Λίστα αντικειμένων
Παρασκευή 05 Νοέ 2021
Για το πρωτάθλημα Β Κατηγορίας ΕΣΚΑ-Η έχουν προγραμματισθεςί τα παιχνίδια
ΣΑΒΒΑΤΟ 6/11
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 15.00: Αστραπή – Αχαϊκός, Αγγελόπουλος.
Γηπ. Ντα Λουζ, 15.00: Φαραϊκός – Πυρσός, Κονιδάρης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 15.00: Καμίνια – Ατρόμητος Λάππα, Ρουμπάνης.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ροδιάς, 15.00: ΑΕ Αιγίου – ΠΑΟΚ Πάτρας, Καραβασίλης.
ΚΥΡΙΑΚΗ 7/11
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 15.00: Γαλήνη – Περιβόλα, Καραβασίλης.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 15.00: Σταροχώρι – Πείρος, Ταξιάρχης.
Γηπ. Μιντιλογλίου, 15.00: Αστέρας Μιντιλογλίου – Ικαρος Λακκόπετρας, Μέρμηγκας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 15.00: Δάφνη – Ολυμπιακός Πατρών, Αγγελόπουλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 11.30: ΑΕ Δρεπάνου – Φοίνικας Ζήριας, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Γηπ. Πετρωτού, 12.30: Πετεινοί – Πανιώνιος/Αχιλλέας, Κονιδάρης.
Γηπ. Αγυιάς, 15.00: Ζαβλάνι/Αίας – Απόλλων Εγλυκάδας, Πετρόπουλος.
Γηπ. Ροδιάς, 15.00: Φλόγα Ροδιάς – Απόλλων Συνοικισμού, Καμζόλας.
Γηπ. Τέμενης, 15.00: Αστέρας Τέμενης – Αβυθος, Φωκάς.
Γηπ. Καμαρών, 15.00: Αχιλλέας Καμαρών – Αυτόνομη, Σταυρόπουλος.
ΣΑΒΒΑΤΟ 6/11
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 15.00: Αστραπή – Αχαϊκός, Αγγελόπουλος.
Γηπ. Ντα Λουζ, 15.00: Φαραϊκός – Πυρσός, Κονιδάρης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 15.00: Καμίνια – Ατρόμητος Λάππα, Ρουμπάνης.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ροδιάς, 15.00: ΑΕ Αιγίου – ΠΑΟΚ Πάτρας, Καραβασίλης.
ΚΥΡΙΑΚΗ 7/11
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 15.00: Γαλήνη – Περιβόλα, Καραβασίλης.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 15.00: Σταροχώρι – Πείρος, Ταξιάρχης.
Γηπ. Μιντιλογλίου, 15.00: Αστέρας Μιντιλογλίου – Ικαρος Λακκόπετρας, Μέρμηγκας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 15.00: Δάφνη – Ολυμπιακός Πατρών, Αγγελόπουλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 11.30: ΑΕ Δρεπάνου – Φοίνικας Ζήριας, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Γηπ. Πετρωτού, 12.30: Πετεινοί – Πανιώνιος/Αχιλλέας, Κονιδάρης.
Γηπ. Αγυιάς, 15.00: Ζαβλάνι/Αίας – Απόλλων Εγλυκάδας, Πετρόπουλος.
Γηπ. Ροδιάς, 15.00: Φλόγα Ροδιάς – Απόλλων Συνοικισμού, Καμζόλας.
Γηπ. Τέμενης, 15.00: Αστέρας Τέμενης – Αβυθος, Φωκάς.
Γηπ. Καμαρών, 15.00: Αχιλλέας Καμαρών – Αυτόνομη, Σταυρόπουλος.