Loading...
Τετάρτη 15 Νοέ 2017
Το πλήρες πρόγραμμα της Α2 Πόλο Ανδρών
Κλίκ για μεγέθυνση

Διαβάστε εδώ το πλήρες πρόγραμμα της Α2 Υδατοσφαίρισης Ανδρών, όπως προέκυψε από την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε σήμερα (15/11/2017) στα γραφεία της ΚΟΕ.

Νότιος Όμιλος

 

1η Αγωνιστική / 8η Αγωνιστική (14 Ιανουαρίου – 1 Απριλίου)

 

Νηρέας Χαλανδρίου – Παναθηναϊκός

 

ΑΕ Χαϊδαρίου – Ηλυσιακός

 

Ιωνικός – ΓΣ Περιστερίου

 

ΝΟ Καλαμακίου – Νηρέας Γέρακα

 

2η Αγωνιστική / 9η Αγωνιστική (28 Ιανουαρίου – 11 Απριλίου)

 

Νηρέας Χαλανδρίου – Ιωνικός

 

Παναθηναϊκός – Νηρέας Γέρακα

 

Ηλυσιακός – ΝΟ Καλαμακίου

 

ΓΣ Περιστερίου – ΑΕ Χαϊδαρίου

 

3η Αγωνιστική / 10 Αγωνιστική (4 Φεβρουαρίου / 22 Απρλίου)

 

Νηρέας Γέρακα – Ηλυσιακός

 

ΝΟ Καλαμακίου – ΓΣ Περστερίου

 

Ιωνικός – Παναθηναϊκός

 

ΑΕ Χαϊδαρίου – Νηρέας Χαλανδρίου

 

4η Αγωνιστική / 11η Αγωνιστική (18 Φεβρυαρίου / 6 Μαΐου)

 

ΓΣ Περιστερίου – Νηρέας Γέρακα

 

Νηρέας Χαλανδρίου – ΝΟ Καλαμακίου

 

Ιωνικός – ΑΕ Χαϊδαρίου

 

Παναθηναϊκός – Ηλυσιακός

 

5η Αγωνιστική / 12η Αγωνιστική (25 Φεβρουαρίου / 13 Μαΐου)

 

ΝΟ Καλαμακίου – Ιωνικός

 

ΑΕ Χαϊδαρίου – Παναθηναϊκός

 

Νηρέας Γέρακα – Νηρέας Χαλανδρίου

 

Ηλυσιακός – ΓΣ Περιστερίου

 

6η Αγωνιστική / 13η Αγωνιστική (4 Μαρτίου / 20 Μαΐου)

 

ΑΕ Χαϊδαρίου – ΝΟ Καλαμακίου

 

Παναθηναϊκός – ΓΣ Περιστερίου

 

Νηρέας Χαλανδρίου – Ηλυσιακός

 

Ιωνικός – Νηρέας Γέρακα

 

7η Αγωνιστική / 14η Αγωνιστική (18 Μαρτίου / 27 Μαΐου)

 

ΓΣ Περιστερίου – Νηρέας Χαλανδρίου

 

Ηλυσιακός – Ιωνικός

 

Νηρέας Γέρακα – ΑΕ Χαϊδαρίου

 

ΝΟ Καλαμακίου – Παναθηναϊκός

Βόρειος Όμιλος

 

1η Αγωνιστική / 8η Αγωνιστική (14 Ιανουαρίου – 1 Απριλίου)

 

Ηλιούπολη – Νίκη Βόλου

 

ΟΦΘ – ΝΟ Πατρών

 

Νηρέας Πάτρας – Άρης

 

ΝΟ Λάρισας – ΝΟ Χαλκίδας

 

2η Αγωνιστική / 9η Αγωνιστική (28 Ιανουαρίου – 11 Απριλίου)

 

ΓΣ Ηλιούπολης – Νηρές Πάτρας

 

Νίκη Βόλου – Χαλκίδα

 

ΝΟ Πατρών – ΝΟ Λάρισας

 

Άρης – ΟΦΘ

 

3η Αγωνιστική / 10η Αγωνιστική (4 Φεβρουαρίου / 22 Απριλίου)

 

ΝΟ Χαλκίδας – ΝΟ Πατρών

 

ΝΟ Λάρισας – Άρης

 

Νηρέας Πάτρας – Νίκη Βόλου

 

ΟΦΘ – ΓΣ Ηλιούπολης

 

4η Αγωνιστική / 11η Αγωνιστική (18 Φεβρουαρίου / 6 Μαΐου)

 

Άρης – ΝΟ Χαλκίδας

 

ΓΣ Ηλιούπολης – ΝΟ Λάρισας

 

Νηρέας Πάτρας – ΟΦΘ

 

Νίκη Βόλου – ΝΟ Πατρών

 

5η Αγωνιστική / 12η Αγωνιστική (25 Φεβρουαρίου / 13 Μαΐου)

 

ΝΟ Λάρισας – Νηρέας Πάτρας

 

ΟΦΘ – Νίκη Βόλου

 

ΝΟ Χαλκίδας – ΓΣ Ηλιούπολης

 

ΝΟ Πατρών – Άρης

 

6η Αγωνιστική / 13η Αγωνιστική (4 Μαρτίου / 20 Μαΐου)

 

ΟΦΘ – ΝΟ Λάρισας

 

Νίκη Βόλου – Άρης

 

ΓΣ Ηλιούπολης – ΝΟ Πατρών

 

Νηρέας Πάτρας – ΝΟ Χαλκίδας

 

7η Αγωνιστική / 14η Αγωνιστική (18 Μαρτίου / 27 Μαΐου)

 

Άρης – ΓΣ Ηλιούπολης

 

ΝΟ Πατρών – Νηρέας Πάτρας

 

ΝΟ Χαλκίδας – ΟΦΘ

 

ΝΟ Λάρισας – Νίκη Βόλου

 
© Copyright 2022 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport