Λίστα αντικειμένων
Διαβάστε εδώ το πλήρες πρόγραμμα της Α2 Υδατοσφαίρισης Ανδρών, όπως προέκυψε από την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε σήμερα (15/11/2017) στα γραφεία της ΚΟΕ.
Νότιος Όμιλος
1η Αγωνιστική / 8η Αγωνιστική (14 Ιανουαρίου – 1 Απριλίου)
Νηρέας Χαλανδρίου – Παναθηναϊκός
ΑΕ Χαϊδαρίου – Ηλυσιακός
Ιωνικός – ΓΣ Περιστερίου
ΝΟ Καλαμακίου – Νηρέας Γέρακα
2η Αγωνιστική / 9η Αγωνιστική (28 Ιανουαρίου – 11 Απριλίου)
Νηρέας Χαλανδρίου – Ιωνικός
Παναθηναϊκός – Νηρέας Γέρακα
Ηλυσιακός – ΝΟ Καλαμακίου
ΓΣ Περιστερίου – ΑΕ Χαϊδαρίου
3η Αγωνιστική / 10 Αγωνιστική (4 Φεβρουαρίου / 22 Απρλίου)
Νηρέας Γέρακα – Ηλυσιακός
ΝΟ Καλαμακίου – ΓΣ Περστερίου
Ιωνικός – Παναθηναϊκός
ΑΕ Χαϊδαρίου – Νηρέας Χαλανδρίου
4η Αγωνιστική / 11η Αγωνιστική (18 Φεβρυαρίου / 6 Μαΐου)
ΓΣ Περιστερίου – Νηρέας Γέρακα
Νηρέας Χαλανδρίου – ΝΟ Καλαμακίου
Ιωνικός – ΑΕ Χαϊδαρίου
Παναθηναϊκός – Ηλυσιακός
5η Αγωνιστική / 12η Αγωνιστική (25 Φεβρουαρίου / 13 Μαΐου)
ΝΟ Καλαμακίου – Ιωνικός
ΑΕ Χαϊδαρίου – Παναθηναϊκός
Νηρέας Γέρακα – Νηρέας Χαλανδρίου
Ηλυσιακός – ΓΣ Περιστερίου
6η Αγωνιστική / 13η Αγωνιστική (4 Μαρτίου / 20 Μαΐου)
ΑΕ Χαϊδαρίου – ΝΟ Καλαμακίου
Παναθηναϊκός – ΓΣ Περιστερίου
Νηρέας Χαλανδρίου – Ηλυσιακός
Ιωνικός – Νηρέας Γέρακα
7η Αγωνιστική / 14η Αγωνιστική (18 Μαρτίου / 27 Μαΐου)
ΓΣ Περιστερίου – Νηρέας Χαλανδρίου
Ηλυσιακός – Ιωνικός
Νηρέας Γέρακα – ΑΕ Χαϊδαρίου
ΝΟ Καλαμακίου – Παναθηναϊκός
Βόρειος Όμιλος
1η Αγωνιστική / 8η Αγωνιστική (14 Ιανουαρίου – 1 Απριλίου)
Ηλιούπολη – Νίκη Βόλου
ΟΦΘ – ΝΟ Πατρών
Νηρέας Πάτρας – Άρης
ΝΟ Λάρισας – ΝΟ Χαλκίδας
2η Αγωνιστική / 9η Αγωνιστική (28 Ιανουαρίου – 11 Απριλίου)
ΓΣ Ηλιούπολης – Νηρές Πάτρας
Νίκη Βόλου – Χαλκίδα
ΝΟ Πατρών – ΝΟ Λάρισας
Άρης – ΟΦΘ
3η Αγωνιστική / 10η Αγωνιστική (4 Φεβρουαρίου / 22 Απριλίου)
ΝΟ Χαλκίδας – ΝΟ Πατρών
ΝΟ Λάρισας – Άρης
Νηρέας Πάτρας – Νίκη Βόλου
ΟΦΘ – ΓΣ Ηλιούπολης
4η Αγωνιστική / 11η Αγωνιστική (18 Φεβρουαρίου / 6 Μαΐου)
Άρης – ΝΟ Χαλκίδας
ΓΣ Ηλιούπολης – ΝΟ Λάρισας
Νηρέας Πάτρας – ΟΦΘ
Νίκη Βόλου – ΝΟ Πατρών
5η Αγωνιστική / 12η Αγωνιστική (25 Φεβρουαρίου / 13 Μαΐου)
ΝΟ Λάρισας – Νηρέας Πάτρας
ΟΦΘ – Νίκη Βόλου
ΝΟ Χαλκίδας – ΓΣ Ηλιούπολης
ΝΟ Πατρών – Άρης
6η Αγωνιστική / 13η Αγωνιστική (4 Μαρτίου / 20 Μαΐου)
ΟΦΘ – ΝΟ Λάρισας
Νίκη Βόλου – Άρης
ΓΣ Ηλιούπολης – ΝΟ Πατρών
Νηρέας Πάτρας – ΝΟ Χαλκίδας
7η Αγωνιστική / 14η Αγωνιστική (18 Μαρτίου / 27 Μαΐου)
Άρης – ΓΣ Ηλιούπολης
ΝΟ Πατρών – Νηρέας Πάτρας
ΝΟ Χαλκίδας – ΟΦΘ
ΝΟ Λάρισας – Νίκη Βόλου