Loading...

Τελευταία Νέα

Saturday 02 Mar 2024

Saturday 02 Mar 2024

Saturday 02 Mar 2024

 

Απόρρητα και άλλα....

Sunday 26 May 2019
sde
Saturday 25 May 2019
stst
Thursday 23 May 2019
sde
Wednesday 22 May 2019
sde
Sunday 19 May 2019
sde
Wednesday 15 May 2019
HFYH
Τετάρτη 22/ 6 / 8 ΜΜ Γιάννης Ιωαννίδης, Παναγιώτης Γιαννάκης, Βασίλης Σκουντης Δημ.Καρυδας στην Πάτρα στο King- George Hotel στην παρουσίαση του Βιβλίου του μεγάλου Drazen Petrovic !
Friday 10 May 2019
sde
Friday 10 May 2019
θυ
Κατατέθηκε αργά το βράδυ της 9ης Μαΐου και τη Δευτέρα (13/5) στην Ολομέλεια Οριστικά στη Football League η νέα ενδιάμεση κατηγορία «Σούπερ Λίγκα 2», που έχει κεντρική διαχείριση στα τηλεοπτικά * H EΠΟ μόνο μπορεί να διορθώσει την αδικία με τους πρωταθλητές της φετινής Γ’...
Saturday 04 May 2019
sde
Thursday 02 May 2019
θυ
αναμένεται στην Πάτρα και στην έδρα της Οργανωτικής Επιτροπής των ΙΙ Μεσογειακών Αγώνων, σήμερα Πέμπτη 2/5 και αύριο Παρασκευή 3/5/2019, για την προγραμματισμένη επιθεώρηση. Θα τεθούν επί τάπητος όλα τα δεδομένα της προετοιμασίας, αναλυτική παρουσίαση του προγραμματισμού ανά τομέα, αξιολόγηση της μέχρι τώρα προόδου και...
Monday 29 Apr 2019
θυ
* Έστω και με μεγάλα ζόρια η Παναχαϊκή έφερε σε πέρας με επιτυχία την αποστολή της και θα είναι στην εκκίνηση του νέου πρωταθλήματος της Σούπερ Λιγκ 2, που προσφέρει πολλά και σημαντικά οφέλη, με πρώτο και καλύτερο το εγγυημένο τηλεοπτικό συμβόλαιο. Με χρήματα διόλου...
Friday 26 Apr 2019
sde
Wednesday 24 Apr 2019
sde
Monday 22 Apr 2019
sde
Saturday 20 Apr 2019
sde
Friday 19 Apr 2019
θυ
* Στράφι πήγε και η δεύτερη σερί χρονιά στην Παναχαϊκή σε ότι αφορά το βασικό στόχο της επιστροφής στα μεγάλα σαλόνια. Η ομάδα έμεινε έξω από την πρώτη δυάδα, σε μια χρονιά πολύ μέτρια αγωνιστικά και με τεράστιες εσωτερικές αντιπαραθέσεις σε διοικητικό επίπεδο, που έκαναν...
Thursday 18 Apr 2019
sde
Wednesday 17 Apr 2019
θυ
Ρήξη για την αναδιάρθρωση και άγνωστο τι θα συμβεί την ώρα της ψήφισης της επίμαχης τροπολογίας στη Βουλή… Τίποτα δεν είναι ακόμα οριστικό   Το μέτωπο δεν έκλεισε… Έντεκα συνολικά διαφωνούντες βουλευτές του ΣΥΡΙΖΑ σχετικά με την ποδοσφαιρική αναδιάρθρωση συναντήθηκαν την Τρίτη (16/4) στη ΓΓΑ με τον...
Tuesday 16 Apr 2019
θυ
Επικράτηση του υποψηφίου της ΑΕΚ με 8-6 ψήφους απέναντι στον Μάκη Γκαγκάτση του ΠΑΟΚ.. Δεν πέρασε το «καπετανάτο» των «ασπρόμαυρων» στη διοργανώτρια της κορυφαίας επαγγελματικής ποδοσφαιρικής κατηγορίας… Κι αυτό, διότι, 13ος πρόεδρος της Σούπερ Λίγκας από το μεσημέρι της Τρίτης (16/4) είναι ο Μήνας Λυσάνδρου! Ο...
Tuesday 16 Apr 2019
θυ
Αλλάζουν συνεχώς οι συσχετισμοί για το νέο πρόεδρο της διοργανώτριας * Μετράει δυνάμεις και επιλέγει ή όχι σύγκρουση η ΑΕΚ με Λυσάνδρου * Υπάρχει πάντα η λύση Παπαϊωάννου * Πρόταση… αναβολής από Αστέρα Τρίπολης   Στο νήμα… Την τελευταία στιγμή θα ξεκαθαρίσει το θέμα του ποιος θα...
Found 1050 results. Page 12 of 53
 
© Copyright 2024 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport