Loading...
Σάββατο 14 Μάι 2022
ΕΠΣΑ  Οι μάχες του Σαββατοκύριακου
Κλίκ για μεγέθυνση

Για τα τοπικά πρωταθλήματα το Σαββατοκύριακο διεξάγονται τα παιχνίδια

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/5

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-PLAYOUT

Γήπ. Λιμνοχωρίου, 5μ.μ.: Λιμνοχώρι-Καλάβρυτα, Νίκος Χρονάς

Γήπ. Προσφυγικών, 5μ.μ.: Αχαιός Σαραβαλίου-Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Παναγιώτης Καδδάς

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 5μ.μ.: Αναγέννηση Πατρών-Θύελλα Αιγίου, Νίκος Μιχαλόπουλος

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6:30μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού-Α.Π.Ο. Αρόη, Βαγγέλης Σαφαρίκας

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5μ.μ.)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Αχιλλέα: Περιβόλα-Σταροχώρι, Γιάννης Πράνταλος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Πλαστήρα: ΑΕ Αιγίου-Φοίνικας/ Ζήριας, Κώστας Οικονόμου

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-PLAYOFF (4μ.μ.)

B ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Παναχαϊκός-Α.Ε. Αρόης, Νίκος Μέρμηγκας

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/5

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-PLAYOUT

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 4μ.μ.: Εθνικός – Πολύτεκνος-Άνω Καστρίτσι, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γήπ. Νιφορεΐκων, 5μ.μ.: Δόξα Νιφορεΐκων-Αετός Ρίου, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6:30μ.μ.: Πάτρα 2005 A.E.-Δίας Σαραβαλίου, Αλέξανδρος Φωκάς

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Προσφυγικών, 2μ.μ.: Αστραπή Ψαροφαΐου-Δάφνη Πατρών, Νίκος Μέρμηγκας

Γήπ. Λάππα, 5μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα-Άτλας Α.Σ., Νίκος Δανιήλ

Γήπ. Λακκόπετρας, 5μ.μ.: Ικαρος Λακκόπετρας-Φαραικός, Γιώργος Ασπρουλόπουλος

Γήπ. Χαλανδρίτσας, 5μ.μ.: Πείρος Ισώματος-Αστέρας Μιντιλογλίου, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος

Γήπ. Προσφυγικών, 5μ.μ.: Ολυμπιακός Πατρών-Γαλήνη, Αριστόβουλος Σπηλιόπουλος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 2μ.μ.: Πετεινοί-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας, Νίκος Χρονάς

Γήπ. Καμαρών, 5μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών-A.E. Δρέπανου, Γιάννης Πράνταλος

Γήπ. Τέμενης, 5μ.μ.: Αστέρας Τέμενης-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Κώστας Βαβαρούτας

Γήπ. Ροδιάς, 5μ.μ.: Φλόγα Ρόδιας-Άβυθος Αιγιάλειας, Σπύρος Παλαιολογόπουλος

Γήπ. Προαστίου, 5μ.μ.: Αργυρά Πατρών-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου, Παναγιώτης Γκαβός

Γήπ. Αχιλλέα, 5μ.μ.: Αυτόνομη Π.Ο.-Απόλλων Εγλυκάδος, Χρήστος Αργυρόπουλος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-PLAYOFF

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 11:30π.μ.: ΑΟ Τριταίας-Κρίνος, Κώστας Ταξιάρχης

Γήπ. Βραχνεΐκων, 5μ.μ.: ΑΕ Ροϊτίκων-Μετόχι, Νίκος Μιχαλόπουλος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Προσφυγικών, 11:30π.μ.: Αστέρας Λεοντίου-Ολυμπιακός Καμαρών, Μιχάλης Ζήκος.








 
© Copyright 2022 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport