Loading...
Πέμπτη 26 Αύγ 2021
Γ ΕΘΝΙΚΗ  ΠΟΛΟ : Η κλήρωση της  Α φάσης  Νηρεας Πατρων και ΟΠΑΘΑ  στον Δ Ομιλο στο Πεπαν'ός
Κλίκ για μεγέθυνση
Γ ΕΘΝΙΚΗ  ΠΟΛΟ : Η κλήρωση της  Α φάσης  Νηρεας Πατρων και ΟΠΑΘΑ  στον Δ Ομιλο στο Πεπαν'ός
Πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη (26/8) η κλήρωση στην Α' Φάση στο Πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής Κατηγορίας στην υδατοσφαίριση των Ανδρών, με τη συμμετοχή 22 ομάδων.

Οι ομάδες έχουν χωριστεί σε τέσσερις ομίλους των τεσσάρων ομάδων και έναν όμιλο των έξι ομάδων.

Οι αγώνες της Α΄φάσης θα διεξαχθούν στις 17-19/9, με τις δύο πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο (σύνολο 10) να παίρνουν το εισιτήριο για την Τελική Φάση του πρωταθλήματος (1-3/10), από όπου 2 ομάδες θα προβιβαστούν στη Β' Ανδρών της περιόδου 2021-2022.

Οι αγώνες σε κάθε Όμιλο της Α’ Φάσης, κατ’ εξαίρεση για την περίοδο 2020-2021 διεξάγονται με μορφή τουρνουά (pool) σε 1 γύρο.

ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΝΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΥΓΡΟΣ ΣΤΙΒΟΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΑΣ

ΚΟ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

1η αγωνιστική:

ΝΟ Αγ. Νικολάου - ΑΟ Καστέλας

Υγρ. Στ. Ρόδου - ΚΟ Πεντέλης

2η αγωνιστική:

ΝΟ Αγ. Νικολάου - ΚΟ Πεντέλης

Υγρ. Στ. Ρόδου - ΑΟ Καστέλας

3η αγωνιστική:

Υγρ. Στ. Ρόδου - ΝΟ Αγ. Νικολάου

ΑΟ Καστέλας - ΚΟ Πεντέλης

ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΝΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΑΝΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΑΝΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

1η αγωνιστική

ΝΟ Χαλκίδας - ΑΝΟ Μεταμόρφωσης

ΝΟ Αλιβερίου - ΑΝΟ Αργυρούπολης

2η αγωνιστική:

ΝΟ Χαλκίδας - ΑΝΟ Αργυρούπολης

ΝΟ Αλιβερίου - ΑΝΟ Μεταμόρφωσης

3η αγωνιστική:

ΝΟ Αλιβερίου - ΝΟ Χαλκίδας

ΑΝΟ Μεταμόρφωσης - ΑΝΟ Αργυρούπολης

ΟΜΙΛΟΣ ΙΤΕΑΣ

ΝΟ ΙΤΕΑΣ

ΝΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

1η αγωνιστική:

ΝΟ Ιτέας - ΝΕ Λαμίας

ΝΟ Μεσολογγίου - Νίκη Βόλου

2η αγωνιστική:

ΝΟ Ιτέας - Νίκη Βόλου

ΝΟ Μεσολογγίου - ΝΕ Λαμίας

3η αγωνιστική:

ΝΟ Μεσολογγίου - ΝΟ Ιτέας

ΝΕ Λαμίας - Νίκη Βόλου

ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΟΠΑΘΑ

ΝΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΡΓΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

1η αγωνιστική:

Νηρέας Πάτρας - ΝΟ Πρέβεζας

ΟΠΑΘΑ - Άργης Καλαμάτας

2η αγωνιστική:

Νηρέας Πάτρας - Άργης Καλαμάτας

ΟΠΑΘΑ - ΝΟ Πρέβεζας

3η αγωνιστική:

ΟΠΑΘΑ - Νηρέας Πάτρας

ΝΟ Πρέβεζας - Άργης Καλαμάτας

ΟΜΙΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

1η αγωνιστική:

Εθν. Αλεξανδρούπολης - ΣΑΠΚ Νεάπολης

Πανσερραϊκός - ΝΟ Καβάλας

Ποσειδών Ορεστιάδας - ΚΕ Κοζάνης

2η αγωνιστική:

ΣΑΠΚ Νεάπολης - ΝΟ Καβάλας

ΚΕ Κοζάνης - Πανσερραϊκός

Εθν. Αλεξανδρούπολης - Ποσειδών Ορεστιάδας

3η αγωνιστική:

ΝΟ Καβάλας - ΚΕ Κοζάνης

Ποσειδών Ορεστιάδας - ΣΑΠΚ Νεάπολης

Πανσερραϊκός - Εθν. Αλεξανδρούπολης

4η αγωνιστική:

ΣΑΠΚ Νεάπολης - ΚΕ Κοζάνης

Εθν. Αλεξανδρούπολης - ΝΟ Καβάλας

Ποσειδών Ορεστιάδας - Πανσερραϊκός

5η αγωνιστική:

ΚΕ Κοζάνης - Εθν. Αλεξανδρούπολης

ΝΟ Καβάλας - Ποσειδών Ορεστιάδας

Πανσερραϊκός - ΣΑΠΚ Νεάπολης
 
© Copyright 2021 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport