Loading...

 



agouridis 1

 

Ρήγα φεραίου 107

 

Τελευταία Νέα

Wednesday 22 May 2024

Wednesday 22 May 2024

Wednesday 22 May 2024

Πόλο

Friday 16 Jun 2023
ABCD
   
Friday 09 Jun 2023
ΑBCD
     
Friday 26 May 2023
abcd
 
Sunday 21 May 2023
ΑBCD
     
Sunday 21 May 2023
ΑBCD
 
Thursday 18 May 2023
abcd
 
Monday 08 May 2023
abcd
   
Friday 05 May 2023
abcd
   
Sunday 30 Apr 2023
abcd
Ο Απόλλων Σμύρνης με τον Πατρινό Μιχάλη Δίπλαρο στην συνθεση του  μέσα σε εννιά χρόνια από το… μηδέν έφθασε σε ευρωπαϊκό τίτλο. Στην Τεράσα της Ισπανίας νίκησε με 18-14 την ομώνυμη ομάδα στη ρεβάνς της νίκης με 12-11 στην Αθήνα...
Sunday 23 Apr 2023
abcd
   
Saturday 22 Apr 2023
ΑBCD
         
Tuesday 18 Apr 2023
ΑBCD
 
Saturday 15 Apr 2023
abcd
 
Friday 14 Apr 2023
abcd
   
Wednesday 08 Mar 2023
abcd
 
Friday 24 Feb 2023
ΑBCD
 
Saturday 04 Feb 2023
abcd
 
Thursday 02 Feb 2023
nep
Η Πάτρα έβαλε τα καλά της για να υποδεχτεί τη σπουδαία διοργάνωση των Stoiximan Final-4 Κυπέλλου Ελλάδας Ανδρών και Γυναικών, το διήμερο 3 και 4 Φεβρουαρίου, στο Εθνικό Κολυμβητήριο "Αντώνης Πεπανός". Στη Συνέντευξη Τύπου που δόθηκε το απόγευμα της Πέμπτης...
Wednesday 01 Feb 2023
ΑBCD
   
Friday 20 Jan 2023
polo
Πραγματοποιήθηκε σήμερα (20/1) , η κλήρωση των ημιτελικών αγώνων στα Final 4 Stoiximan Κυπέλλων Ελλάδας υδατοσφαίρισης Ανδρών και Γυναικών, που θα διεξαχθούν 3 και 4 Φεβρουαρίου στο κολυμβητήριο «Αντώνης Πεπανός» της Πάτρας. Τα ζευγάρια, όπως προέκυψαν: 6ο Final 4 Γυναικών Άλιμος – Ολυμπιακός Εθνικός – Βουλιαγμένη 23ο Final...
Found 624 results. Page 3 of 32
 
Copyright © 2024 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport