 2024
ΑBCD
 
Saturday 03 Feb 2024
absolutely
 
Wednesday 17 Jan 2024
absd
   
Saturday 23 Dec 2023
absd
Με έκτακτη επιχορήγηση ύψους 500.000 ευρώ ενισχύθηκε από το Υπουργείο Αθλητισμού το ΠΕΑΚ Πάτρας. Τα χρήματα ήδη εκταμιεύτηκαν και προορίζονται άμεσα για την κάλυψη ενεργειακών δαπανών του ΠΕΑΚ, έτσι ώστε οι εγκαταστάσεις να συνεχίσουν να παρέχουν τις υπηρεσίες τους στα...
Sunday 17 Dec 2023
absd
Με πρωτοβουλία της νέας Επιτροπής Διοίκησης του Παμπελοποννησακού Εθνικού Αθλητικού Κέντρου (ΠΕΑΚ Πάτρας), ξεκίνησαν οι εργασίες συντήρησης των κτιριακών υποδομών, με πρώτο το κολυμβητήριο ‘’Πεπανός’’. Με χρώματα που προσέφερε δωρεάν η εταιρεία ΜΑΧΡΩ του προέδρου του ΠΕΑΚ Γιώργου Αντωνόπουλου, προχωρούν οι...
Friday 08 Dec 2023
ΑBCD
   
Thursday 26 Oct 2023
absd
Με περίσια χαμόγελα και μεγάλη χαρά έκαναν την Δευτέρα 23-10-2023 τις πρώτες βουτιές τους μαθητές και μαθήτριες από Δημοτικά Σχολεία της Αχαΐας στην πισίνα του Κολυμβητηρίου «Ολυμπιονίκης Αντώνης Πεπανός» του Παμπελοποννησιακού Εθνικού Αθλητικού Κέντρου (Π.Ε.Α.Κ.), καθώς, όπως ανακοίνωσαν οι Υπεύθυνοι...
Friday 20 Oct 2023
absd
ΝΟΠ στο φεστιβάλ υποδοχής των πρωτοετών φοιτητών του Πανεπιστημίου Πατρών “Welcome to UP_Fest 2023 Πέμπτη 19 με Κυριακή 22 Οκτωβρίου Αξιοπρόσεκτη είναι η παρουσία του ΝΟΠ και ιδιαίτερα του τμήματος κωπηλασίας, στις εκδηλώσεις για την υποδοχή και ενημέρωση των πρωτοετών φοιτητριών και...
Monday 16 Oct 2023
ΑBCD
     
Friday 13 Oct 2023
ΑBCD
 
Tuesday 03 Oct 2023
ΑBCD
 
Wednesday 27 Sep 2023
ΑBCD
 
Friday 15 Sep 2023
ΑΒCD
 
Saturday 29 Jul 2023
ΑBCD
 
Friday 14 Jul 2023
ΑBCD
 
Saturday 17 Jun 2023
ABCD
 
Wednesday 07 Jun 2023
ΑBCD
 
Tuesday 30 May 2023
ΑBCD
 
Saturday 20 May 2023
 
Monday 24 Apr 2023
abcd
       
Found 92 results. Page 1 of 5
Page [1] [2] [3] [4] [5] >
 
© Copyright 2024 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport