Λίστα αντικειμένων
Παρασκευή 17 Φεβ 2023
Οι αγωνες Β-Γ ΕΠΣΑ:
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 18/2
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 15:30, Αστέρας Λεοντίου-Τριταίας ΑΟ, Κουτρουμάνης
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 18:00, Άτλας Α.Σ.-Παναχαϊκός, Φωκάς
Χαλανδρίτσας, 15:30, Πείρος Ισώματος-Αναγέννηση Πατρών, Παπαδόπουλος
Κυριακή 19/2
Προσφυγικών, 11:00, Αρόη Α.Π.Ο.-Περιβόλα, Ασπρουλόπουλος
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 15:30, Ίκαρος Πετρωτού-Φαραικός, Βαβαρούτας
Ροιτίκων, 15:30, Ροϊτίκων ΑΕ-Κρίνος, Μαρδάς
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 18:00, Αχαϊκός-Σταροχώρι, Πετρόπουλος
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 18/2
Αγυιάς, 15:30, Δαβουρλής K. 92-Καλάβρυτα, Χρονάς
Κυριακή 19/2
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 13:00, Αρόης Α.Ε.-Φλόγα Ρόδιας, Γκαβός
Καμαρών, 15:30, Φοίνικας Ζήριας-Αιγίου ΑΕ, Τηλιγάδας
Νίκης Προαστίου, 15:30 , Αργυρά Πατρών-Άνω Καστρίτσι, Δεν έχει ορισθεί
Ρίου, 15:30, Αετός Ρίου-Αστήρ Τέμενης, Κουτρουμάνης
Αγυιάς, 15:30, Ηρακλής Πατρών-Ζαβλάνι, Γιαννόπουλος
Πλαστήρα, 15:30, Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Αχιλλέας Καμαρών, Μέρμηγκας
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 18/2
Ζαρουχλεΐκων, 15:30, Δάφνη Πατρών-Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου, Δανιήλ
Άνω Αλισσού, 15:30, Ρομαϊκός Α.Σ.-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Ζεντέλης
Προσφυγικών, 15:30, Ολυμπιακός Πατρών-Βασιλικό, Παλαιολόγος
Βραχνεΐκων, 15:30, Καμίνια-Πυρσός Πατρών, Αργυρόπουλος
Κυριακή 19/2
Ζαρουχλεΐκων, 15:30, Νεάπολη ΑΕ-Ωλενιακός, Αργυρόπουλος
Ρεπό : Προοδευτική Πατρών
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 18/2
Ρίου, 15:30, Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Πετεινοί, Γιαννόπουλος
Κυριακή 19/2
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 10:30, Ψηλαλώνια-Αυτόνομη Π.Ο., Βέλιου
Ροδιάς, 15:30, Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Α.Ε.Κ. Πατρών, Ζήκος
Προσφυγικών, 18:00, Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018-Σκεπαστό, Τσεντούρος
Δεν έχει ορισθεί γήπεδο, Αίας Πατρών-Άβυθος Αιγιαλείας, Δεν έχει ορισθεί
Ρεπό : Φοίνικας Αγυιάς
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 18/2
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 15:30, Αστέρας Λεοντίου-Τριταίας ΑΟ, Κουτρουμάνης
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 18:00, Άτλας Α.Σ.-Παναχαϊκός, Φωκάς
Χαλανδρίτσας, 15:30, Πείρος Ισώματος-Αναγέννηση Πατρών, Παπαδόπουλος
Κυριακή 19/2
Προσφυγικών, 11:00, Αρόη Α.Π.Ο.-Περιβόλα, Ασπρουλόπουλος
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 15:30, Ίκαρος Πετρωτού-Φαραικός, Βαβαρούτας
Ροιτίκων, 15:30, Ροϊτίκων ΑΕ-Κρίνος, Μαρδάς
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 18:00, Αχαϊκός-Σταροχώρι, Πετρόπουλος
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 18/2
Αγυιάς, 15:30, Δαβουρλής K. 92-Καλάβρυτα, Χρονάς
Κυριακή 19/2
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 13:00, Αρόης Α.Ε.-Φλόγα Ρόδιας, Γκαβός
Καμαρών, 15:30, Φοίνικας Ζήριας-Αιγίου ΑΕ, Τηλιγάδας
Νίκης Προαστίου, 15:30 , Αργυρά Πατρών-Άνω Καστρίτσι, Δεν έχει ορισθεί
Ρίου, 15:30, Αετός Ρίου-Αστήρ Τέμενης, Κουτρουμάνης
Αγυιάς, 15:30, Ηρακλής Πατρών-Ζαβλάνι, Γιαννόπουλος
Πλαστήρα, 15:30, Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Αχιλλέας Καμαρών, Μέρμηγκας
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 18/2
Ζαρουχλεΐκων, 15:30, Δάφνη Πατρών-Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου, Δανιήλ
Άνω Αλισσού, 15:30, Ρομαϊκός Α.Σ.-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Ζεντέλης
Προσφυγικών, 15:30, Ολυμπιακός Πατρών-Βασιλικό, Παλαιολόγος
Βραχνεΐκων, 15:30, Καμίνια-Πυρσός Πατρών, Αργυρόπουλος
Κυριακή 19/2
Ζαρουχλεΐκων, 15:30, Νεάπολη ΑΕ-Ωλενιακός, Αργυρόπουλος
Ρεπό : Προοδευτική Πατρών
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 18/2
Ρίου, 15:30, Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Πετεινοί, Γιαννόπουλος
Κυριακή 19/2
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 10:30, Ψηλαλώνια-Αυτόνομη Π.Ο., Βέλιου
Ροδιάς, 15:30, Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Α.Ε.Κ. Πατρών, Ζήκος
Προσφυγικών, 18:00, Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018-Σκεπαστό, Τσεντούρος
Δεν έχει ορισθεί γήπεδο, Αίας Πατρών-Άβυθος Αιγιαλείας, Δεν έχει ορισθεί
Ρεπό : Φοίνικας Αγυιάς