![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Items list
Saturday 05 Oct 2019
Μια ιδιαίτερη εκδήλωση διοργάνωσε η Δ/νση Δ/βάθμιας Εκπαίδευσης Αχαΐας, την Παρασκευή το απόγευμα, στο Αρχαιολογικό Μουσείο Πατρών, για να τιμήσει τους εκπαιδευτικούς που συνταξιοδοτήθηκαν κατά το τρέχον έτος.
Στις φωτ. μεταξύ άλλων διακρίνονται ο Δ.Δ.Ε. Αχαΐας Γιώργος Αφράτης, η πρ. πρόεδρος των θεολόγων Πάτρας Δήμητρα Κωτσάκη – Κόρδα, η βουλευτής Αχαΐας της ΝΔ Χριστίνα Αλεξοπούλου, ο αντιπεριφερειάρχης Δυτ. Ελλάδας Χαράλαμπος Μπονάνος και η αντιδήμαρχος Υγείας και Πρόνοιας του δήμου Πατρέων Βίβιαν Σαμούρη.
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)