Loading...
lampropoulos_1

Τελευταία Νέα

Wednesday 17 Jul 2024

Wednesday 17 Jul 2024

Wednesday 17 Jul 2024

No name

Friday 14 Jul 2023
ΑBCD
 
Saturday 17 Jun 2023
ABCD
 
Wednesday 07 Jun 2023
ΑBCD
 
Tuesday 30 May 2023
ΑBCD
 
Saturday 20 May 2023
 
Monday 24 Apr 2023
abcd
       
Friday 14 Apr 2023
abcd
 
Tuesday 28 Mar 2023
ΑBCD
     
Wednesday 11 Jan 2023
kolymbhsh
Μετά τις Εθνικές ομάδες κολύμβησης της Αιγύπτου και της Μάλτας, καθώς και την Εθνική ομάδα συγχρονισμένης κολύμβησης του Ισραήλ, η αντίστοιχη του Εθνική ομάδα κολύμβησης open water του Ισραήλ θα βρεθεί στην Πάτρα, όπου στο Κολυμβητήριο «Α. Πεπανός» θα πραγματοποιήσει...
Tuesday 27 Dec 2022
nop
   
Tuesday 13 Dec 2022
nep
Οργανωτική και αγωνιστική επιτυχία σημείωσε το Κύπελλο Χριστουγέννων που διοργάνωσε και φέτος η ΝΕΠ στο κολυμβητήριο «Α. Πεπανός». Το σπουδαίο κολυμβητικό μίτινγκ πραγματοποιήθηκε με τη συμμετοχή 600 κολυμβητών και κολυμβητριών από 60 ναυταθλητικά σωματεία της χώρας. Για την ιστορία, κορυφαία κολυμβήτρια...
Tuesday 29 Nov 2022
ΑBCD
 
Wednesday 09 Nov 2022
0
Με επιτυχία συμμετείχαν οι κολυμβητές και οι κολυμβήτριες του Ναυτικού Ομίλου Πατρών στους αγώνες προαγωνιστικών και αγωνιστικών κατηγοριών σε πισίνα 25 μέτρων που διεξήχθησαν στο Αγρίνιο το Σάββατο 05 Νοεμβρίου. Ήταν οι πρώτοι αγώνες της χρονιάς και ταυτόχρονα μια πολύ καλή...
Wednesday 09 Nov 2022
0
Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε την Κυριακή ο μαραθώνιος επιμόρφωσης νέων κανονισμών καλλιτεχνικής κολύμβησης για προπονητές και κριτές. Την επιμέλεια είχαν οι Ελένη Κούγια και Δέσποινα Καράμπελα, καθώς και η προπονήτρια της Εθνικής μας ομάδας Αναστασία Γκουτσεβα. Ο μαραθώνιος ξεκίνησε στις 10 το πρωί...
Thursday 20 Oct 2022
ΑBCD
 
Saturday 24 Sep 2022
ΑBCD
 
Saturday 10 Sep 2022
abcd
   
Thursday 21 Jul 2022
abcd
Μία ακόμα μεγάλη επιτυχία για την γυναίκα ρεκόρ στις Ελληνικές πισίνες, Νόρα Δράκου, περιελάμβανε το αποψινό μενού του Πανελλήνιου πρωταθλήματος κολύμβησης. Η Πατρινή πρωταθλήτρια κατέκτησε το χρυσό μετάλλιο και στα 100μ. ελεύθερο των γυναικών με 56.37. Δεύτερη ήταν η Ζαχαρούλα Καλογέρη...
Sunday 17 Jul 2022
abc
Μια ΝΕΠ στην κυριολεξία για φίλημα που έκανε υπερήφανη όλη την υγροστιβική Πάτρα! Ο απόλυτος θρίαμβος αποτυπώνεται από τα 11 συνολικά μετάλλια της πατρινής ομάδας (ένα χρυσό, 6 ασημένια, 4 χάλκινα), καθώς επίσης και τους 23 μεγάλους τελικούς (8άδες), τους 11...
Friday 15 Jul 2022
ABCD
Σπουδαία επιτυχία για την πατραϊκή κολύμβηση και το τμήμα του ιστορικού ΝΟ Πατρών. Η Βασιλική Τάτσιου κατέκτησε το χρυσό μετάλλιο στα 800 μ. ελεύθερο την Πέμπτη   και την Παρασκεή το ασημένιο στα 400μ. Ελεύθερο  στην κατηγορία νεανίδων στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα που...
Found 98 results. Page 2 of 5
Page < [1] [2] [3] [4] [5] >
 
Copyright © 2024 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport